Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • USA yollar bence. Almanya olsa kesin iptal eder derdim.

Ön siparişe açılmış NVMe M.2 SSD vardı geçen sene, iptal etmişlerdi. Türk firma kafasıyla çalışıyor Amazon Almanya.

USA ise bambaşka bir yapıda.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Almak isteyen alsın fiyatta yanlışlık yokmuş yeniden 649 dolar oldu...ama ben amerikadaki abime gonderdiğim için 3800 e geliyor trden sanırım 800dolara geliyor..emin değilim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4.700 TL yapıyor ama, vergi kargo eklenince.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    1000 tl kargo ve vergiye alıyorlar...maşallah..Amerikada tanıdığı falan olan varsa alsın bence inanılmaz fiyat 3800 e rtx 2080 amp !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alprux -- 16 Nisan 2019; 13:12:52 >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Konuştuğunuz ürünler sonuçta Nvidia ve sürürücü için desteği yazan da yine Nvidia son teknolojisini baltalar mı? İlerde tıpkı G-Sync'te olduğu gibi şartlar gelişirse kendi eliyle baltalar. Mesela G-Sync için ayrı bir modül satıyordu onsuz bu iş olmuyor havası estiriyordu ama gördük ki sürücüden bir çırpıda hallediverdi ne oldu G-Sync modülü? AMD o zamanlar bu tür ayrı bir aparata gerek olmadığını zaten söylüyordu. 10XX ve 16XX serisi ne kadar raytracing yapabilirdi ki, ama şimdi Nvidia, sürücüden yaptığı ufak bir dokunuşla bu kartlarında birşeyler yapabildiğini gösteriyor ilginç değil mi, sanki ufaktan baltayı vurmaya başladı gibi.

• "Birşeyler yapabiliyor" dan kastınız 1080Ti'nin kabul edilemez derecede FPS düşüşü ise evet "Birşeyler yapabiliyor". Ve bu 1080P, 4K'ya girsek herhalde kart felç geçirecek. Attığınız iki videoyu da izledim. 1-2 efekt kullanan oyunlarda 1080Ti iyi iş çıkarmış ama şu aşağıdaki teknoloji demosunda sonuç ortada.
    NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti

Dediğim gibi, Nvidia "İnsanlar nasıl birşey görsün" diye buna izin verdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hangi kartı alayım, özelliklerine bakayım, karşılaştırma ve incelemelerine bakayım dedim. demez olaydım.!

ne alacağıma karar verememiştim zaten şimdi daha da karmaşık hale geldi.

1 ay daha beklesem mi demeye başladım ama dolar da diğer yandan dengesiz.

rtx 2060 alıp 3-5 ay sonra 2080 e mi geçsem?
  • Sli 1080ti ve tek basina 2080ti. RT icin pascal kartlar uygun degiller. Bu yazilim destegi oyun gelistiriciler ve rtx kartlara sahip olamayanlar icin cok dusuk çözünürlüklerde(720p) oyunlarin nasil göründüğünü gostermek icin cikmistir.

• sulozanger S kullanıcısına yanıt
    Vallaha dostum bende dün bir arkadaşa aynen bundan bahsettim 😂😂 çok ayrıntıya girmiceksin detaylı araştırmıcaksın...zevk için topladıgımız sistemler yüzünden kanser gibi araştırmalar yapıyoruz..ben 4 aydır prça prça sistem toplayım dedim..ramleri araştır,psu araştır,kasa araştır,ekran kartı ve işlemciden bahsetmiyorum bile.valla saç kalmadı kafamda 😂😂 şimdi diyorumki aynı paraya daha düşük sistem toplasaymışım ama bukadar kendimi boğmasaymışım üzülmezdim vallaha.ha sistemim cok ucuza geldi ama bende kendimi cok yordum..kısacası çokta kasmamak gerekmiş...
    Bu arada ekran kartı için monitörün önemli 1080p ise 2060 al 2080 düşünüyorsan indirim falan kovala neden 2060 alıp 3-5 aya 2080 geçerim dedin ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alprux

Arkadaşlar amazon.com(usa) anlık bir fiyat yanlışı oldu ve 3800 e rtx 2080 zotac amp’yi aldım 😂😂 sizce gönderirler mi?
    dikkatli ol, 2019 öncesi üretimse kart elinde kalacak büyük ihtimalle. Micron ram ile ilgili Zotac'a attığım maile gelen yanıt aynen şu şekilde,

''Dear Hakan,
    Initial batch had Micron memories which did have issues.Models since beginning of 2019 migrated to Samsung and they are fine.

