Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Amazon'da 3.parti satıcılardan ürün alırken satıcının profiline bakın eğer almadan önce şu şu mail adresime stok sorun gibi yazı ya da ona benzer yazı görürseniz o satıcıdan kaçın çünkü %99.99 dolandırıcıdır. Çok defa yazdım My Maranda adlı satıcı dolandırıcıdır almayın diye çünkü aynı yazılar onun profilinde de vardı ve 3 tane referansı da aynı gün aynı kişiye ait çok şüphe çekici zaten.

• newegg.com/global/tr-en/msi-codex-r-9cq-023us/p/N82E16883152702?item=N82E16883152702

5600XT li sistem 7700e denk geliyor. Yanında msi klavye mouse falan da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terliktengiiriyorum -- 3 Mart 2021; 16:35:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt

şimdi bildirdim üstad ..teşekkür ettim ilginiz için..

• nantenami N kullanıcısına yanıt
    Bu karta bende düştüm geçmiş olsun ikimizede iptal edilmesini bekliyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyithan00

Bu karta bende düştüm geçmiş olsun ikimizede iptal edilmesini bekliyorum .

ben 4 kart sipariş verdim nasıl bir açlıksa..  kur farkı ve banka komisyonu ile çekicez cezamızı  

• konuda satıcısı amazon olmayan ürünleri almayın diye gazeteye tam sayfa ilan verilmediği kaldı. hala my maranda falan uğraşıyorsunuz. bir kişi de paylaşılan hesaba para atsın da sonu nereye gidiyor görelim, çok heyecanlı.

• bu neweggden hazır sistem alabiliyor muyuz? vergisi kargosu nasıl oluyor

Siparişler yola çıksa bile gümrük çok büyük ihtimalle geçirmezdi kartlarınızı.

• terliktengiiriyorum T kullanıcısına yanıt

Newegg kendi satmiyorsa kesinlikle ürün almayın 3.parti satıcılardan yorumları da çok kötü.

• ssuqunet S kullanıcısına yanıt

Alınıyor hocam, kargo ve gümrüğü satın alma ekranında ödüyorusunuz direkt.

500tl zararım var sen 4 adet aldıysan 2000.
  • Gehinnomm kullanıcısına yanıt

gümrük ücreti de hesaplamamıştı zaten..ordan bir işkillendim 2 farklı hesaptan 2 + 2 =4 kart olduğu için sorun olmaz diye düşündüm...ucuz peynir fare kapanında olayını göz ardı ettik ..tam zopalığız  

• amazon jp den gtx1650 alim dedim ödeme sadece japonya içi kabul ediyo. satıcıyla alakalı bir durum mu bu siz nasıl ödeme yapıyorsunuz

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Sold by newegg yazıyor yanlış mı bakıyorum

• Alkımm kullanıcısına yanıt

hocam bende garanti paracard kullanıyorum ama ben euro ile alınca mesela banka 170 tl fazla çekiyor

• ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

Amazon yurt dışı siparişleri ve kargolar hakkında şu an konu hazırlıyorum arkadaşlar. Çoğu durum netleşmiş durumda. Gün içerisinde yayına almaya çalışacağım.

Herhangi bir firma vb. ile alakalı konu olmayacak ve tamamen bilgilendirme amaçlı bir süreç izleyeceğim. Maalesef ki yaşanan bazı süreçler yakın zamanda genele yayılacak diyebiliriz. Maalesef derken yanlış anlaşılmasın, olay ekran kartı özelinde bir durum değil. Belli zamanlarda yurt dışından getirilen ve pik yapan hangi ürün olursa olsun devletimiz bir şekilde bunları gözetim altına alma yoluna gidiyor gibi görünüyor.

Açıklamalar sonrası aklınızdaki çoğu şey netleşiyor olacaktır. Hem UPS TR Genel Merkezi hem de Amazon DE ile 2-3 saate varan telefon görüşmeleri gerçekleştirdim. Bana iletilenleri aktarıyor olacağım.

• Sabah 9dan beri kart düşmedi mi hiç yoksa ben mi görmedim? Evde oyun oynamak için sistem topluyorum, altı üstü bir tane kart alacağım haftalardır maymum oldum, hala kartsızım....

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

zotac niye daha pahalı visiondan:D

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Pahali degil mi
  • 
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.