Şimdi Ara

Nvidia GeForce Now [ANA KONU] (314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.835
Cevap
195
Favori
540.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bana da mesaj geldi, bekle bekle helak oldum. Sağolsun forumdan bir arkadaş us hesap 1 yıllık ayarladı çok uygun fiyata hemde. Onunla idare edeceğim artık.

@birelimderakim teşekkürler tekrar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senki kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birelimderakim -- 31 Mayıs 2021; 22:43:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 ayı kalan Global GeForce NOW hesabımı satıyorum, ilgilenen arkadaşlar bana PM yolu ile ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birelimderakim -- 31 Mayıs 2021; 22:22:8 >
  • Millet yurt yıdışından aldığım bir pc üzerine böyle bir kod verdiler. 6 aylık erişim veriyor. İngiltereden geldi kod. Sizce bunu satabilir miyim para eder mi?
    Nvidia GeForce Now [ANA KONU]

• açıldı aldım 1 aylık

• XII kullanıcısına yanıt
    Ne kadara satmayı düşünüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: XII

Millet yurt yıdışından aldığım bir pc üzerine böyle bir kod verdiler. 6 aylık erişim veriyor. İngiltereden geldi kod. Sizce bunu satabilir miyim para eder mi?
    Eder hocam

• birelimderakim B kullanıcısına yanıt

fikrim yok şuan için ebay uk sayfasına açık arttırmaya koydum.oradan sonuç alamazsam buradan bir ilan açmayı düşünüyorum.Tr aylık fiyatına göre bir bedel düşünmek lazım sanırım.

• XII kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1 yıllık hesabımı 350'ye zor sattım, fiyatı aylık baz alırsanız zor satmanız.

• bende 350 e satmıştım

ama 1 yıllık kod

• birelimderakim B kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam bilgilendirme için.

• epicgames den aldığım watch dogs2 ile gfn inanılmaz kasıyor. diğer oyunlarda sorunsuz oynuyorum. varmi bu oyunla problem yaşayan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: homosapiens17

epicgames den aldığım watch dogs2 ile gfn inanılmaz kasıyor. diğer oyunlarda sorunsuz oynuyorum. varmi bu oyunla problem yaşayan ?

bende de var. zaten çoğu oyunda kasma oluyor. oyunlar 60 fps çalışsa bile drop oluyor (benden kaynaklı değil internetim yetiyor, global geforce nowda aynı sorun yok sadece tr gameplusta oluyor) Ghost Recon Wildlandsde de benzer sorun var felaket kasıyor

Beyler bu arada gameplus an itibariyle çalışmamaya başladı. şu an hiç bir oyuna giremiyorum premium üye olmama rağmen. Oturum başlatılırken sorun çıktı diyip atıyor. sizde de öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Deneyen var mı beyler ?

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt

hocam ustunden cok gecmıs ama exodusu gforce nowda oynuyorum ultra ayralarda rtx ultradayken bıle 60 fpsın asagısına dusmuyor hıc drop da yasamadım ama uyelıgım gameplusta degıl globalda.

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo14531699

hocam ustunden cok gecmıs ama exodusu gforce nowda oynuyorum ultra ayralarda rtx ultradayken bıle 60 fpsın asagısına dusmuyor hıc drop da yasamadım ama uyelıgım gameplusta degıl globalda.

hee globaldeyse düzgün çalışır hocam o normal bişey. gameplusta sıkın tı çıkıyor genelde. yalnız metroların genel bi problemi var pcde wide screen sorunu oluyordu. metro exodusta bu var mı? yani karakterler şişman gözüküyor mu

• bioshock yok

wolfenstein yok

dirt rally yok

3 aylık kampanyalı üyeliğim bu ayın sonuna doğru bitecek... en azından yukardaki oyunlar gelse hadi neyse diyeceğim ama devam edip ettirmeme konusunda kararsızım.

bu 3 aylık kampanya bitince hemen yenilenebiliyor mu? Yani karttan otomatik mi çekim yapıyor?

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt

yok hocam wide screen sorunu yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo14531699

yok hocam wide screen sorunu yoktu

Eyvallah hocam

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.