Şimdi Ara

O gün bugün olsa! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
4
Favori
13.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
171 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: Sky_Vision

Mini itx olsun celeron olsun yeter. Bayilirim kucuk kasalara

Ucuz mini itx alacaksan APU al bari. Celeron'la neden kendine işkence yapıyorsun?

bugün alacağınız hiçbir celeron işlemci media görevlerinde teklemez ve size işkence yapmaz. düne kadar core 2 duo kullanıyordum ve bir ev kullanıcısı olarak yapamadığım ve geri kaldığımı hissettiğim birşey yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mini itx olsun celeron olsun yeter. Bayilirim kucuk kasalara

Ucuz mini itx alacaksan APU al bari. Celeron'la neden kendine işkence yapıyorsun?

bugün alacağınız hiçbir celeron işlemci media görevlerinde teklemez ve size işkence yapmaz. düne kadar core 2 duo kullanıyordum ve bir ev kullanıcısı olarak yapamadığım ve geri kaldığımı hissettiğim birşey yaşamadım.

1080P Blu Ray açabilir misin?

APU varken Celeron hayatta almam.

1080p blueray hiç denemedim. Açıkcası bu kadar titiz davranacağım bir film yok. genelde 480p izler geçerim.

• "Ağbi Geta5 açsın yiter"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

quote:

Orijinalden alıntı: avanci

O ne demek kardeşim yollamiyorsa orda bir problem var demektir, son 1 sene içerisin de 50+ ekran kartı aldım Asus, evga xfx markaların da içinden dp kablo çıkmayan olmadı, Portu varsa kablosu da olacak.

Ne Demek Ekran Kartının İçerisinde Displayport Kablosu Çıkıyor? Hangi Modelden Çıkıyor Söyler misiniz Çok Merak Ettim

Arkadaş monitörle karıştırdı herhalde.

Gigabyte,Monitor mü Üretiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avanci

O ne demek kardeşim yollamiyorsa orda bir problem var demektir, son 1 sene içerisin de 50+ ekran kartı aldım Asus, evga xfx markaların da içinden dp kablo çıkmayan olmadı, Portu varsa kablosu da olacak.

Ne Demek Ekran Kartının İçerisinde Displayport Kablosu Çıkıyor? Hangi Modelden Çıkıyor Söyler misiniz Çok Merak Ettim

Arkadaş monitörle karıştırdı herhalde.

Gigabyte,Monitor mü Üretiyor

Okuduğunu anlamamış bana laf sokmaya çalışıyor!

Şu Türk İnsanındaki Kendini Allah Sanma Takıntısını Anlamıyorum. He Canım Sana Laf Sokmaya Çalıştım Herşeyim Senin Üstüne. Keşke İlk Kaydolduğum Günlerdeki Gibi Olsa Forum Ona Bile Razıyım

• ahmettsezis kullanıcısına yanıt
    sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    1080 ti 4k da 240 fps veriyor da benim mi haberim yok

Hem çok şükür 30 fps bana yetiyor.240 a alışınca ne olacak,çözünürlük düşecek mecburen.Grafik kalitesi düştükten sonra ne yapayım fps yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Greer -- 28 Ekim 2017; 17:6:31 >
  • Su anki sistemim fena degil ama asus pg279q monitorum olsa fena olmazdi. 2k 165hz ips ve gsync. Ama fiyati neredeyse 4 aylik asgari ucret. Tabi onu alinca gtx 1080 veya ti ye extra 3 aylik asgari ucret... Ehonomi coh iyi coh!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 28 Ekim 2017; 14:36:54 >
  • ben gigabyte auorus ekran kartı kutusunu almak istiyorum linkteki ürün :
    https://www.amazon.com/Gigabyte-AORUS-Gaming-Graphic-GV-N1070IXEB-8GD/dp/B073PYMG3G
    masamda duracak ve ben dizüstü bilgisayarıma bağlayabileceğim bu sayede portatif dizüstümü sadece lazım olduğunda bu kutuya bağlayacağım yani bu şekilde bir sistem düzeni istiyorum tabii bu kutu türkiyede yok amazonda satılıyor fakat gümrük vergileri ile biraz pahalıya geliyor. türkiye'ye gelirse sevinirim.
  • Hq islemcili ve orta seviye ekran kartli 17.3 inc bir laptop isterdim ben. Aslinda boyle bir laptop alabilirdim ama ozamanlardaki bilgisizligimden 15.6 inc ve U islemcili bir laptop aldim. En azindan sarji daha uzun gidiyor.

