Şimdi Ara

NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU] (1212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
111
Favori
743.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.geforce.com/drivers

http://us.download.nvidia.com/Windows/378.92/378.92-win10-win8-win7-desktop-release-notes.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Oda sıcaklığım 25 derece hocam, ne çok sıcak ne çok soğuk kasamın içi bayağı ferah, FTW'de benden daha serin sıcaklık değeri alan Gökhan abiyi geçemem bizzat evinde bulundum sağolun The witcher 3 dü sanırım 1 saat oynama sonucu full ultra da 55-56 dereceyi geçirememiştik. Gökhan abi yanlışsam düzelt

15-18 derece arası oturuyorum aşırı rahatım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

22 derecede pişiyor musun? bence sen çok ateşlisin, 25 derece ne cok sıcak nede cok soğuktur. Benim işim hastane otomasyon yazılımı, gitmiş olduğum laboratuvarlar da, lab. Teknikerleri hergün oda ısısını ölçerler çünkü laboratuvarda kan sayımı hemogram biyokimya gibi cihazlar var sıcaklık bu cihazların yanlış sonuç verme olasılığını yükseltir. Oda sıcaklığı laboratuvar da 25 derecedir. Ben 25 derecede hiç yanıp pişmiyorum. Normal bir insanda pişmez diye düşünüyorum sende sorun olabilir :)

lab. feln bilemicem ancak doktorlar özellikle çocuklu evlerde maks sıcaklığın 23 derece olması gerektiğini belirtirler. Kızım yeni doğduğunda ben de çok takılmıştım bu konuya, her yerde farklı bilgiler vardı ama konuştuğum 3-4 tane doktor da 23 derece olması gerektiğini söylemişti. Tabii göreceli işler bunlar, temmuz sıcağında üşüyüp cam kapattıran da biliyorum :)

• 378.92 kullanıma sunuldu
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kişiye göre değişir tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Interstellar

1000 küsür tl indirimler bedavaya alıyormuş hissiyatı uyandırdı bir ara az kalsın bende aranıza katılıyordum

hocam TL nin değeri çok düştü..1000 tl 273 dolar yapıyor.. bundan 2 yıl önce 1,85 civarıydı.. 2 yıl önce ki fiyat 1035 tl civarı eder.. gtx 1080 550 dolar , tl değerini kaybetmemiş olsa 1035 tl öderdiniz.. hiçte yüksek meblağ değil.. sadece elktronik değil.. tüm piyasa yüksek ateşler içinde.. elektrik faturası 50-60 geliyordu.. 100-120 arasına çıktı.. benzin 3,5 tl idi 5,1 tl ye çıktı.. 1000 tl artık çok az paradır.. tıpkı bir zamanlar 1 MİLYONLA sakız alabildiğimiz gibi.. 1000 tl artık eskisi kadar büyük değildir.. 1000 tl =273 dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

378.92 kullanıma sunuldu

Deneyen var mı? Saçma sapan hatalar çıkmaya başladı windows güncellemesinden sonra. Hem nvidia sürücüsü hem ses hem usb'den bağlanan cihazlarda. Nvidia'ya bağlı sorunlar düzeltilecekti ama var mı bir gelişme?
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Ben nvidia forum sayfasında bir 10 sayfa geri dönüş yapıldıktan sonra okuyorum duruma göre yüklüyorum ya da pas geçiyorum. Bu da genellikle 2-3 günü alıyor. Dizüstünde mavi ekran veriyor diyen gördüm şu an.
    https://forums.geforce.com/default/topic/1000240/geforce-drivers/official-378-92-game-ready-whql-display-driver-feedback-thread-released-3-20-17-/
  • yok monitörünüzün çözünürlüğü
  • ankaland kullanıcısına yanıt
    Bu bakış açısı da çok doğru katılıyorum ama 1000 küsür tl kampanya indirimini duyan koşmuş Gtx 1080'ler stoklarda kalmadı gibisinden haberleri okuyunca milletin hayli ilgisini yüksek buldum. Aklıma ister istemez şöyle bir durum geliyor: bu bir tür testte eğer ve başarıya ulaşmışsa yani alım gücü beğenilmişse sanırım arkasından böyle kampanyaları çok görürüz bu da çok iyi olur tabii...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-84B7F5BB9 -- 20 Mart 2017; 20:16:18 >
  • Stoklarda mevcut, indirimin süresi bitti sadece. En azından Asus kartlar stokta var Vatan'da.
  • Şu Dolar bir düşse de Ti alsam.

Özel modeller hala ortalıkta yok yav kart soğumadı herhalde.
  • I5 6500
    Asus 1080

1080p de hersey en sonda nvidia hairworks sonuna kadar acik 83-90 fps arasi. NVIDIA GTX 1050 & Ti // 1060 & Ti // 1070 & Ti // 1080 & Ti // Titan Serisi [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Şu Dolar bir düşse de Ti alsam.

Özel modeller hala ortalıkta yok yav kart soğumadı herhalde.

Referans tasarımlar bile 30 nisanda stopa girecek diye görünüyor hocam. Customlar daha çıkmaz sanırım😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drysdale kullanıcısına yanıt
    Ben bakındım ama hiç göremedim tarih.

Öyleyse dediğin gibi yaz sonuna doğru yeni işlemciler ile beraber Intel ve Nvidia sistemi toplarız.

Belki Dolar düşer beleşe getiririz.Çok fena yaktı bizi lanet Dolar.
  • gtx 1070 gta v optimizasyon edilmiş 25 fps aldım. 2100 mhz de
    ama grafik super
    bu 25 fps nedir yaw
  • aha 22 fps gördüm
  • Keşke sadece dolar olsa be hocam. TL ye takla attıranların hesapsızlığından kaynaklanıyor asıl derdimiz. Neyse...

Ama şu son indirimlerle doların 3tl olduğu zamanlara denk geldi fiyatlar. Hem de taksitli ve en az 2 yıl garantili. Ben bile ti beklemeye karar vermişken aradaki fiyat farkı indirimden dolayı o kadar açılınca 1080 aldım.

• Şu anda fiyat bağımsız alacağınız 1080 GTX kart hangisi olurdu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavirecete kullanıcısına yanıt
    Zotac 1080 amp extreme.

• 
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.