Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi [ANA KONU] | [DLSS3.5-TSMC4N-PCIE4-PCIE5] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.249
Cevap
293
Favori
780.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen beklenti zincirini devam ettirelim. 🤣
  • Rtx 4080 performansını çok merak ediyorum , 3070ti dan geçilir kesin de bakalım :)
  • Vaziyet alalım 40XX geliyor
  • Cyptek kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/152843840

İlk etapta RTX 3090 Ti benzeri yapılar (PCB, cooler vb.) görülecektir.

• 4070 almak istiyorum. Şimdilik Geforce Now'dan devam. Umarım alınabilir bir fiyata çıkar.

• Bakalım ne olacak...
  • 13. nesil intel + rtx 4070 muhtemelen hayatımın son sistem toplaması olacak yaş 34 finali iyi yapmak istiyorum 

• Türk gencinin göz ucuyla bakacağı bir konu. UP

• MordSithh kullanıcısına yanıt

1070te kaldım dolar 4-5 liraydı aldığım zaman, 40 serisine ne zaman geçeriz kim bilir. 

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz haber çıkmıştı. İnşallah Evga gibi firmalar maaliyet düşürmek için aynı PCB'lerin üzerine dizilim yapar. Bu herkes için maaliyet açısından iyi olur düşüncesindeyim.

Benim için de Evga Rtx 3080 ti için almış olduğım Hybrit Kit'i 4xxx serisinde de kullanabileceğim anlamına gelir.

• silver25 S kullanıcısına yanıt
    videocardz.com
    NVIDIA RTX 3090 Ti PCBs are designed to support next-gen RTX 40 "Ada" AD102 GPUs - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/newz/nvidia-rtx-3090-ti-pcbs-are-designed-to-support-next-gen-rtx-40-ada-ad102-gpus

Evet, hatta paylaşmıştım.  

Yeni PCIe güç konnektörü de benzer maksatla denenmiş oldu.

Geriye dönük uyumluluk konusunda üreticiler geniş davranır mı belirsiz, bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 17 Ağustos 2022; 20:42:16 >
  • 3060 satıp 4080'e geçme niyetindeyim. Benim için epey fark olacak. Heyecanla bekliyorum. Tabii tahminim Kasım gibi çıkacak ve 3-4 ay abartı fiyatlar olacak.

• 3x8pin güç konnektörüne ben razıyım. Daha lian li strimer 3x8pin kablomu yeni almıştım yeni kartlar yeni 3090ti lardaki gibi yeni güç konnektörleri ile gelecek bence. Bizim lian li rgb kablolar çöp olacak :(
  • Sistem toplicam ama 4000 serisi kafamı karıştırıyor. Beklemek en iyisi sanırım. Belki 3000 serisinin fiyatı da aşağı iner.
  • abrahaman kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyle olur. Para hazır bekliyorum.
  • Haydi bakalım buradan da takibe devam🙃
  • 2021 şubat başında tuf 3090'ı 1800 Euro'ya aldım, zamanım olmadığı için 1-2 hafta kullanıp miningçiye 3000 Euro'ya sattım. Yeni sistem kurmak için 7000 serisi işlemcileri ve 4080 ekran kartlarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakır91 -- 17 Ağustos 2022; 22:6:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.