Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.600
Cevap
959
Favori
13.481.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17621763176417651766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkür ederim sizede nasip olur bir an önce umarım

• merdas kullanıcısına yanıt

154 euro vergi hocam

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: umcoder

teşekkür ederim sizede nasip olur bir an önce umarım

inşallah saolasın

• Amd 6000 serisi için takip konusu var mı 6700xt güzel stokla gelecekmiş sanırım
  • iyi fiyat

• İnşallah hocam
  • umcoder kullanıcısına yanıt

Fransadan ithal edip üstüne 20 avro kar koyup sanki size tekrar satmışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umcoder kullanıcısına yanıt
    2sn öncesinde fransaya cok daha ucuza girdiğini görünce istemeyerek de olsa buy now dedim, son ödemeye geldim 3-4 sn bekledim ki almayim. Kart cok guzel ama fiyat yüksek geldi bana. Size kismetmis :)
  • Motörbreath kullanıcısına yanıt

Sadece ana konu var amd kartlar hiç stoğa girmiyor normalde amd kartı bolluğu olması lazım miningde nvidia kadar iyi değilken

• merdas kullanıcısına yanıt

oladabilir dostum ben fransayı görmedim direkt pc başına geçince bu bildirim geldi. gözümede fazla geldi gerçekten dursun şimdilik bakalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Motörbreath

Amd 6000 serisi için takip konusu var mı 6700xt güzel stokla gelecekmiş sanırım

dedikleri gibi 47.5 mh hashrate verirse sıra bile gelmez bize.

• wearesorryserver kullanıcısına yanıt

rica ederim , aynen dediğiniz gibi her ülke için ayrı giriş olarak düşünmelisiniz, almanya, fransa... farklı site gibi tek ortak noktası ödeme seçenekleri ve adres bilgileriniz farklı ise en son yapılan adres değişikliği ön tanımlı olarak bütün hesaplara kaydediliyor aynı mail ile giriş yapıyorsanız tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Motörbreath

Amd 6000 serisi için takip konusu var mı 6700xt güzel stokla gelecekmiş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: einstein6161

rica ederim , aynen dediğiniz gibi her ülke için ayrı giriş olarak düşünmelisiniz, almanya, fransa... farklı site gibi tek ortak noktası ödeme seçenekleri ve adres bilgileriniz farklı ise en son yapılan adres değişikliği ön tanımlı olarak bütün hesaplara kaydediliyor aynı mail ile giriş yapıyorsanız tabi.

hepsi aynı hesap aynı adres aynı kredi kartı ekli , bir sorum daha olacaktı, daha hiç alamadım kartı, buy now deyince direk almış mı oluyorum, kredi kartı tanımlı çünkü, yoksa beni 3d securtiy gibi bir yere mi yönlendiriyor ?

• Beyler Amazon jp mail adresi nedir. Bir kart orda var alamiyoruz.

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gostol

Beyler Amazon jp mail adresi nedir. Bir kart orda var alamiyoruz.

english@amazon.co.jp

• Ya bu hesaplata girerken sürekli mailden onay istiyordu amazon bunu nasıl kapatıcaz bilgisi olan var mı
  • 2 haftadır ne ispanyadaki 3060ti ne de ingilteredeki 3060tan haber yok. hala biz size kargolarken mail atarız yazıyor. parayı da çekmedi ikisi de. hadi ispanya neyse ya tutarsa diye iptal etmedim de ingiltereden aynı gün alıp kargolanan arkadaşlar var benimki nerde ulanNVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 17621763176417651766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.