Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (3373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33713372337333743375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rtx 3060 buldum tr garantili sıfır, 9600tlye zotac marka ikilemdeyim şu an alıp almama konusunda. bi fikir verin hele dostlar. kart düşürmeyi bekleyeyim mi yoksa çekeyim mi bunu?

• Alınır. Ama stokta yok diyor?

@dark01024 Modeli çok kötü değilse alınır. Bunun en büyük iki sebebi Türkiye cihazı olması ve taksit. Fiyat da yüksek değil, 9 bin bu iki nüansı göz önünde bulundurduğumuzda iyi fiyat.

• komodo ejderi K kullanıcısına yanıt

Hocam çok pahalı değil mi 9600 3060 için?

• Hocamlar, amazon.es 4 Nisan günü kartımdan parayı çekmeye çalıştı ama bakiyemin yetersiz olması dolayısıyla işlem başarısız oldu. Hemen kartı ayarlayıp onayladım fakat henüz para çekilmedi. Benzer bir durum yaşayan oldu mu ?

aşırı pahalı

5 yıl garanti var ne ikilemi ? zotac sitesine kayıt yaptır.

• MonarJuu kullanıcısına yanıt

hocam haklısın aşırı pahalı. ama düşüremiyoruz kart baksana üretim falan da kötüye gidiyor. daha artmasından endişeleniyorum..

Ben de alamadım hocam ama RTX3060 bence o fiyatı asla hakedecek bir kart değil. 3070 olsa neyse ama. Oyun için alacaksanız sabredin benim gibi sonumuz inşallah mutlu biter :)

Bu kartların fiyatı bir süre düşecek gibi durmuyor maalesef. 3060 900 euroya bile gidiyor artık.

• MonarJuu kullanıcısına yanıt

3060 performansı için 9600 lira diyorsanız çok pahalı. Şu anki şartlarda ise yalnızca pahalı. Çoğunlukla 8 binden aşağı yurt dışı 3060 kart bulunmuyor artık. Ben 3060'ın çıktığı ilk gece kartı alanlardanım, bana kart 4460 liraya mı ne gelmişti. Ama o fiyatlar yok artık, hangi ürün ne kadara konulursa konulsun çok saçma bir fiyat olmadığı sürece alınıyor. Çünkü stok kovalamaktan, sürekli geç kalmaktan bıkan, sürekli eyleme geçmediği için pişman olan çok alıcı var.

Alıcıdan alıcıya değişen bir soru bu. Alıcı çok bunaldıysa alsın geçsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Alınır. Ama stokta yok diyor?

@dark01024 Modeli çok kötü değilse alınır. Bunun en büyük iki sebebi Türkiye cihazı olması ve taksit. Fiyat da yüksek değil, 9 bin bu iki nüansı göz önünde bulundurduğumuzda iyi fiyat.

msi gaming serisi ve ventus 3 fanlı olanlar gaming serisi içn 450 tl fark istedi kadıköyde bir arkdaşm yeri güvenilir yani 6 7 taksit yaparız dedi vade farksız felan dedi ne diyorsunuz mantık lı mı?

• dark01024 D kullanıcısına yanıt

9450 lira olacak. Bence alınır. Gaming X kullanıyorum şu an, 64 dereceyi aşmadı, ses yok, performansı da beklediğimden çok iyi.

Edit: Taksit ne kadar mühim? Benim için önemli meselâ bu taksit konusu, şimdi taksitli alıp yarın bir gün karta nakit ödeme yaparak taksiti erken kapatacaksanız bir daha düşünebilirsiniz. Gerçi stok sorunları büyüdü, kur yükseldi ve bir de şimdi çip sorunu var deniyor, birkaç ay içinde 10-12 binden 3060 görünce kaçmaz fırsat diyeceğimiz noktaya geliriz, yanlış yönlendirmek istemem.

Bir de erken kapattığınız taksitin ay ay yeniden yansımasını talep edebiliyorsunuz, yani erkenden ödeme yapsanız da rutin bir şekilde zamanı gelince ödemeye devam etmek istediğinizi müşteri temsilcisine bildirdiğinizde günü gelmeden ödediğiniz miktarı hesabınıza bakiye olarak yansıtabilir. Bu da faideli bilgi olarak dursun burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 10 Nisan 2021; 15:51:49 >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Çok değil bundan 2-3 hafta önce +6000 fazla deniliyordu 3060 için, Japonya'dan 6500'e kart alanlar linç ediliyordu. Şimdi gelinen noktaya bak.

• nasty1521 kullanıcısına yanıt
  • dark01024 D kullanıcısına yanıt

hocam arada 6700xt nin 9k civari olani stoklara dusup birkac dakika kaliyor.butcenizi bi tik esnetebilirseniz olabilir.

• Tecrübe eden arkadaşlara bir sorum olacak, örneğin benim kredi kartı limitim 20k olsun ve anlık olarak kullanılabilir limit de 10k, fakat almak istediğim ürün 25k. Şimdi karta 15k para atarsam (anlık limitim 25k olacağını düşünerek) bu 25k lık ürünü alabilir miyim?

Müşteri hizmetleri kartın asıl limiti olan 20k yı geçen alışveriş yapamazsınız diyor ama artık MH' ye pek itimadım kalmadı. Bunu deneyerek tecrübe eden arkadaş varsa yazabilir mi? Bir de ola ki karta para attım ve ürünü almaktan vazgeçtim, karta attığım parayı çekebiliyor muyum banka kartı gibi?

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Her olay kendi dönemi içinde değerlendirilir. Gerçeklikten uzak, eleştiri ile suçlama arasındaki farkı anlayamamış, saçma salak yorum yaparak alacağı ilgi kadar varlığını hisseden sefalete mahkûm olmuş adolesan tipler linç eder, görmezden gelin onları. Birçok değişkenin değerlendirilerek tavsiyede bulunulması gerektiği bir konuda azıcık bilgi sahibi olup onu da birini yönlendirmek için kullanmak zulümdür, yanlıştır.

• Robert Johnson kullanıcısına yanıt

genelde 1 gun içerisinde tekrar dener tarih duruyordur umarım yoksa yuksek ihtimal uçar o kart

• hanjin kullanıcısına yanıt

aynı gün içerisinde müşteri hizmetlerini arayıp kartıma yaptığım ödemeyi iptal etmek istiyorum derseniz iptal edip hesabınıza anında yatırıyorlar. en azından denizbank ta ben buşekilde işlem yapabildim.

• bloodmoney09 kullanıcısına yanıt

Güzel kasa, bileşenler de güzel. Yalnız böyle kasalarda parçaların fiyatlarını iyi ayarlayın. Hele ki sadece ekran kartını kullanacaksanız. Kimi arkadaşlar yurt dışından 17 bin liraya 3070'li kasa alıyor ama içindeki bileşenler zaten 4 bin kadar tutuyor, 13-14 bine zaten yurt dışından kart alıp burada satan arkadaşlar var, ne kadar avantajınız oluyor, ekran kartı modeli bu avantaja değer mi, diğer parçaları satarken çok bekler miyim diye bir muhasebe yapmak lâzım.

Edit: İşlemcinin güç tüketimini bilmiyorum. Güç kaynağından yana sıkıntı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 10 Nisan 2021; 16:2:4 >
  • 
Sayfa: önceki 33713372337333743375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.