Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon müşteri hizmetlerinin söylediği hiç birşeye inanmayın. 1 saat önce ayın 25inde aldığım ürünün parası çekilmedi sorun mu var dedim efendim sorun yok ürün stoklarımızda yoktur temin edilmeye çalışılıyor stoklara geldiğinde çekicez dedi bunu dedikten yaklaşık 1 saat sonra hesabımdan para çekildi :) Veya 1 saat içinde stoklarında temin ettiler sanırım oda olabilir şimdi 😂
  • Bu Zotac store nasıl,gelir mi oradan ürün bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf6993

Amazon müşteri hizmetlerinin söylediği hiç birşeye inanmayın. 1 saat önce ayın 25inde aldığım ürünün parası çekilmedi sorun mu var dedim efendim sorun yok ürün stoklarımızda yoktur temin edilmeye çalışılıyor stoklara geldiğinde çekicez dedi bunu dedikten yaklaşık 1 saat sonra hesabımdan para çekildi :) Veya 1 saat içinde stoklarında temin ettiler sanırım oda olabilir şimdi 😂

peki, bu saat itibari ile sadece sana inanacağız o halde :)

• manohazim kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einstein6161 -- 1 Mart 2021; 23:53:6 >

• TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Ne diyosun hocam sen ya ben ne diyorum sen ne diyosun bana inan inanma ne alaka şimdi. Demek istediğim amazon müşteri hizmetleri umursamıyor klasik cevap veriyor isteyen inanır yani stok yok diyip yarım saat içinde ürünü de gönderebilirler. Anlatmak istediğimi anlasan
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Punisher007

Düz hesap 50 bin yazaydı daha güzel olurdu,nasıl olsa alıyor millet.

• Sarı sitede 13bine 3800xt satıyorlar şeytan diyor al kazıklan ama stres olma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusuf6993 Y kullanıcısına yanıt

Dua edin sorun yok deyip iptal etmemişler siparişi. En son sorduğumda sorun yok ürünü göndereceğiz demişlerdi aradan 1 saat geçmeden siparişler iptal. Hayırlısı ile gelir umarım kartın.

• quote:

Ne diyosun hocam sen ya ben ne diyorum sen ne diyosun bana inan inanma ne alaka şimdi. Demek istediğim amazon müşteri hizmetleri umursamıyor klasik cevap veriyor isteyen inanır yani stok yok diyip yarım saat içinde ürünü de gönderebilirler. Anlatmak istediğimi anlasan

stoklarla olan durumlar ortada.. bence kart siparişi geçebildiyseniz çok debertlemeden rölantiye geçmeniz lazım. Şanslı insanlar arasındasınız şu an.

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam işte böle bi değişik müşteri hizmetleri soruyoz ama boşa sorular soruyoruz bence ilgilendikleri felan yok öle mail atıyoz şuna yazıyoz diyorlar bir kere geri dönüş olmadı bana.
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 aydır burdayım umutsuzca Almanyadan vision denk getirdim zar zor oda yalan olmasın dedim bi yazıyım dedim öle işte paylaşmak istedim. İnşallah sizde denk getirir alırsınız hocam
  • quote:

Hocam 2 aydır burdayım umutsuzca Almanyadan vision denk getirdim zar zor oda yalan olmasın dedim bi yazıyım dedim öle işte paylaşmak istedim. İnşallah sizde denk getirir alırsınız hocam

benim çok umudum kalmadı ama inşallah diyelim hayırlı olsun kartınız.

• @Yusuf6993 Hocam artık takip ettiğimiz bildiriler bile fake çıkıyor bir işe yaramıyor

• Yusuf6993 Y kullanıcısına yanıt

Her biri farklı cevap veriyor müşteri hizmetlerinin. Birisi teknik problem dedi birisi banka ödemeyi kabul etmedi dedi. İptal ettikleri gece de ücretini çekmişlerdi. Tam bir curcuna  

jeff@amazon.com

Şu adrese mail bile attım burası geri dönüş sağladı ama onlarda farklı bir yalan uydurmuştu. Uzun lafın kısası onlarda ne yaptıklarını bilmiyor.

• Ben amazon ispanya'ya yazmaya korkuyorum siparişi iptal ederler diye. Bir ümit bekliyoruz RTX 3060 gelir diye

• saka gibi ya ekran karti takip konusu ps5 takip konusu yani kim derdi dunyada ekran kartinda konsolda stok olmaycagini

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam zar zor kart alıyoz oda Allah a emanet.
  • 
Sayfa: önceki 15971598159916001601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.