Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon co uk palit 3070 gamerock oc 601 sterlin acele edin!! Link veremiyorum mobildeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 14 Ocak 2021; 7:16:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bir ksrtın gpu hızının 300-500 MHz ile 1755 MHz arasında düşüp çıkması normsl işaret mi yoksa sıkıntılı bir durum mu, dikkatimi çekti de, zik zak gibi bir durum oluşuyor

• Bir adet sipariş verdim hala 4 tane var stokta

• @mustafakursat hocam ürünü alsaydım garantisi olacak mıydı acele ettim ama stoklar hemen bitti.

• melihcskn M kullanıcısına yanıt

Kart bilgilerini, ekstreyi falan yükledim. Hala hesabı açmak için yeterli değil diye dönüş yapmışlar. Tekrar sorum başka ne yüklememi istiyorusunuz diye ama herhalde hesabı açmayacaklar.

Kısmet değilmiş belki de. Çok da zorlamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 14 Ocak 2021; 8:30:51 >
  • Amazon.uk palit 3070 gamerock oc iyi satış yaptı alanlara hayırlı olsun

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Banada aynısını yaptı amazon jp sanırım çok talep var uğraşmak istemiyorlar.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • merdas kullanıcısına yanıt

Hocam garantisi oluyor mu alanlar için Türkiye'de?

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Hiçbir neden yokken 30 kere istediklerini attım işe yaramadı hesabımı kapattılar. Olan 2 kartımdan da çektikleri 8 kuruşlara oldu :DDD

• Türklerin GUNDAM strix alma hakkı yok sanırım

• doctorhuhuha D kullanıcısına yanıt

Olmuyor

• Sabah 550 pounddan palit siparişi geçtim, iptal ettiler. Artık uğraşılmaz hal aldı. Salıyorum sanırım. Ortalık durulana kadar beklemekte fayda var yoksa manyak olucaz.

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Normal neden gerek yokken tam güçte çalışsın.
  • Bu japon işi kartları ilerde değiştirceğiniz zaman büyük zarar edeceksiniz benden söylemesi

• Göndermeyecekler büyük ihtimalle hesapları kapatıyorlar

• Japonya Amazon' dan sipariş veren arkadaşlar ödeme yaparken karşılarına 3D Secure ekranı geldi mi?

Amazon normalde direkt 3D' siz çekiyor Türkiye sitesinde. Bu da aslında bir güvenlik açığı oluşturuyor kendileri adına.

Japonya da eğer böyle ise yoğunluk yüzünden kim güvenilir kim değil uğraşmak yerine iptal ediyor olabilirler. Herkesin ilk işlemi ve meblalar büyük.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

İstenen bilgileri, kredi kartı ekstresi vs.gönderdim. İşlemin bu karttan yapıldığına dair dönem içi işlem/ekstre kaydı istiyor. Dedim 12'sinde sipariş verdim. Kart 15 Ocak'ta stokta olacak. Henüz karttan çekilmedi. Size nasıl çekilmeyen işlemin kaydını göndereyim?İşte illa ki onu görmemiz lazım ve Şablona cevap hep.

O zaman hesap askıda iken karttan ödemeyi almaya çalışın. Kartın geçerli olduğunu göreceksiniz--> "Askıda olan hesaptaki bir karttan çekim yapamayız."

O zaman hesabımı açın. Başka kart kaydedeyim. Ondan çekin--> "Hesap askıda o yüzden ödeme yöntemi değişemez".

Yani hangi ülke sitesi olursa olsun koskoca Amazon sitesinin sipariş iptal etmek yerine güvenlik gerekçesi ile hesap iptal etmesi gerçekten trajikomik.

Kart hala arada satışa çıkıyor. Ama 8-10000 Yen fiyatı arttı. Açıkçası ben garantisiz olmasına rağmen fiyatı sadece fiyatı uygun diye sipariş geçmiştim

ve banka kur çevrimi kaynaklı 5600-6000TL arası bir rakama gelecekti. Kısmet değilmiş diyelim. Her işte bir hayır vardır.

Arkadaşım için aldığımız Asus TUF 3070 var. Almanya üzerinden gelecek şekilde TR siteden aldık. Henüz bir kargo tarihi sisteme girilmedi. Belki arkadaşımın durumuna

göre onu devralırım.

İşin başka tarafı zaten kullandığım SG13 ITX kasa sadece 2 fanlı ve dual slot karta izin veriyor. Onlar da Giga Eagle, MSI Ventus, Zotac Edge gibi kartlar. Bu modeller incelemelerde hiç tavsiye edilmiyor.

3 fanlı büyük ekran kartlarından birisini takabilmek adına SG14, NR200P ve Inwin A1 Plus modellerinden birisini alacaktım. Sırf kasa için 1300-2400TL arası harcama yapacaktım.

Belki komple hepsinden vazgeçip 2 fanlı model ne zaman denk gelirse o zaman alıp bu bahsi kapatırım ya da almam olur biter ya.

XFX 3060 modeli için ITX kart duyurdu. Performansı RTX 2070 Super dengi olacaktır. Ne işe yarayacak bilmiyorum ama 12 GB bellek de var. Onun yurtdışı çıkışını da bekleyebilirim. Küçüçük kart.

RTX 3060 çok fazla da ısınmaz. Tek fanlı ITX modeli işimi görür. Arada bir açıp oyun oynayacağım diye 40 takla atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 14 Ocak 2021; 10:2:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Türklerin GUNDAM strix alma hakkı yok sanırım

GUNDAM sadece 3090 modelinde var ve sadeceye uzakdoğuya özel

https://rog.asus.com/us/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx3080-o10g-white-model//

benim aldığım beyaz 3080 sadece

• https://www.adeksstore.com/urun/xpg-core-reactor-750w-80-plus-gold-power-supply-guc-kaynagi

Arkadaşlar bu site güvenilir midir ? daha önceden alışveriş yapanınız var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 18511852185318541855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.