Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam aynı karttan ben de sipariş geçmiştim. Hala beklemede 1-2 ay sürer gibi fakat garanti gerekirse japonya asusa mı yollayacaksın kartı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farselem kullanıcısına yanıt

3D yok.Direk işlemi onayladı. Sonra onay maili geldi. Dün gece yarısından sona hesap askıya gelindi maili geldi. 2-3 kere sistemden karşılıklı mesajlaştık. Ben de başka gelişme yok ve olacak gibi de durmuyor.Japonlar yamuk yaptı bize. Türk bunu unutmaz  

• Atakan1822 A kullanıcısına yanıt
    2018' de termal macun almıştım n11 mağazalarından. Bir olumsuzluk yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rainmaker6666

Hocam aynı karttan ben de sipariş geçmiştim. Hala beklemede 1-2 ay sürer gibi fakat garanti gerekirse japonya asusa mı yollayacaksın kartı?

Garanti mi, ne garantisi, garanti ne arar pazarda, ben öyle bir şey görmedim.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 14 Ocak 2021; 10:9:11 >

• Atakan1822 A kullanıcısına yanıt

Güvenilirdir alabilirsiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık kabak tadı vermeye başladı. Son 24 saat içinde hem amazon.com.tr üzerinden verdiğim amazon germany hem de amazon.it siparişim durup dururken iptal edildi. Sanki merdiven altı şirket gibi takılıyor amazon..

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan1822

https://www.adeksstore.com/urun/xpg-core-reactor-750w-80-plus-gold-power-supply-guc-kaynagi

Arkadaşlar bu site güvenilir midir ? daha önceden alışveriş yapanınız var mı acaba?

Razer deathadder v2 ve Steelseries Qck Heavy Large Gaming Mouse Pad almıştım bir sıkıntı çıkmamıştı.

• fthorde kullanıcısına yanıt

Adı üstünde şans hocam, bende kaç gündür amazonda 0 stok gördüm, hani alınmış olup altında 1 yeni fiyat teklifi yazısını bile görmedim kaç gündür  

Amazon beni sistem dışına attı sanırım  

• ajajya kullanıcısına yanıt

Ödemeyle ilgili sorun vardır. Öyle olunca iptal ediyorlar.

13 yıl, +1200 sipariş.

Sadece 1 kere siparişim iptal edildi o da ağır bir fiyat hatası girilmişti, mecbur gönderemediler. Bekliyordum iptalini zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 14 Ocak 2021; 10:15:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Ödemeyle ilgili sorun vardır. Öyle olunca iptal ediyorlar.

13 yıl, +1200 sipariş.

Sadece 1 kere siparişim iptal edildi o da ağır bir fiyat hatası girilmişti, mecbur gönderemediler. Bekliyordum iptalini zaten.

3 yıldır kullanıyorum aynı kartı amazon üzerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajajya

3 yıldır kullanıyorum aynı kartı amazon üzerinde.

Alıntıları Göster

Hmm.. O zaman bilemeyeceğim. İlginç, üçününde aynı anda iptal edilmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Hmm.. O zaman bilemeyeceğim. İlginç, üçününde aynı anda iptal edilmesi.

Alıntıları Göster

Aynı anda olmadı zamanla iptal edildi. Gerçekten çok ilginç ilk defa başıma geliyor böyle birşey.

• Ben Şimdi amazon.jp uzerinden bir kart alsam iptal mi oluyor tam anlıyamadım.Neden İptal oluyor ben bir hafta once yeni üye olmustum.hesabım askıya felan alınmadı.Sipariş etsem hemen askıya mı alıyor hesabı.Bu konuda bildiklerini paylaşabilirmisiniz ? Sipariş edersek patlamayalım.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ajajya

Artık kabak tadı vermeye başladı. Son 24 saat içinde hem amazon.com.tr üzerinden verdiğim amazon germany hem de amazon.it siparişim durup dururken iptal edildi. Sanki merdiven altı şirket gibi takılıyor amazon..

O kadar uğraşıp denk getirip siparişi geçiyorsunuz ve iptal mi ediliyor? Sağlam sabır varmış sizde de bravo.

• pilgrimage P kullanıcısına yanıt
    Ben dün gece verdim siparişi şu an herhangi bir olumsuzluk görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

Ben Şimdi amazon.jp uzerinden bir kart alsam iptal mi oluyor tam anlıyamadım.Neden İptal oluyor ben bir hafta once yeni üye olmustum.hesabım askıya felan alınmadı.Sipariş etsem hemen askıya mı alıyor hesabı.Bu konuda bildiklerini paylaşabilirmisiniz ? Sipariş edersek patlamayalım.

Teşekkürler.

Evet, askıya alınır. (%99)

Yeni üyeler, ilk siparişlerinde yüksek miktar bir alışveriş yaparsa direk Amazon'un güvenlik ağına takılıyor ve sizden, ödeme yönteminin sahibi olduğunuzu doğrulamanız isteniyor.

Bu gerçekleşirken de genelde siparişiniz otomatik iptal edilmiş oluyor. Hesabınızı açtırdıktan sonra yeniden sipariş vermeniz gerekiyor.

Gördüğüm üzere Amazon JP biraz katı bu konuda, hesapların normal şartlar altında açılması gerekirken Amazon JP bu konuda pek istekli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 14 Ocak 2021; 10:25:34 >

• Peki İptal Olanlar neden oluyor acaba ?

• pilgrimage P kullanıcısına yanıt

Hesap askıya alınmadan siparişlerin iptalini soruyorsan, büyük ihtimalle aynı sebepten. İptallerin sebepleri genelde bilinmiyor, ama yüksek oranda güvenlik sebepleri ve elinde olması gerekenden fazla stok sattıysa nadir de olsa iptal ediyor.

En azından benim tecrübelerim böyle.

• DRAGUT kullanıcısına yanıt
    hocam banka hangisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt

Yükteyken test ettiniz mi hocam?

Boştayken internet vb uygulamalarda bazen ekran kartının kullanımı artabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 18521853185418551856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.