Şimdi Ara

NVIDIA MAXWELL Serisi [Kullananlar Kulübü] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.151
Cevap
11
Favori
42.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyleyse bana da msi gtx970 yazin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @KanKoKan

Bekleniyor olarak ekledim sizi.

GPU-Z vb. SS' lar geldikten sonra hızları da yanına ekleyeceğim.Şimdiden hayırlı olsun, sanırım ilk alan siz olacaksınız.

@unalcan319

Buna benzer bir SS varsa tabii ki ekleyebilirim.
  • Telefonla dh uzerinden upload yapamadim.

NVIDIA MAXWELL Serisi [Kullananlar Kulübü]

yeterli olur galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unalcan319 -- 25 Eylül 2014; 1:24:43 >
  • unalcan319 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı [simage] şekline getirebilirseniz memnun olurum.

Yeterli tabii ki, sakın yanlış anlamayın bu isteklerimi.Çünkü; kulübün kuralları çerçevesinde bunları yapmamız lazım ki, yalan yanlış bilgiler yansıtmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 25 Eylül 2014; 1:21:36 >
  • S image sekline getirdim ama benim icin farklilik olmadi. Resim siz de degisti mi

Sorun yok. Yanlis anlamadim. Gayet makul bir istek

Evet burada değişti ve çok güzel oldu.

Sizi de şimdi ekliyorum, aynı bekleniyor diye, kart geldiği zaman GPU-Z paylaşırsınız.Sanırım ön sipariş olsa gerek ?
  • Evet vatanin subesinden on siparis verdim.

Şimdiden hayırlı olsun.

Şu kartlar daha fazla kişinin eline gelsinde artık şu listeyi adam akıllı bir şekillendireyim.İsteyenlerde güzelce yarışsınlar.
  • 2015 yaza kadar beklemeye karar verdim.hem islemci hrmde ekran karti yonunden.gercek maxweller gelince bakariz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

Üyeliğe girebilmek için bu resim yeterlimi

Hayır, yeterli değil. Lütfen aşağıdaki belgeleri tamamladıktan sonra tekrar başvurun.

- Nüfüs cüzdanı fotokopisi
    - İkâmetgâh senedi
    - Çalışıyorsanız iş yerinizin adresi
    - Ev, iş ve cep numaranız.
    - Son mezun olduğunuz okula ait diploma fotokopisi
    - Askerlik yaptıysanız tezkere kâğıdı

@bonser
    Doğru karar almışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 25 Eylül 2014; 10:47:18 >

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    bi ara gaza gelmiştim işlemci+ekran kartı değiştirecektimde sonradan dedimki ne aceleye gerek var.daha yeni oyunlar bile çıkmadı.2015 yaza kadar piyasada her yönden zenginleşir artık o zaman karar alırım.280x bile 1080p de rahat yetmekte.olmadı 290 veya 780 fazlasıyla yetiyor zaten.
  • Vatan Stoklarına Gelsede Yarışsak Bir Tek Novada Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2245metin -- 25 Eylül 2014; 12:42:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: KanKoKan

Üyeliğe girebilmek için bu resim yeterlimi

Hayır, yeterli değil. Lütfen aşağıdaki belgeleri tamamladıktan sonra tekrar başvurun.

- Nüfüs cüzdanı fotokopisi
    - İkâmetgâh senedi
    - Çalışıyorsanız iş yerinizin adresi
    - Ev, iş ve cep numaranız.
    - Son mezun olduğunuz okula ait diploma fotokopisi
    - Askerlik yaptıysanız tezkere kâğıdı

@bonser
    Doğru karar almışsın.

Senin bu yazdıkların Amerika vize başvuru formunu hatırlattı

Amerika'ya teroristik faliyetler içinmi giriyorsunuz, yanınızda ateşli silah bulunduracakmısınız gibi sorular vardı, evet deyip bu faaliyetlerde bulunursan suçun hafifliyormuş ama evet diyeni sokarlarmı ülkeye oda ayrı mesele

• KanKoKan kullanıcısına yanıt
    Her türlü suçlusun yani. Bu da iyi. Allah kimseyi hak-hukuk bilmeyenlerin veya hak ve hukuku sadece kendinden olanlara görenlerin eline düşürmesin.
  • @bonser24

Elinde ekran kartı olanlar için en mantıklı seçim bu zaten. Maxwell mimarisine daha bir sürü yeni üyeler gelecektir.

@2245metin

Bayramdan sonraya kalır artık.

