Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://www.amazon.de/_itm/dp/B08KWN2LZG?tag=partalertde-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF rtx 3070 gaming x amazon us - amazon de de satıyor tr gönderimi yok avrupada adresi olan arakdaşlara 792.5 euro

• https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08WPRMVWB/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AN1VRQENFRJN5&psc=1 risk alırım banlanmam diyene rtx 3060 12 gb msi ventus kargı vergi dahil 5230 hem japonya hem fiyatın fazla olmasından tereddütte kaldım çok daha performanslı 3060 ti satılıyor bu fiyatlara

• manohazim kullanıcısına yanıt
    Hocam banlaninca para ne zaman iade oluyor ?
  • https://www.amazon.co.uk/dp/B08LNWPYRS?tag=partalert-21&linkCode=ogi&th=1&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE 532 pound 10 stok yazdı ve yarım saattir konuya yazı girilmiyodu bozayım dedim

• portacal P kullanıcısına yanıt

stok kaçta girdi hocam ?

• Yataktan kalktım 10 stok görünce tövbeler olsun :D

10 stok mu? bildirim gelir gelmez açtım 1300 euroluk diğer satıcılar görünüyordu sadece. Partalert yine geç gönderdi anlaşılan

• HappyMaker12 kullanıcısına yanıt

part alerte göre 32 geçe hocam, girdiğimde yazıyordu 10 stok var diye

baya hızlı reaksiyon verdiğimi düşünüyordum ama girdiğimde stok falan yoktu.

• bende cache den yüklüyo sanırım bu da ss ti

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • newegg shuffledan bişey çıkan var mı bana kol saati çıkmış :D

• bildirim gelir gelmez açtım 10 stok diyordu, fakat bir türlü almadı, sepete de eklenmesi, f5 yapa yapa usandım, bence bunlar bizi kekliyor,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wearesorryserver kullanıcısına yanıt

Adamlar heralde fiyata göre bot kurmuş. Fiyat uygunsa uçuruyorlar.

• HappyMaker12 kullanıcısına yanıt

neyse yatıp uyuyayım, uykusuz kaldığıma değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim yan monitörde part alert açıktı, bildirim gelince anlık girdim one click ile ödeme kısmına kadar geldim ama satın almadım. Tıklasam büyük ihtimal alabilirdim.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt

hocam bu işin bir sırrı var mı ben de tetikte bekliyordum en fazla 1-2 sn gecikmişimdir girdiğimde diğer satıcılar görünüyordu sadece. 1-2 dk sonra foruma baktım geri döndüm 10 stok görünüyordu ama bir türlü satın alamadım.

• Luken Drew kullanıcısına yanıt

İllaki sırrı vardır da ben de bilmiyorum hocam NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 1-click açıp ayarlarını yapmak lazım bir de ikinci bir monitör varsa sürekli partalert açık olursa gerisi şansa kalıyor biraz. Kaç gecedir uykusuz kaldım sadece bu akşam fransadan pny 3070 denk getirebildim. Ama tabii banlanacak mıyız belli değil daha. Aslında bu uk dekini de alırdım güvence için ama bir adet kart aldığım için kimsenin hakkına girmek istemedim. Alamayan çok insan var çünkü hala.

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt

Anladım hocam bakalım benim de şansımın güldüğü bir amazon linki denk gelir elbet NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]  Bir adet kart alabilsem sonra takip etmeyi bırakıcam ama henüz alabilmiş değilim.

• 
Sayfa: önceki 17581759176017611762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.