Şimdi Ara

NZXT Sonunda Türkiye'de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
7
Favori
17.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu firma açılalı en az 3 ay kadar oldu diye biliyorum. Cherry switchli klavyeler olsun bazı sıvı soğutma kitleri, nzxt kasalar ve mod parçaları gibi ürünler satıyorlar. Firmadan biriyle biraz konuşma fırsatım olmuştu. Gerçekten çok samimiler ve hevesliler. Bu ürünleri ülkemizde tanıtmayı çok istiyorlar ve bunu gayet samimi bir ilişkiyle yapmaya çalışıyorlar. Umarım fiyat politikaları bizleri üzecek gibi olmaz ileriki dönemlerde. Hem biz mutlu oluruz hem de onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPT-76 -- 9 Mart 2016; 20:34:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Çok sağlam kasaymış hayırlı olsun güle güle eskitin

Eyvallah, noctis 530 daha sağlam ama pahalı geldi biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle oyle hocam. Siparişi verirken maximum kartla ilgili sistemde kisa sureli bir sıkıntı oldu. Uc kez ozur mesaji gonderdiler. Attigim maillere bes dakika içinde cok samimi ve ayrıntılı cevap verdiler. Siparisten bir saat sonra ürünü kargoya verdiler ayrıca. Ben her sekilde memnun kaldim. İns çizgilerini bozmadan devam edip kalıcı olabilirler.

• H440 almayı çok isterdim ama boş kasaya 500 TL vermek koyar bana.

Gerçi s340 alacağım o da boş kasa ve 300 tl ama çok güzel gözüküyor yahu. Adamlar yapmış.
  • NZXT SENTRY 3 fan controlcuyu almak istiyorum. Bütün kasalarla uyumlumu acaba.http://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/fan-kontrolcu/akasa-fc-six-altili-fan-kontrol-paneli.html bundan iyi gibi duruyo. Kasayı daha almadım ama rc693 yada zalman h1 gibi bir kasa alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlhyt -- 9 Mart 2016; 23:05:16 >
  • s340 da gözum kaldı
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    1 adet 5.25" yuvası işgal ediyor. 5.25" olan her kasaya olacaktır.

Fan hızını görmek istiyorsanız bence ekranlı daha iyi olur. Ayrıca sıcaklık sensörleri de var.
  • Bir kasaya ihtiyacım var ve bu konu sonrası Nzxt kasaları inceledim.

Özellikle S340 çok beğenilmiş.
    Biri bana bu kasalarda sizi cezbeden şeyin ne olduğunu söyleyebilir mi?

Bir kasa almam gerekiyor
    Dün akşamdan beri s340, S340 Razor, Noktus ve phantom kasalara bakıyorum ama burada övüldügü kadar inanin birşey göremedim.

Kasa malzemesimi, sadeligimi, içindeki fanlar mi, DVD vs yuvalarının olmayışımı nedir bu Nzxt sevdası?

Özellikleri, neden alınabilirligi konusunda bilgi veren olursa çok sevinirim.

• Benimde ilk dikkatimi çeken s340 oldu. Fiyatı yüksek değil. Denildiği gibi Corsairden bile kaliteliyse harika. Zira Corsair'in kalitesini yerinde buluyordum. Bakalım belki Zalman z3'ten geçiş yapabilirim.
  • Sonunda gelmiş NZXT. Uzun bir süre eski model NZXT Guardian kasa kullandım, malzeme kalitesi gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktu

Dun saat saat uc gibi s340 siparisi verdim. Bugun sabah evime geldi kasa. Sorduğum butun sorulara hemen cevap geldi. İyi bir alisveris oldu benim icin.

Hayırlı olsun hocam beyaz mı aldınız siyah mı acaba?

• Just4ForMe kullanıcısına yanıt
    Teşşekkür ederim hocam. Beyaz olanını aldım üstat.
  • buraktu kullanıcısına yanıt
    En güzelini yapmışsınız beyaz ayrıcalıktır.

• Just4ForMe kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam tekrar :) monitör klavye mouse hatta ekran kartım bile beyaz olunca siyaha bakmadan beyazı aldım :)
  • buraktu kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam güle güle kullanın. Bende kasa seçimimi beyazdan yana kullandım geç Zalman Z3 Plus benimki NZXT'nin yanında sözü bile geçmemesi lazım ama, siyah siyahta bir yere kadar. Tozu çiziği hemen belli ediyor bir yerden sonra da iç karartıyor bence.

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Kalitesi fiyatının çok çok yukarısında bir ürün aslında s340. İnternetten s340 içine toplanmış bir kaç sistem incelemeni tavsiye ederim. Kablo yönetimi iç hacimi vs gerçekten bu fiyatta ender bulunucak türden e malum yurt dışı fiyatlarıda daha uygun ordaki insanlar için gayet fiyat+performans ürünü.
    Sonuç olarak şuan kasa alıcak olsam s340 alırım o fiyata :)
  • S340'ın üst taraftaki tek fanı yeterli mi acaba

NZXT Sonunda Türkiye'de

@efemelih
    İçerisine sistem kurulmuş görselleri ekleyelim.

NZXT Sonunda Türkiye'de  NZXT Sonunda Türkiye'de  NZXT Sonunda Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 10 Mart 2016; 22:27:17 >

• S340 modelini siparis verdim. Corsair 300rw den 70tl daha hesapli.

Fansiz geliyor yanlisim yoksa. Sivi sogutma destegi var ve kasanin ustunu degilde on tarafina takiliyor. Ust ve sol arka tarafinda birer fan takma yeri daha mevcut. Kablo saklamasi iyi, kasanin saglamligi ust duzey, psu ve hdd'nin saklanmasi icin birsey veriyorlar adi ne bilmiyorum tamamen kapandigindan kasa ic hacmi kuculuyor ama buna bagli olarak hava akisi iyi yonde mi kotu yonde mi degisir bilmiyorum.

360mm vga uzunlugu destekliyor. Eger sivi sogutma kullanacaksaniz bu uzunluk azaliyor tabiki de. Yarin elime gecerse birkac foto atarim. Kutu icerigi ile beraber.

Alacaklar veya dusunenler icin biraz kullanici fotosu lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

S340'ın üst taraftaki tek fanı yeterli mi acaba

NZXT Sonunda Türkiye'de

@efemelih
    İçerisine sistem kurulmuş görselleri ekleyelim.

NZXT Sonunda Türkiye'de  NZXT Sonunda Türkiye'de  NZXT Sonunda Türkiye'de

Üstde 1 tane fan yeterlide asıl sorun 240 lık radyatör takmak isteyince bu kasanın olayı bitiyor. Öne intake olarak taksan tüm sıcak hava içeri girecek, ön tarafa egsoz olarakda takılmaz.

• montajına başladım psu yu bağladım :) resimlerin açıları çok iyi değil sanki ama fikir verebilir belki almayı düşünen arkadaslara
    Bu mesaja eklenen görseller:

NZXT Sonunda Türkiye'de NZXT Sonunda Türkiye'de NZXT Sonunda Türkiye'de NZXT Sonunda Türkiye'de

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.