Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (7529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 75277528752975307531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet total 100bin yen girdi biraz önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir şey soracağım sizin de yurtdışı amazon alışverişlerinizde ziraat banka kartı sorun yaratıyor mu? 2 kere aynı şey oldu 3d secure olmadan onay veremeyiz amazonla konuşun diyorlar. Mecbur enpara ile ödeyeceğim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MrWest kullanıcısına yanıt

Yine duser

• amazon jp de 3d olmadigi icin o kartlar gecmiyor , sanal kartla alişveriş yapiyorum ben

• Gigabyteın 3070ti kartı amazonda bir stok tekrar görüldü 13900 küsürden.Tam alırken hata verdi.Akşam alanlardan biri iptal etmişti sanırım

• eKsTazi kullanıcısına yanıt

+1 Aynı durum :((

• realitych R kullanıcısına yanıt
    Hocam lhr v1 lerde nvidianın bi sürücüsüyle kilit kalkıyordu. O yüzden dedim.

Bahsettiğiniz model için bu fiyat yüksek değil mi? Bu fiyat bandında neredeyse sarı sitede bile 3080 ler var?

• eksi273_kelvin kullanıcısına yanıt
    v1 modellerde nvidianın bir sürümüyle kilit kalkıyor diye biliyorum.

• Epeydir konudan uzak kaldım. 1660 super ayarında bir kartı kampanya vs ile kaça yakalariz arkadaşlar en son. Bilgisi olan var mı?

• En düşük 3080 15.500 sarı sitede

• aygnhkkt kullanıcısına yanıt

Pazarlıksız fiyatlar değil. Yerelde de uyguna alınabiliyor. Bunun haricinde 3070 Tİ ile 3080 arasında birçok açıdan ciddi fark var.

• Bulursan alayım 3080 13.5 e tr deki aorus 3070ti nin tercih sebebi amazon tr olması ve taksit seçeneği olması

Mesajını alıntıladığım arkadaş siz miydiniz? Sizin tercihlerinize, sıralamanıza önceliklerinize ne ara geldik? Alıntı yaptığım kişinin neyi nereden niye aldığını nerden biliyorsunuz? Düşük modeli 14 e almaya razı iken 13.5'e üst model arıyorsunuz? Bir forum kullanıcısına aynı fiyatlara veya çok az ekleme yaparak üst model alabileceğini ifade etmem sizi niye bu kadar rahatsız ederek konunun içine çekiyor ?

• Yok siz benim söylemimi yanlış anlamışsınız şuanki ortamda dediğiniz fiyata 3080 yok hocam az ve çok göreceli bir kavramdır çok az bir ekleme yaparak dediğiniz tabir 13.5 fiyatının yani aorus 3070ti modelinin üstüne en az 2 bin tl daha koyarak 3080 alınabilir sarı siteden yoksa 3070 10 k ya var herkes ihtiyacına ve model önceliğine göre karar veriyor ve alım şartlarına göre sarı sitede taksitli almak ve garanti durumu sıkıntı bir durum ama amazonun kendisinden hem taksitli hemde güvenilir bir alışverş için o para (belki) etmicek bir ürün için sadece sağladığı şartlardan dolayı belli bir miktar daha gözden çıkarıp (garanti ve taksit seçeneği için) kendini sağlama alır size 13.5 e 3080 bulursanız alayım söylemimdeki amaç 3070ti almaktansa o fiyata 3080 varsa daha doğru bir hamle ve daha f/p bu yüzden dedim

Peki hocam, görüşünüze ve tercihinize saygı duyuyorum. Diledğiniz ekran kartına almış olmanızı/olacağınızı temenni ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MzBag -- 24 Ekim 2021; 3:38:9 >

Şu an tekrar stokta 1 adet.

• Zam yapmışlar 13.700 küsürdü :))

• 
Sayfa: önceki 75277528752975307531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.