Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adamlar hiç optimizasyon ile uğraşmamış sadece fazladan ayar eklemişler.Sistemleri süründürmüş resmen.PC ye çıkmasaydı daha iyiydi.Firmanın ve oyunun adı lekendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/teknobiyotik-x1-nvidia-edition-amd-ryzen-7-2700x-3-9ghz-rtx2060-super-8gb-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html

Şu kasadaki Galax 2060 Super nasıl beyler ?
    Güzel karttır ben 2070'ini kullanıyorum soğutmasıda iyi kartın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Testler sonuçta fullhd de yapılmış, 2K değil, 4K değil. Optimizasyonu iyi olsaydı fullhd de değerler ne kadar daha farkederdi?
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Amacım sıvı soğutmalı daha yeni bir karta geçmek. Daha yüksek performans ve daha sessiz.

• Metalchesh M kullanıcısına yanıt
    1080Ti hangi amaçlı aldıysan zamanında 2080Ti o amaçla alabilirsin. Böyle bir sorumu sorulur ya.1050 den 1080ti geçiyor olsan tamam da. Bazı şeyleri aşmış olman gerekirdi bu soruyu sorupta..
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Aslında soruyu yanlış sormuşum. Böyle bir yatırıma değer mi? Demek istediğim buydu. Kartı 2k ve 4k oyun oynamak için almıştım 2 sene önce. Red Dead Redemption 2 ve yeni gelecek oyunları tam performansta oynamak istiyorum. Bu kartı kullanan arkadaşlar varsa geri dönüş almak istemiştim.

Bu model N11'de var.Fiyatları 9763-9999TL. 11.11 kuponları ile 700-800TL daha ucuza alabilirsiniz.

Karta gelince daha önceden 1070Ti X2 kullandım. Inno kartlar çok tercih edilmiyor TR'de ama sağlam kart yapıyor Inno.

Ama şu aşamada bu harcama biraz yanlış olabilir. Muhtemelen 2020 yazında veya en geç sonbaharda 7nm kartlar gelecek Nvidia'dan.

İlk sızan bilgilere göre ham performansta hem normal hem de RT olarak hatırı sayılır artış olacak.

Sonuçta siz bilirsiniz ama 10K TL 1750USD yapıyor neredeyse. O fiyata 7nm kartlar çıktığı zaman her şekilde tepe modelini alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 7 Kasım 2019; 14:0:51 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Ben de kararsız kaldığım için sizlerin görüşünü almak istedim.

8800 TL'ye gelecek n11'de. Ha o zamana kadar kartımı satıp bulabilir miyim orası da meçhul.

Kartımı elimden çıkarıp 6000 TL masraf edip 2080 ti'ya geçmek mantıksızlık olabilir.

1080 ti'ya NZXT Kraken G12 vasıtasıyla 240 mmlik bir AIO bağlayayım. 7nm'lik kartlar çıkana kadar idare ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalchesh

Amacım sıvı soğutmalı daha yeni bir karta geçmek. Daha yüksek performans ve daha sessiz.
    Yukarıda mantık çerçevesinde cevaplar verilmiş.

Ben de yapılacak masrafın ciddi anlamda gereksiz olacağı kanaatindeyim. Hele de RDR 2 gibi maalesef ki ciddi manada optimizasyon sıkıntısı ile gelen bir oyun veyahut oyunlar için.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Ben de değmeyeceğini düşünüyorum :)

Bir anlık bir hevesle düşündüm alsam mı diye. Ama bu dolar kuruyla gerçekten değmez.

Sağlam bir AIO dayarım yeni kartlar çıkana kadar. Serin serin oynarız oyunlarımızı 2k'da.
  • quote:

Arkadaşlar benim Strix 1080 Ti'yı satıp aşağıdaki Inno3d sıvı soğutmalı 2080 Ti'yı alacağım ne dersiniz?
    https://www.incehesap.com/inno3d-geforce-rtx-2080-ti-ichill-black-gaming-ekran-karti-fiyati-42486/
    2020 yazı yeni seri ampere ve amd kanadında navi2 ler gelecekken bir karta bu parayı vermek saçma değil bildiğin parayı sokağa atmaktır.Elinde zaten kuvvetli bir kart var kullanmaya devam et.

2080Ti de alsan gene 4K oyun zor oynarsınız. 2k da ben takılıyorum 2080 ile. Bütçen yetiyorsa direk alabilirsin.
  • Haha atmayacağım vazgeçtim. Atacak para yok zaten :)

AMD güzel kartlar yaparsa alırız. Nvidia takıntım yok.
  • quote:

Haha atmayacağım vazgeçtim. Atacak para yok zaten :)

AMD güzel kartlar yaparsa alırız. Nvidia takıntım yok.
    İlla yenileyeceksen RTX 2080 Super daha iyi bir seçenek bence F/P olarak. 10 bin lira o kart için büyük israf.
  • quote:

Ben de değmeyeceğini düşünüyorum :)

Bir anlık bir hevesle düşündüm alsam mı diye. Ama bu dolar kuruyla gerçekten değmez.

Sağlam bir AIO dayarım yeni kartlar çıkana kadar. Serin serin oynarız oyunlarımızı 2k'da.
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Bende takip ediyorum. 2070s cok az model var. O yüzden burdan almayı düşünüyorum n11 indirimi ile.
  • Ahmetqzl01 kullanıcısına yanıt
    Takibe aldığınız kartlar var mi link paylaşır mısın inceleyeyim. İndirim ile nerelere düşer hesaplayalım.
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/ekran-karti-oneriniz--140699584#140699584

Böyle bir konu oluşturmuştum hocam indirimle birlikte fiyatlar yazıyor. Kuponlar hazır fiyatlar artmazsa o zaman.
  • rdr2 pc de satsın istiyorlarsa adam akıllı bir optimizasyon yapmaları lazım bu nedir ya
  • Darion kullanıcısına yanıt
    bence nesli kapattı geçti
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.