Ama sizin yapmanız gereken en mantıklı seçim bence GTX 970 SLI olacak, elinizdeki iade çekinin üzerine koyacak durumunuz varsa bunu düşünün.Ama yoksa tabii ki GTX 980 alabilirsiniz.Çünkü; 2014 sonlarında GTX 980Ti ve / veya TITAN 2 geldiği zaman GTX 980' nin fiyatının düşürüleceğine adım gibi eminim. GTX 780 ile ortak kaderi paylaşacak olan kart GTX 980 olacak. GTX 970' in fiyatında çok bir oynama beklemiyorum.Olsa olsa doların durumuna bağlı olarak 1100 - 1150 TL civarında seyredecektir (özel üst seviye modelleri, AMP! Extreme gibi).
  • 980 Ti'yi Belki Bekleyebilirim Ama Fiyatı 2.400'den Aşagı olmaz sanırım
  • Bu incelemenin videolu halini technopattan izleyebilirsin birebir aynisi hatta daha ayrintilisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Evet, bunun hakkında detaylı bilgiler yazacağım kulübün başına.

Bir düzeltme getireyim; MSI 6+2 Faz , ASUS 6+1 Faz kullanıyor.MSI GAMING 4G GTX 970 modeli her açıdan (ASUS' a göre backplate hariç) ASUS ve EVGA' den daha iyi bir tasarıma, OC kapasitesine ve soğutmaya sahip.Şu an için üstü olan tek model ZOTAC AMP! EXTREME olarak gösterilebilir.Ama o modelinde MSI' ın LIGHTNING modeli ile karşılaştırılması lazım. GAMING 4G modeli ancak AMP! OMEGA ile karşılaştırılabilir.

Soğutma kısmına katılmıyorum. Gerek gpu, gerekse vrm ve bellek ısıları asus'ta daha düşük.
    http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_gtx_970_strix_review,8.html
    http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/67488-asus-gtx-970-strix-oc-review-9.html

MSI'ın da thermal resimleri bulunabilir istenirse.

Arka plaka önemli bir unsur bunun yanında Asus bence daha güzel ancak Asus'un en büyük avantajı; 3 yıl garanti süresine sahip olması olarak gösterilebilir. Bu 2 yıldan uzun süreli kullanımda ve 2. el satışta iyi bir avantaj.

Bunun dışında gtx970'lerin kralı bence Gigabyte G1.

• 2245metin kullanıcısına yanıt
    İlk çıkış fiyatı evet öyle bir şey olabilir.Ama fiyat ayarlaması yapılacaktır.

Siz başka bir mesajınızda ekime kadar bekleyebilirim yazmıştınız.Zaten o zaman kadar bekleme limitiniz varsa GTX 980Ti size denk gelmez.Ama GTX 970 alarak bu açığı kapatabilirsiniz.Denk geldiğim konularda hep yazıyorum GTX 970 ile 980 arasında zaten 7 - 8 FPS civarı fark var.Aradaki fiyat farkını vermeyerek GTX 970 alıp, bilgisayarınızın başka bir ihtiyacını alabilirsiniz. GTX 980' nin fiyatının çok düşme ihtimaline göre yazıyorum bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

Bu incelemenin videolu halini technopattan izleyebilirsin birebir aynisi hatta daha ayrintilisi var

O kadar gereksiz bir mesaj ki şu an bilgisayarın başında sinir küpüne döndüm.

Burası inceleme konusu mu ? Konu başlığını görmekte problem mi yaşıyorsunuz ? Akabinde NVIDIA Maxwell teknolojileri kısmını Technopat' tan paylaştığımı anladığınız için sizi tebrik ederim, kimse bunu anlayamamıştı.O paylaştığım kısmın altındaki koskoca '' bu kısımlar şuradan alıntıdır '' yazısını da maalesef ki görememişsiniz.

Yeni gelen NVIDIA teknolojilerini tek tek kendim açıklayıp yazmakla uğraşmamak için hazırı varken orayı tercih ettim ve altına zaten alıntı olduğunu, linkini de belirttim.İnsanlar bu teknolojiler ile ilgili az çok fikir sahibi olduktan sonra zaten onlar oradan kalkacaktı.Ama sizin gibiler yüzünden şu forumda paylaşım yapmayı bırakan çok kişi oldu.Böyle şeylere devam ediniz, sizi tekrar tebrik ediyorum ve alkışlıyorum ! O kadar büyük bir olaya imza attınız ki bu tebrikleri hak ettiniz !

Buraya belirteyim; cevabınız olursa PM üzerinden iletin, aksi halde buraya yazıp konuyu kirletmeyi kendinize amaç olarak edinecekseniz sizi şikayet etmek zorunda kalacağım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.