Şimdi Ara

NZXT Sonunda Türkiye'de (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
7
Favori
17.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Bu mesajı gördükten sonra aradım telefonla ve Şişli'deki depolarına gidip alışveriş yapılabileceğini öğrendim. Dün kraken g10 aldım direk adrese gidip. Arkadaş yaz aylarında Beşiktaş veya Kadıköye mağaza açacaklarını söyledi. İstanbulda olanlar direk depoya gidip alışveriş yapabilirler.

Bende konuyu görünce ilk olarak aradım ve Ankara da depolarının olduğunu ordan alışveriş imkanının olduğunu öğrendim.Ek Olarak Ön Sipariş ürünlerinin haftaya geliceğini bitmeden HUE+ ıda siparişini gömdüm

Hocam anakarada depo nerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dexter342

quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

Bu mesajı gördükten sonra aradım telefonla ve Şişli'deki depolarına gidip alışveriş yapılabileceğini öğrendim. Dün kraken g10 aldım direk adrese gidip. Arkadaş yaz aylarında Beşiktaş veya Kadıköye mağaza açacaklarını söyledi. İstanbulda olanlar direk depoya gidip alışveriş yapabilirler.

Bende konuyu görünce ilk olarak aradım ve Ankara da depolarının olduğunu ordan alışveriş imkanının olduğunu öğrendim.Ek Olarak Ön Sipariş ürünlerinin haftaya geliceğini bitmeden HUE+ ıda siparişini gömdüm

Hocam anakarada depo nerde

Bilmiyorum,sadece Ankarada depo var denildi en iyisi arayıp tekrardan sormak :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    yayınlamanı sabırsızlıkla bekliyoruz. s340 modeli tam bir f/p ürünü, satın alıp almama konusunda çok kararsızım . Bu arada S340 alan arkadaşlar kutu içeriğinde kablo toplamak için kelepçe çıkıyor mu, çıkıyorsa kaç adet sırf kablo düzeni ve guzel bir görüntü için büyük ihtimalle s340 alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 23 Mart 2016; 22:53:52 >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Ayrıca extension cableyi almak gerekiyor mu.Asıl paketten de kablo çıkıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayrıca extension cableyi almak gerekiyor mu.Asıl paketten de kablo çıkıyor diye biliyorum.

gerekmiyor.Yeteri kadar extension çıkıyor
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasanın montajı bitti gibi. ilk defa tam montaj yaptım sayılır fena da olmadı gibi. bir kaç rötüş kaldı. iki kere aida64 testi yaptım işlemcinin sıcaklığı birinde maximum 67 diğerinde 70 i gördü. test 30 dakika yapıldı. ortalama 50 lerdeydi işlemci sıcaklığı. masaüstünde boşta 20 ile 25 arası. herhangi bir sorun var mı sıcaklıklarda varsa tekrar gözden geçireyim montajı. bu arada soğutucu h100i gtx işlemci 6700k
    Bu mesaja eklenen görseller:

NZXT Sonunda Türkiye'de NZXT Sonunda Türkiye'de

NZXT Sonunda Türkiye'de NZXT Sonunda Türkiye'de NZXT Sonunda Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktu -- 24 Mart 2016; 21:50:30 >

• buraktu kullanıcısına yanıt
    o.c var mı? eğer varsa normal diyebilirim ama o.c yoksa kesin sıkıntı var çift radyatörlü sıvı soğutmaya göre yüksek değerler bence montajı tekrar kontrol et

ayrıca ekran kartı yamuk duruyor sanki özellikle ilk foto'da çok belli

bu arada kasadan memnunmusunuz özellikle kablo toplama açısından bende s340 almayı düşünüyorum o açıdan soruyorum
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    oc yok hocam. ekran kartına baktımda bi daha kamera acısından öyle cıkmıs heralde düz duruyor. anladım üstat bi kontrol edeyim soğutucunun montajını tekrar
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Kasadan cok memnunum hocam kablo yonetimi falan benim hosuma gitti ilk montajimda bile temiz sayilabilecek bir sekilde topladim rahat rahat. Fanlar baya sessiz. Kompakt olmasi da benim icin cok iyi fazla yer de kaplamiyor

Çok güzel olmuş, iyi günlerde kullanın.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim üstadim sag olun

Hayırlı olsun, görüntü çok şık.

Şu 100i GTX'in hortumu da kasıntı olmasa. 105 ile 110'un hortumu ne güzel daha esnek.
  • Edit : @OneTreeHill . Kasa türkiyede satışı yok iken koysaydınız belki pek okuyan olmazdı ama şuan bu kasanın incelemesini isteyen çok olur diye düşünüyorum.

PSU toz filtresi haricinde çok güzel f/p !

Kablo Yönetimi soruluyor. Ekran kartsız bir foto ekleyeyim...
    Bu mesaja eklenen görseller:

NZXT Sonunda Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wictors -- 24 Mart 2016; 23:35:59 >

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam. hortum gercekten dediğiniz gibi esnetmek zor baya
  • Anlaşılan S340 Kablo yönetimi için muazzam

Onetreehill'in incelemesini bekliyorum. önümüzde ki hafta büyük ihtimalle S340'ı alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Hayırlı olsun, görüntü çok şık.

Şu 100i GTX'in hortumu da kasıntı olmasa. 105 ile 110'un hortumu ne güzel daha esnek.

NZXT Sonunda Türkiye'de
  • S340 şu an Türkiye şartları için özellikleri ve fiyatı göze alarak sınıfında rakipsiz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Aylar önce S340 modelini incelemiştim fakat incelemeyi yayınlama fırsatım olmadı. İsteyenler varsa kasayı gündemime alabilirim.

NZXT Sonunda Türkiye'de

Bekliyoruz kesinlikle hocam.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    inceleme nerde kaldı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.