Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35813582358335843585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3080 günü ne zaman gelecek acaba :) hiçmi üretimde değil bu kart NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Anladım. Verdiğiniz linke göre sizin dediğiniz gibi yasak yok sadece bankalara yönlendirme var. Dediğiniz gibi amaç takibini yapıp vergi alabilmek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BscPlyr

ön sipariş dogrudur ama digerlerinde kartı yakaladın tarih geldiyse bitti o kart senin amazonun eminim verdigi bir gun sayısı vardır o arada yukle parayı bokunu cıkartmadan al kartını keyfine bak :)

Söylediklerinize bende katılıyorum. Köylü aklı vs diyerek yanlış cümleler kuranlar olmuş ama polemiğe gerek yok gecenin şu saatinde. Bu başlıkta yeniyim ancak yıllardır amazon.de üzerinden elektronik ürünlerimi alırım. Amazon ödeme bilgisi girilen araçtan düzenli aralıklarla parayı çekmeye çalışır. Ortalama 3 iş gününde çekemezse iptal eder siparişi. Sanal karta şuan para aktarmamış olma sebebim bağlı bulunduğu ana hesapta para olmaması. Yarın o hesaba elbette parayı aktarıcam. Ama umarım parayı çekip de 1 ay tarih beklemeyiz. Bu daha önce yaşadığım bir tecrübe değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

Bu şekilde tarihli bişey yakaladım. Daha önce Japonyadan almış arkadaşlar, bu verdiği tarih tutar mı sizce?

• Predator536 kullanıcısına yanıt

Sizden çekmiş miydi parayı

• Ogami kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden aldım aynı kartı sizinki gibi aynı durum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogami

Sizden çekmiş miydi parayı

evet ama tık yok

• MonarJuu kullanıcısına yanıt

Hocam böyle farklı amazonlarda aynı anda siparişe girdiyse muhtemelen yüklü mal gelmiştir. Gelebilme ihtimali yüksek gibi duruyor.

Hay ağzın bal yesin

• Bu akşam çok canım sıkılıyordu moralim yerle yeksan oldu ban yiyince ama ümit garibanın ekmeğidir arkadaşlar mübarek ramazan ayında dua etmeyi untumayın NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• Evet hemen sonra ban attılar.bi 30dk bekledim otp nin ise yaramasi için.belge istemediler şifreyi resetlememi istediler.ama .es deki 3 siparişimi ucurmuslar

• 912€'ya xfx 6700xt denk geldi, almıştım iptal ettim pahalı geldi, ispanyanın 6700xt için para çekmesini bekleyeceğim sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogami

Bu akşam çok canım sıkılıyordu moralim yerle yeksan oldu ban yiyince ama ümit garibanın ekmeğidir arkadaşlar mübarek ramazan ayında dua etmeyi untumayın  

Gözümüz aydın hocam 😀 Umarım yarın parayı çekerler de teslim tarihi girerler. Yalan olursa çok üzecek.

Benım banı daha acmadılar, 3-4 saat oldu.

Vallaha daral geldi artık, kartı bulmaya o kadar ugras, tam aldım de ban atsınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gouken. -- 16 Nisan 2021; 1:31:54 >

Ömrümü yedi bu amazon

• quote:

Orijinalden alıntı: Gouken.

Benım banı daha acmadılar, 3-4 saat oldu.

Vallaha daral geldi artık, kartı bulmaya o kadar ugras, tam aldım de ban atsınlar

Ben tr amazona mail attım. Ondan sonra açıldı ban. Hatta açıldığına dair maili fr değil tr attı bana. Bi deneyin isterseniz.

• Şu fransada'ki 3060ti gelse çok güzel olacak ya, TR'den aldığım dual 3060ti'ım bozuldu garantide iade yapacaklar diye çok üzülüyordum. En azından üstüne az birşey ekleyerek TUF almış gibi olacağım gelirse

• uckaktm kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Benden hesap ekstresi filan istedi hesaba hiç girilmiyor.

• Arkadaşlar yanlış hesaplamışım galax rtx 2060 4250 tl ye geliyor fiyat nasıl? Acaba 6-7 civarına 3060 ti bulunabilir mi?

• Xallez X kullanıcısına yanıt

Hangı adrese mail atmışsınız?

• 
Sayfa: önceki 35813582358335843585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.