Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evgalarda bi gelişme var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

Arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim . Amazon jp den sabah mail gelmiş ...

"""Aşağıdaki öğelerin ödemesi için belirtilen kartın onaylanmadığını size bildirmek isteriz. Onay sürecine devam ederken sabrınız için teşekkür ederiz.

Onaylanırsa, siparişinizi göndeririz ve sizi e-posta ile bilgilendiririz. Onaylanmazsa, size e-posta ile haber vereceğiz.""""

Yalnız kartımdaki hareketlere girince para çekilmiş provizyonda gözüküyor sizce varmı bir sıkıntı bakarsanız sevinirim...

Benim hesabım şüpheli ödeme nedeniyle belge istediler gönderdim fakat incelendikten sonra hesap kapatıldı. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

• tamyak kullanıcısına yanıt

öyle ama hesabın banlanmazsada en sıkıntısız gönderim yapanlar onlar hocam

• 0rka kullanıcısına yanıt

PNY'ler için mi bu dediğiniz?

• 0rka kullanıcısına yanıt

Bende bu sabah bağlanıp sordum ne zaman gelecek ve kargolanacak diye hala mail göndercez diyorlar küfür etmemek için direkt kapadım sohbeti.

• tamyak kullanıcısına yanıt

Enpara çözüm merkezini arayın isterseniz güvenlik birimine takılmış olabilir onayınızla ödeme gerçekleşebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cedeytr

Benim hesabım şüpheli ödeme nedeniyle belge istediler gönderdim fakat incelendikten sonra hesap kapatıldı. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

Alıntıları Göster

Bende öyle bir şey olmadı yalnız ilk seferde 1 yen i çekmediler benden bankam ile görüştüm banka sorunu çözdü.

@umcoder adlı kullanıcının, alıntılanan mesajı:

öyle ama hesabın banlanmazsada en sıkıntısız gönderim yapanlar onlar hocam

Bende öyle düşünüyorum umarım sıkıntı olmaz gelen mail sadece canımı sıktı...

• soulsmasher S kullanıcısına yanıt

Rog, tuf 3060, palit için de durum aynı olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cedeytr

Enpara çözüm merkezini arayın isterseniz güvenlik birimine takılmış olabilir onayınızla ödeme gerçekleşebilir.

Olmadı arayayım. Ama işlemlere bakınca para çekilmiş gözüküyor provizyon da şu an...

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

10 15 gün önce aldığımda sipariş geçildi diye bir mail gelmişti.

Bu sabah az önce gönderdiğim mail gelmiş. Başka gelen mail yok şimdilik ama para provizyon da....

Alıntıları Göster

hocam para ne zaman çekilmiş bilgi vermemişsiniz

yani hangisi önce

• Yurtdışındaki arkadaşım ekran kartı alıp paketleyip dhl ile bana rahatça gönderebilir mi? Gümrük sıkıntısı yaşanır mı? Daha önce yapmış biri yazarsa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.fr/_itm/dp/B08NW2X37Z?psc=1 ışık hızından daha hızlı gitti

• 3060ti geldigi gibi gitti aninda basmama ragmen
  • rerea kullanıcısına yanıt

Takılmaz da, hem vat hem kdv ödemiş olursunuz, gümrükte %20 kdv alırlar. Vat düşüyor Amazon'dan alırken.

• Bu cok hizliydi hakkaten.

• rerea kullanıcısına yanıt

Mantıklı olmaz. Hem aldığı ülkedeki vergiyi ödeyecek hem yüksek kargo ücreti hem de gümrük vergisi. Yanında getirebilecek olsa mantıklı olurdu.

• Bu nasildi ya

Cok hizli gitti 3070

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni bidaha aildi stok sanirim ilk kez euro ile ode felan derken sepetniz bosaldi dedi az kaldi az...
  • victor66 kullanıcısına yanıt

Şu anda Avrupadaki ilk 50 notifydan biriyim, zaten 300 tane bile notify yoktu en son baktığımda. Dün yayında dediklerine göre Avrupa için stok temini yapamamışlar. Kartları paketleyemedik vs diyorlar da ben oyaladıklarını düşünüyorum hafta içine kadar, Pazartesi-Salı belli olur gibi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14101411141214131414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.