Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (7504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 75027503750475057506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o açıdan öyle. benim baktığım açıdan da öyle doğru NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• .alkan. kullanıcısına yanıt

Yok alma sakın pahalı boşa gider paran beklemek istemiyorsan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizce 830 Euro'ya 3060ti Gaming OC Pro mu yoksa 860 Euro'ya 3060ti Aorus Elite' mi alınır?

• eksi273_kelvin kullanıcısına yanıt

30 euro için aourus gibi bir karttan vazgeçmek olmaz lakin, o paralar 3060ti için fazla haberin olsun

• 1 yıldır vatana girip fiyatlara bakmıyordum adamlar uçmuş 3070tilere 24k istiyor :D o fiyatlara alan varsa ne diyim

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

Gaming OC de Pro modeli ama, şu videoa'ya göreAorus master'ın hemen altında, Elite burada yok bu ikisinin arasına mı denk geliyor acaba?

https://www.youtube.com/watch?t=1161&v=9N4_dMHpu1I&feature=youtu.be

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eksi273_kelvin -- 21 Ekim 2021; 22:34:12 >

• Sirbeyin kullanıcısına yanıt

dostlar iade mi yaptılar bilginiz olsun bu tarz durumla karşılaşan mutlaka banka ile iletişime geçsin.

• Fiyatların ayarı yok kim kime ne kadar geçirebilirse.

Zincir marketlere denetleme yapıyorlardı al sana fahiş fiyatın kralı hadi gel denetle.

nerde hocam link atarmisin?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam nekadar iade yattı acaba?

3060 ti elite, vision ve gaming oc pro aynı pcb ve heatsinki kullanan aynı karttır sadece fan yapısı ve fan shrodu farklı.

• qwert7610 kullanıcısına yanıt

Daha önce sipariş etmiştim

Vakıfbank'a tam olarak ne dediniz? Ayrıca bende hala dolar borcu olarak görünüyor, limitten TL düşürdü ama kartın ekstresi çıkmasına rağmen tl'den ödememe müsaade etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabınız için

• Dirilis1299 D kullanıcısına yanıt

800 tl

• Arkadaşlar konu ile alakasız lakin yarın acilen bu kablolardan kaliteli olanından 10 adet lazım kullanan varsa nereden aldığını yazabilir mi şimdiden teşekkürler ? Bu konudaki arkadaşlardan bazıları mining için kart bakıyorlar yardımcı olabileceklerini düşündüğümden ve daha çabuk geri dönüş olur diye buraya yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratd555 -- 21 Ekim 2021; 23:9:51 >

• MesutBY kullanıcısına yanıt

Finansbank hocam vakıf değil

• Arkadaşlar, amazondan para çekildiyse ve provizyondaysa bende bu ispanya 18 eylül 3060 ti gigabyte siparişi iptal edersem ne kadar sürede iade olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efeyksl -- 21 Ekim 2021; 23:11:25 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Benim tl olarak degilde pounddan dolara, japon yeninden dolara seklinde hep 100 200 kirptilar böyle. Bende itiraz oluşturdun yatırmadı şerefsizler. Paramıza çöküyolar resmen.

• maximum kart ile amazon avrupada alışveriş yapan var mı? Benim karttan çekim yapmıyor. Sanal kartla mı almam lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 75027503750475057506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.