Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şekilde bende arkadaşıma aldırdım kartı, gelirken yaz sonu getiricek. Fakat TR kartları geçerli olmuyor, en azından ben alamadım, arkadaşıma aldırdım. Evga almanız daha iyi olur malum garanti konusu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lucifer_s kullanıcısına yanıt
    Sanırım. Rastlantı ama şansına..
    Alanı 6 gün oldu benim 1070'i (MSI) Gram Coil Whine yok + kasanın sol tarafı açık en ufak sesi duyarım, duymama ihtimalim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ustanak -- 9 Temmuz 2016; 11:11:43 >
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Bende hemen fark etmedim 1 tane oyunun menusune girince farkettim hemen anlaşılmıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    benim kart dün gece çıktı yola. muhtemelen cuma veya cumartesi günü teslim olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AppleFB kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu 6 günde çok denedim türlü türlü oyunlarda test ettim. İlk aldığımda kartı burada çok paylaşımda bulundum.
    En kolay fps değerlerinin oyun menüsünde tavan yaptığı (2000 ve üstü fps) anlarda anlayabiliyorsunuz. Varsa CW kesin çıkıyor.
    En basit örnek American Truck Simulator açılış ve oyun menüsü
    Witcher 3 loading ekranında da oluyor diyen arkadaş vardı daha bana bir şey olmadı.
    Biraz şans özetle CW. Bendeki eski kartım 970 mübarek Cw falan değil ayı böğürmesi sesi çıkarıyordu mesela, en sorunlu 970'lerdendi kendileri
    Aynı kart aynı modeli sıfır sıkıntı ile en yakın arkadaşım çatır çatır oynuyordu ama..
    Şans işte, diyecek bir şey yok.. Bakalım bende de çıkarsa ilerde zaten burada paylaşırım

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Benim de beklediğim kart o ti olan kart haberleşelim dostum.
  • https://www.amazon.com/gp/product/B01GX5YWAO/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&linkCode=ll1&linkId=98ddb6c5d80393c115a490f8c3e6fa30

Bu kart niye Türkiye'ye gönderilmiyor?

Edit: Amazon tarafından satılmıyormuş. Bu modelin Amazon tarafından satıldığı linki var mı acaba ben bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manciaa -- 9 Temmuz 2016; 13:03:50 >
  • Arkadaşlar TR'den alın garantiniz olsun. Bende Amazondan alacaktım TR de stoklarda yok diye.

Amazonda siparişim duruyor ama TR de buldum direk aldım. 300TL fazla verdim ama olsun. Ay sonuna kadar bekleyip bide garantisiz ürün almaktansa.

Gigabyte ın Gamer G1 sürümünü almak isteyen olursa buyursun. Şimdi alsan Pazartesi kargoda.
    https://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvn1070g1-gaming8gd-gtx1070-g1-gaming-8gb-gddr5-256bit-16x/p_64233/
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Zaten cok fazla bi ses değil ilerde belki degistiririm

• AppleFB kullanıcısına yanıt
    dostum sadece 2000+ fps lerde duyuyorsan ona cw sorunu denemez. afterburner dan en yüksek fpsyi kısıtlarsın olur biter. normal fpslerde oyun oynarken vızıldarsa o zaman sorun olur.
  • 1080ti cikma ihtimali varmı sonucta 1080 aşırı güçlü bir kart ti vereiyonu uzay mekigi olur herhalde

• sonunda 1080 gelmiş
    https://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvn1080g1-gaming8gd-gtx1080-g1-gaming-8gb-gddr5x-256bit-16x/p_64231/
    aklımda asus var aslında,gigaya ne diyorsunuz hayatımda hiç kullanmadım,gigabyte ekran kartı.
  • asusun garantisi 3 sene diye msi gaming yerine 100 tl farklı asus strix almak mantıklı mı gtx 1070 için?
    2.elde satarken daha bir getirisi olur gibi geldi
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Sorun olmadığı zaman gayet iyi ama bende bir kez oldu - s-video tv çıkışından görüntü almaya çalışırken yanlışlıkla s-video kablosu backplate süründü gpu yandı çünki tv çıkışında az miktarda kaçak vardı sorgusuz sualsiz kartın yenisi verildi garanti boş yere değil merak etme yani ,sorun olmadığı zaman tamam ama bir çıkarsada zincirleme geliyor bütün aksaklıklar.
  • Tonight We HUNT. kullanıcısına yanıt
    Sanırım yakın tarihte yok, onun yerine Titan P haberleri dolaşıyor.
    Hiç belli olmaz ama büyük ihtimal Nvidia Titan P'ye özendirecek milleti
  • fod F kullanıcısına yanıt
    inventus evga satıyor, onda da 3 sene garantili diyor. fiyat 1930 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

sonunda 1080 gelmiş
    https://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvn1080g1-gaming8gd-gtx1080-g1-gaming-8gb-gddr5x-256bit-16x/p_64231/
    aklımda asus var aslında,gigaya ne diyorsunuz hayatımda hiç kullanmadım,gigabyte ekran kartı.

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/Gigabyte-GTX-1080-Gaming-G1-inceleme-videosu-Daha-hizli-daha-serin.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Benim de beklediğim kart o ti olan kart haberleşelim dostum.

Ben amazondan alıcam şuanki Türkiyedeki kartlar ile en kötü 700tl oynuyor şuanlık bekliyorum baktım çıkmadı Gigabyte GTX 1080 Gaming G1'de alabilirim gerçekten çok güçlü bir ekran kartı
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Bi de extreme gaming modeli var o da guzel kart.

• quote:

Orijinalden alıntı: canskru

Bi de extreme gaming modeli var o da guzel kart.

Siz söyleyince baktımda evet güzel kartmış ama biraz daha tuzlu geldi diğerinin fiyatı daha makul geliyor benim için daha ödene bilir maaşın bir kısmını vereceğiz zaten bakalım ti modeli bir çıksında ona göre yolumuza bakalım bilgi için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 9 Temmuz 2016; 15:22:08 >
  • 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.