Şimdi Ara

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.103
Cevap
67
Favori
160.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajlar uçmuş benim. Veysel çok alıngansın olmadı veysel. Tamam seninkide golden olsun

Bi Teamviewer verde sana bi göstereyim o kart nasıl o.c lenirNVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 7 Aralık 2020; 23:39:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

1-2 test alabilirmiyiz oleyse?

https://www.3dmark.com/pr/610521

Başka istediğin test var ise yazabilirsin.

NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]

• quote:

Hocam youtube da çok testi var. Amerikayı yeniden keşfetme yapmıyorum.

Siz nasıl bir yardım istiyorsunuz ? 2 dir yazıyorsunuz varsa sıkıntınız pm den çözeyim işinizi. Şuan 15 kişi oldu çok mutlu hepsi

• quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

https://www.3dmark.com/pr/610521

Başka istediğin test var ise yazabilirsin.

Alıntıları Göster

Yanlış testi koymuşsun Oğuz, burda 72c görmüş kart. 2170 miydi 2150 miydi onu koy

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Kendi adima bir sikintim yok. Daha once test sonuclarini paylasmisti arkadas yapilan ayarlamalar nasil bir fark yaratti onu merak ettim. Youtubetaki herhangi bir strix ten ziyade.

• quote:

Kendi adima bir sikintim yok. Daha once test sonuclarini paylasmisti arkadas yapilan ayarlamalar nasil bir fark yaratti onu merak ettim. Youtubetaki herhangi bir strix ten ziyade.

Ok.

Genelde 7C ye kadar düşüş. -%30 TDP düşüşü ve 1500-1600 rpm gezen fan RPM yapıyorum. Tabi her kart için aynı senaryo geçerli değil.

uV Ampere için bir nimettir. Kartın silicon lottery sini direk bu şekilde anlayabiliyoruz

Onuda eklerim. Ben yarın 10850K ile sağlam bir anakart alayım bu AMD beni çıldırtıcak.

• quote:

2:30 saat Cold War sonucu. Ayarlar FULL 2K

Hold:2115 Mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 8 Aralık 2020; 1:59:39 >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt

Eski arsivde bedava surum buldum ama update istiyor sanırım. Bu sekilde işini gorurmu bilmem ama yinede ekleyeyim.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.hocam adamsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 8 Aralık 2020; 7:44:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @StreamRolleR Üstad Merhabalar, öncelikle bugüne kadar bana vermiş olduğun destekler için teşekkürler. Senden aldığım bilgilerle 2 saatlık bir cold war oynanması sonucunda aşağıda ki verileri elde ettim. Aynı zamanda msi ayarlarımı da koydum.

Değerli yorumlarını rica ediyorum. Yanlış yaptığım bir şey var mı?

Bu arada evganın 450w bios update ni yaptım. Kart FTW3 ULTRA Rtx 3080

• quote:

Orijinalden alıntı: imparatore10

@StreamRolleR Üstad Merhabalar, öncelikle bugüne kadar bana vermiş olduğun destekler için teşekkürler. Senden aldığım bilgilerle 2 saatlık bir cold war oynanması sonucunda aşağıda ki verileri elde ettim. Aynı zamanda msi ayarlarımı da koydum.

Değerli yorumlarını rica ediyorum. Yanlış yaptığım bir şey var mı?

Bu arada evganın 450w bios update ni yaptım. Kart FTW3 ULTRA Rtx 3080

Est. hocam bi discord yazin bana bakim bi lokma daha agresif yapabiliriz ayarlarini bide teamviewer kuralim.

• Emmioğlu sana evga plaket göndericekmiş öyle duydum fahri oc clocker diye NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

• 1-2 SENE YE EVGA RTX 5080 FTW3 STREAMROLLER EDİTİON DİYE KART ÇIKARILAR ARTIK.

• Dalga geçmeyin yawNVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü]  bayrakları asalım leaderboard a. Zaten amacım bayrağı sallandırmak top 100 de. Son atışım kaldı 2265 core ancak kart ısınıyor,49C geçtimi iş bitmiştir.

@Muten Baba Evga Jacob tebrik etti twitter dan, kingpin in voltage control programını dilendim yemedilerNVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 8 Aralık 2020; 12:43:12 >

Ben şimdiye kadar standart dışında oc olabilen hicbirsey kullanmadım, daha hayatımda gpu ya bios bile yüklemedim, velhasıl iyi uğraşıyorsunuz ben oyun bile oynamıyorum öyle bakıyorum NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

Yakupa selam söyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Ben şimdiye kadar standart dışında oc olabilen hicbirsey kullanmadım, daha hayatımda gpu ya bios bile yüklemedim, velhasıl iyi uğraşıyorsunuz ben oyun bile oynamıyorum öyle bakıyorum  

Yakupa selam söyle

Bende oyunda 900mV kullanıyorum İsmail yatıp kalkıp oc yapmıyorum kendime zaten setup ı kurmak zaman alıyor. Bu bi tip var nev20.06 diye bu bana bu işi bırak dedi ona trigger oldum, Hybrid kit gelsin de asıl o zaman koştururum. Bu şekilde 50c tutabiliyorum max, water ile 30c inersem o zaman puan gelir.NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi [Kullananlar Kulübü] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 8 Aralık 2020; 12:57:15 >

Bende simsiyah karanlık setubu kurdum oturuyorum radyatörü filanda söktüm mis gibi oldu , sadece colermastar fanın biri ses yapıyor baya yazdım kendilerine baya ilgisizler sağolsunlar, daha cevap vermediler.

• Sistemim:Msi ventus x3 3070 oc Core Clock:150 , Mem:1000 Boost mhz: 1000v 2040 mhz, temp:Average 69,70 Max 72,73
    3sMark scoru:https://www.3dmark.com/spy/16060589
    Oyun test sonucları sizce nasıl? Ve
    Hocam 2100mhzye cıkamadım oyun devamlı çöktü daha iyi oc yapabilmem için tavsiye verecek varmı veya undervolt yapıp daha yuksek hız alabilirmiyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriyye1453 -- 8 Aralık 2020; 14:7:9 >

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.