Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

https://forum.donanimhaber.com/nvidia-shield-tv-pro-2019-sifir--142089546
    Sadece bir sayfa geride, bir arkadaş "sıfır ürünü Amazon'dan 1600 TL'ye aldım" diyor.

Siz ikinci el 2100 TL'ye satıyorsunuz.
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Üstelik ürünü aldığı 236 Euro'luk bu fiyata ( yani yaklaşık 1600 TL'ye ) , Amazon'dan vergi iadesi altında bir de geri ödeme alma ihtimali de var değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahtan burda konudan atıcak adam yok. İspanyadan alın dedik gruptan attı hırsızlar

• selam arkadaşlar amazondan aldım bu cihazı bugün geldi taktım hiç ışık falan yanmıyor.bana arızalı cihaz göndermişler galiba kullananlar bakabilir mi açma kapama düğmesi yok zaten yeşil ışık yanması lazım yanmıyor.
    2. el degil hocam sıfır. Fiyat olarak tabiki isteyen istediği yerden almakta özgürdür.

• arkadaşlar yardımcı olur musunuz geri göndercem olmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALİMERTO

selam arkadaşlar amazondan aldım bu cihazı bugün geldi taktım hiç ışık falan yanmıyor.bana arızalı cihaz göndermişler galiba kullananlar bakabilir mi açma kapama düğmesi yok zaten yeşil ışık yanması lazım yanmıyor.
    Doğru priz ucu kullandığınızdan emin misiniz?
  • quote:

2. el degil hocam sıfır. Fiyat olarak tabiki isteyen istediği yerden almakta özgürdür.
    Amazon'dan aldığınız ürünü başkasına satıyorsanız, onun adı her türlü "ikinci el"dir.

"Kullanılmamış" dersiniz, anlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Doğru priz ucu kullandığınızdan emin misiniz?

Alıntıları Göster
    evet hocam zaten priz ucu aparatı var göndermişler onu takıyorum tık yok yeşil bir ışık yanması lazım değilmi tv ye de bağladım şaşılcak bir durum..
  • inşallah adaptör bozuktur geri gönder filan iş değil uç sıkıntılı da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 20 Şubat 2020; 23:27:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de amazon uç filan göndermez sizinkinde çıkması tuhaf

hocam kutu açılmadı. Sıfır bunu anlamak zor değil.

• Ben de adaptörün bozuk olduğunu düşünüyorum. Bizim elektrikçilerden yeni bir uç alın, onunla deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Ben de adaptörün bozuk olduğunu düşünüyorum. Bizim elektrikçilerden yeni bir uç alın, onunla deneyin.
    Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)
    hocam gelen adaptör ve bizim prizlere çeviren aparat bu üç şık var ya ucu bozuk ya adaptör veya cihaz.bu adaptörün yenisini bulmakta zor uç elektrikçilerde vardırda.

• quote:

kardeş senin gibi amazondan almış bir arkadaştan 1750 tlye aldım ben bir arkadaşıma da lazım düşünürseniz p.m. leselim uzeri gereksiz olmuş gerçi mal sizin alan bulunursa neden olmasın

• Papirus P kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bi 250TL iade gelebilir şanslıysam..Bu durumda 1350TL olma durumu var ..

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler mükemmel oldu.
    Arkadaşlar plex, filmlerinizi başka yerlerde de sorunsuz izleme İmkanı veriyor.Ben çok memnunum.Evdeki filmlerimi şu an ofiste işyerinden aynı kalitede izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 21 Şubat 2020; 14:27:10 >
  • İştediğiniz gibi herşeyin yolunda gitmesine sevindim.Ben teşekkür ederim.Zamanında bende plex merak etmiş özelliklerinden yararlanmak istemiştim.Bilen arkadaşlar yardım etmişti sorunumu çözmüştüm.Bilgi paylaşımı güzel bir şeydir.

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    İştediğiniz gibi herşeyin yolunda gitmesine sevindim.Ben teşekkür ederim.Zamanında bende plex merak etmiş özelliklerinden yararlanmak istemiştim.Bilen arkadaşlar yardım etmişti sorunumu çözmüştüm.Bilgi paylaşımı güzel bir şeydir.

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.