Kindest regards.

Eurotech Team''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVATANSEVER -- 16 Nisan 2019; 16:33:14 >
  • Bugun çeşitli yerlerde PS5 donanım detayları hakkında baş sistem mimarı ile yapılan röportajlar çıktı. adam sistemin AMD navi işlemci ile birlikte ray-tracking içereceğinden bahsediyor.

bakalım en azından bir rekabet gelmesi RTX kartların fiyatlandırması açısından iyi olabilir.
  • theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Kart 1 haftaya elimde olur hemen test edilecek zaten..micron olursa iade ederim..bu arada amazonda ..ortalama 4.3 yıldız almış kart ve aralık ayından itibaren kart hakkında kötü yorum bile yapılmamıs..zaten amazonda 30 gün iade hakkım var

• quote:

Orijinalden alıntı: Alprux

Kart 1 haftaya elimde olur hemen test edilecek zaten..micron olursa iade ederim..bu arada amazonda ..ortalama 4.3 yıldız almış kart ve aralık ayından itibaren kart hakkında kötü yorum bile yapılmamıs..zaten amazonda 30 gün iade hakkım var
    bize de haber et hocam hangi seri gönderiliyor hala...zotac 2070lerin Mart yorumunda bile hala micron var, toplam yorumlara bakınca bozulan kart yorumları açıkara çoğunlukta...tam fiyasko iş.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 16 Nisan 2019; 17:31:14 >
  • theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Tabiki yazarım dostum..micronda var samsungta var bakalım tombaladan bize ne çıkacak 😂😂

• Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Benim asıl anlatmaya çalıştığım, Nvidia bunu yaparken sürücüsüne yaptığı müdahele ile yaptı yani sonuçta o az dediğiniz de güya olmuyordu ama oluyormuş ya daha fazlası oluyorsa...Sonuçta bütün o kartlar kendisinin istediği gibi müdahale ediyordur. Raytracing emekleme seviyesinde yani tam anlamıyla uygulanamadığı halinde bile zaten tüm kartlarda performansı düşürüyor. Günümüzde Raytracing'i tam uygulayacak kart zaten yok ama umarım yakın gelecekte olur.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Zen 2 kullanılacaksa, seneye Kasım Aralık gibi geliyor demektir. 2020 ilk çeyrekte seri üretime girer konsol. 4K 60 FPS veremeyecek ama bance. Gelmişler bir de 8K dan bahsediyorlar.

Menüda 8K çalışır anca. SONY yine boş işler peşinde.
    https://www.merlininkazani.com/playstation-5in-teknik-ozellikleri-belli-oldu-haber-106738

SSD'den bile daha hızlı depolama olacakmış. Gömülü NVMe olur anca. Lakin gerek var mı diye sormak lazım ?

Yok yere fiyatı yükseltecekler. En kötü Göm bir M.2 SSD gitsin. 2.5" depolama yeri de koy boş olarak isteyen arttırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 16 Nisan 2019; 20:51:24 >

• Hadi hayırlı olsun ps5 de ışın izleme kesin olarak yer alacak, yeni nesilde her oyunda rtx e doyacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Amazon.de'den KFA2 RTX 2070 almayı planlıyorum. Kullanan var mı acaba? Amazon.de kendi sattığı ürünlere 2 yıl garanti veriyor. Arıza durumunda gel-git kargoyu ödüyor. Eğer ülkemizde de garantinin geçöerli olduğu markalar varsa, amazon.com'dan da tavsiye alabilirim. Şimdiden teşekkürler...
  • 3dmark da port royale testini beleşe getirme yolu var mı
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.