Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
197.592
Cevap
968
Favori
13.475.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odeme alınıp packaging diyorsa bir sorun yoktur
  • CuLs kullanıcısına yanıt

Güzel kart birazdan sömürürler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: keysersoze81

Arkadaşlar gece ödemeyi yapamadım, kartta sorun çıktı. Bugün yaptım ödemeyi ama yaparken out of stock durumundaydı. Şimdi packaging aşamasında, iptal olma durumu olur mu? Ona göre elimdeki kartı satacağım.

Kargoya vermeleri çok uzun sürmüyor zaten belli olur yakında ama sorun olacağını sanmam.

• amazon.es pny 3060 durumu ilerleyen var mı?

• Clauder kullanıcısına yanıt

Ben stokta olan bir kartı aldığım için benden ödeme hemen çekildi. Hafızam beni yanıltmıyorsa iki arkadaşın siparişlerinin ücreti de, ön sipariş olmalarına rağmen, çekilmişti. Çoğunluğun çekilmedi. Fırsat olursa iptal ederim düşüncesine bel bağlamanızı tavsiye etmem. Siz iptal edersiniz ama ücret anında yatar mı, yakaladığınız yeni fırsatı kaçırır mısınız hususunu göz önünde tutun.

• quote:

Orijinalden alıntı: luquella

Güzel kart birazdan sömürürler :D

Parayı çekti 15i teslim diyor en geç NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben stokta olan bir kartı aldığım için benden ödeme hemen çekildi. Hafızam beni yanıltmıyorsa iki arkadaşın siparişlerinin ücreti de, ön sipariş olmalarına rağmen, çekilmişti. Çoğunluğun çekilmedi. Fırsat olursa iptal ederim düşüncesine bel bağlamanızı tavsiye etmem. Siz iptal edersiniz ama ücret anında yatar mı, yakaladığınız yeni fırsatı kaçırır mısınız hususunu göz önünde tutun.

haklısınız teşekkürler almayacağım :)

• Az önce Amazon.uk den 3070 Suprim alabilen oldu mu?

• Alkımm kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Satıcı farklıydı heralde benim gördüğüm fiyatıda yüksekti
  • alpknkc kullanıcısına yanıt

701 pound ama satıcı amazondu.

• Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Onu görmedim hocam o zaman partalertte bildirim atmadı 😊
  • XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt

Dun 3.383 e hersey dahil yagmur gibi yağdı kart. Kart yokluğunda idare eder diye düşünüyorum. İyi hoş suan sadece 2 oyun oynuyorum zaten .Dbd- genshin impact NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpknkc kullanıcısına yanıt

Stok 1 yazıyordu zaten, iki F5 arası bile duramadı :)

• Arkadaşlar arkadaşımın Almanya adresine alacağım ekran kartını. Amazon haricinde stoklarda olan ve sürekli stoklara düşen tıpkı amazon gibi nereleri var?

• quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Arkadaşlar arkadaşımın Almanya adresine alacağım ekran kartını. Amazon haricinde stoklarda olan ve sürekli stoklara düşen tıpkı amazon gibi nereleri var?

geizhals.de, alternate.de ve mediamarkt.de'yi takip edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

UPS konusu hakkındaki açıklamayı yönetici yaptı arkadaşlar.

Bu konunun amacı sadece stok takibi, fırsat yakalama. Bu sebeple ekran kartı bölümünden gösterimden kaldırılmasını uygun buluyorum. Burada kartı ile ilgili sorun yok, olsa da zaten araya kaynayıp gider. Dahili bileşenlerde yer işgal etmesine lüzüm görmüyorum, sorun yaşayan konu açsın ilgili bölüme, bakalım

amazon bu konunun bir ayağıysa UPS diğer ayağı. Amazondan aldın iş bitmiyor ki UPS sorun çıkarıyor vermiyor kartları.

Burada bunu da çözmeliyiz.

• Stok varken aldınız, ama ödemeyi tamamlayamadınız. Yine de size bir kart ayrılır, stoktan bir kart düşer. Ödeme sıkıntısını çözdünüz, ödemeyi tamamladınız. Ödemeyi tamamlarken stoğun olup olmaması önemli değil, önemli olan siparişinizin ödemesini siparişiniz iptal olmadan tamamlayabilmekte. Mesaj konusu sebeple siparişiniz iptal olmaz. Siparişinizin iptal olup olmayacağı konusunda birçok değişken ve birçok keyfi yaklaşım sergileyen görevli olduğundan kesin bir şey söylenemez.

Bence zor olan kısmı tamamlamışsınız, kartınız sağ salim gelir.

• Newegg siparişi taşıma durumuna geçti bende 10 Mart teslim tarihi olarak gösteriyor.

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • amazon italyadan satıcıdan 2 adet ekran kartı aldım parayı çekti 2 gün önce amazon ..

bu gün ise şçyle bir email geldi ..

bu ne demek arkadaşlar ...

Merhaba,

Satın aldığınız için teşekkürler. Amazon satıcısı Maranda, siparişinizi tamamlarken beklenmedik bir sorunla karşılaştı.

Maranda Satıcımdan Mesaj:

Merhaba,

Sipariş Onayı

Amazon üyesi My Maranda, bir satıcı olarak Amazon Payments aracılığıyla yeni bir işlem başlattı ve bir alıcı olarak daha özgür bir şekilde kaydoldu. Ürünleriniz gönderilir gönderilmez sizi bilgilendireceğiz.

Aşağıda beklenen teslim tarihini bulabilirsiniz.

Teslimat:

02 Mart

05 Mart

Gönderim Yöntemi:

Standart Gönderim

Durumu: Yeni

Satan: Maranda'm

Amazon Tarafından Gerçekleştirildi

Seçili Ödeme Yöntemi:

Banka

Havalesi Transfer Ödeme Talimatları:

Departmanımız ödemenin Amazon ödeme hesabımıza banka havalesi yoluyla yapılmasını talep etti.

Amazon, alıcı ürünleri alana, inceleyip kabul edene kadar ödeme yapılmasını sağlar. Aksi takdirde Amazon, ödemeyi alıcıya iade edecektir.

Ödeme, sonraki 1 iş günü içinde yapılmalıdır ve alıcı işlemi reddederse tamamen iade edilebilir.

İletim ayrıntıları:

Hesap sahibi: DANIEL ROZAS CARDENAS

Banka adı: OPEN BANK, SA

IBAN hesap numarası: ES17 0073 0100 5006 4776 4700

SWIFT / BIC: OPENESMMXXX

Ödeme amacıyla "# 98063632 #" yazın

Not: Faturanızı doğrudan banka hesabınızdan, çevrimiçi olarak veya telefonla ödeyebilirsiniz!

Öğeleri aldığınızı ve doğruladığınızı ve saklamak istediğinizi bize gönderene kadar ödemenizi bekleteceğiz. Onayınızı aldıktan sonra ödemeyi satıcıya göndereceğiz.

Bu, siz, Amazon ve satıcı arasındaki özel bir işlemdir. Bu işlemin tüm detayları gizli kalmalıdır.

Amazon.co.uk

Bu e-postayı yanıtlayarak My Maranda satıcısına gerçek e-posta adresinizin gösterilmediği anonim bir mesaj gönderebilirsiniz.

Satıcı sizinle uygunsuz bir şekilde iletişim kurduysa, mesajı bildirin.

• 
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.