Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tez zaman da deneyeyim inşallah Led ler çalışır.RGB ledleri için aldım ben bu kartı.Ama senkron olmuyor maalesef aldıktan sonra aklıma geldi.Bizi strix paklar gibi CW olmazda tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

Tez zaman da deneyeyim inşallah Led ler çalışır.RGB ledleri için aldım ben bu kartı.Ama senkron olmuyor maalesef aldıktan sonra aklıma geldi.Bizi strix paklar gibi CW olmazda tabi.

Ledini artik armory crate den kontrol edebilicen.

Gerci dual BIOS varmi kartta ? Yoksa o topa girme bana beddua edersin. tek atımlık şans da tehlikeli biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 7 Aralık 2020; 11:41:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Bir şey olmaz hallederim ben biosu elektrik kesilmezse tabii ki 🙄
  • NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

Asus Dual 3070 OC .Başka 3070 sonuçları varsa karşılaştıralım,daha üstünü denemedim belki gidebilir daha.0,975 mV 60 W altına %5 fazla performans.Önerilere açığım bu arada,uğraştığım konular değil.

• Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual undervolt şimdilik en yüksek değerim:

1025 mv (1.025v) 2115 mhz boost gpu

8000 mhz memory

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

@REDSTONE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 7 Aralık 2020; 16:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual undervolt şimdilik en yüksek değerim:

1025 mv (1.025v) 2115 mhz boost gpu

8000 mhz memory

@REDSTONE

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Muhteşeme değerler. Eline sağlık.

Anlasam bu işlerden :D Uğraşacağımda sadece bakmakla yetiniyorum NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

STRİX 3080 OC var evet. Ama işlemci'den dolayı sıkıntılıyım biraz 3900X'e ısınamadım aldığımdan beri.

Kurcalarımda biraz video izlemem lazım galiba. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

@nev20.06 sana sesleniyorlar :)

• cok acil bir soru ,

3dmark fire strike testi yapmasını istiyecem bir arkadaştan, ama basic sürüm olmalı yani free. Bu sürümde testi yaptıktan sonra result details ten o sonucu kaydedip link olarak üretebiliyormusunuz ?

https://www.3dmark.com/fs/24256304

örnek şu şekilde. Paralı değil ücretsiz sürüm olmalı. Herkes ulaşabiliyor mu ona bakmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

cok acil bir soru ,

3dmark fire strike testi yapmasını istiyecem bir arkadaştan, ama basic sürüm olmalı yani free. Bu sürümde testi yaptıktan sonra result details ten o sonucu kaydedip link olarak üretebiliyormusunuz ?

https://www.3dmark.com/fs/24256304

örnek şu şekilde. Paralı değil ücretsiz sürüm olmalı. Herkes ulaşabiliyor mu ona bakmam lazım.

İsmail o arkadaşın programı indirip bench ini alsın. Validate and compare result online a tıklasın. Note kısmına da dh nick yazar iş tamamdır

O arkadaşı burada arıyorum işte oluyor mu olmuyor mu bizdeki Steam de paralı, ücretsiz sürümünde de oluyor mu ona bakmam lazım.

Birisi test ederse gorebilicez

• Sen bu adama overclock cahilimi dedin.. vallahi iyi cesaret hocam, arkadaş içinden geçmiş ortalığın. Bence siz dediğinizi bir daha gözden geçirin.

• @nev20.06 Az önce @StreamRolleR ile benim karta OC yaptık.

Bence söylediklerini gözden geçir. Adam yalamış yutmuş OC 'yi ve gayet stabil bir şekilde kullanıyorum Cillop gibi kart oldu şimdi teşekkürler @StreamRolleR

• OssiiE kullanıcısına yanıt

1-2 test alabilirmiyiz oleyse?

• Bedava sürüm kullanan kimse deneyip birşey yazmadı, 6900XT alıp bu konuyu dağıtmak şart oldu siz kasindiniz..

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.