• Aslında bakarsanız, ben kurdum.. biraz abartmış olabilirim ama, içimde kalacağına :)

https://forum.donanimhaber.com/2017-performans-canavari--129349600#129349600
  • 1080 ti sli
    g4560 falan
    :D
  • Ben hazırlamıştım hocam ama malum dolar olsun euro olsun :(

MSI H110M GAMING Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 Micro-ATX Anakart
    Intel Kaby Lake Core i5 7400 3.0GHz 6MB Cache LGA1151 İşlemci
    Gigabyte Nvidia GeForce GTX 980 G1 GAMING 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GV-N980G1 GAMING-4GD)
    Kingston 8GB Hyperx Fury Black DDR4 2133MHz CL14 PC Ram
    Sandisk SSD Plus 120GB 530MB-400MB/s Sata 3 2.5" SSD SDSSDA-120G-G26
    500 GB HDD (elimde var)
    400W Micro ATX kasa

= 2500 - 3000 TL
    belkide daha fazladır.
    :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KamiSama-

koboy mu ?

cowboy dur o koboy olsa duramazdın
  • İmzadaki sistemi 2015 yılın da topladım hala yetiyor son creators güncelleme oyunlarda performans artı ve idare ediyor lüks e kaçtığım tek şey monitör oldu onuda almışken 1 kere alıyoruz diye.
  • Şuan için iyi bir sistem toplardım. Benim ufak kasalara ve sistemlere ilgim çok daha yüksek. Kocaman full tower diye geçen masa kadar kasaları sevmiyorum. Ama kabaca şuan için sistemi toplayalım.

Intel i7 8700K 6 çekirdek 12 thread işlemci

Gigabyte Z370N WIFI Anakart

Malum anakart ve sistem ufak olacak buna öyle dur sıvı soğutma takayım olayı olmaz. Intel de sağolsun K serisinde cpu soğutucu vermiyor diye biliyorum. Mecbur low profile bir soğutucu lazım.

Noctua NH-L12 Cpu soğutucu

G.Skill Trident Z 3200MHz 32GB(2x16GB) Bellek

Anakart güzel 2 tane m.2 ssd destekliyor. 2 tane 2TB'lık Samsung 960 Pro SSD yakışır. Raid yaparız misler gibi uçar gider.

Zotac GTX 1080Ti Mini Ekran Kartı

Ncase M1 Mini itx kasa

Psu olarak kasa standart atx psu desteklediği için Seasonic X750 full modüler ve 80 plus gold sertifikalı psu iyi gider.

Kabaca bunun gibi bir kasa toplarsam beni memnun ederdi. En azından 4K oyunları 60 fps'e yakın veya civarı oynayabilirdim. Uzun süre de yok sata ssd mi alsam yok hdd mi taksam derdim olmadan 4 tb kapasite ile de baya idare ederdim. Kasa zaten ufak görüldüğü gibi 4K TV yanına koyunca veya sehpaya vs. koltuğumda Xbox One BT gamepad ile de oyunları oynardık. Sistem güçlü olduğu içinde sadece oyun değil başka birçok işlerimi yapabilirim. 2-3 yıl da sadece ekran kartı güncellemesi ile de idare edecek gibi duruyor.

• Yeni teknolojiler ile donatılmış revizyonx olarak MSI mpower max z87 çok iyi giderdi . Bir kullanmak nasip olmadı keratayi 4770k ile onun yerine z97 gaming 5 almıştım hala pişmanım . Çok uçuk kaçık şeyler gerekmiyor benim için . Oyun oynayan birisi değilim ama sistem olsa oynarım herhalde. En azından guncel oyunları full HD de 45-60 FPS alacak bir sistem yeterlidir. Şunu yazmadan geçemeyeceğim. Sistem tavsiyeleri kısmında bakıyorum işlemci k serisi alınıyor anakart giriş seviyesi. Veya işlemci düz anakart Z serisi vs . Benim için anakart ve CPU ve ram üçlüsü çok önemli uyum sağlayacak yanına güzel bir SSD aldimmi mis gibi sistem sorunsuz tıkır tıkır çalışacak . Anakart problemli ise insana saç baş yoldurtur çok tecrübe ettim halada ediyorum.. Neyse çok uzattım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muaz1984 -- 28 Ekim 2017; 20:38:1 >
  • G4560 ve GT 1030'a bile razıyım. Oyun oynasam yeter desem...

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    cs go gibi oyun ayarlarda çok açık değil ramler 8x2 şeklinde dar boğaz niye olsunki
  • Bir sistem toplanacaksa her oyunu rahatça oynatabilmeli ve soğutması ve ışıklandırması da güzel ve şık olmalı.

• intel nvida ya geçtiğimden beri pc yi sevdim amd kullanırken insanların neden pc de oyun oynadığını ve savunduğunu anlamıyordum hele pc master race felan yazanlara direk kanser diyordum sorun benim amd sistem kullanmammış

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.