Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]

16 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 29 Misafir (3 Mobil) - 37 Masaüstü8 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
70.624
Cevap
495
Favori
3.858.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 28 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1658
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 207
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 160
  • Favoriye Eklediklerim 507
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 0rka (1663 mesaj) wildwachsend (1609 mesaj) asd55samsu (1385 mesaj) Yuhanna316 (1197 mesaj) DH | equ* (1074 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60030 mesaj) Mobil (7112 mesaj) Mini (798 mesaj) (2683 mesaj)
  • @
242 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
Giriş
    330 Mesaj
    Amazon müşteri hizmetlerinin söylediği hiç birşeye inanmayın. 1 saat önce ayın 25inde aldığım ürünün parası çekilmedi sorun mu var dedim efendim sorun yok ürün stoklarımızda yoktur temin edilmeye çalışılıyor stoklara geldiğinde çekicez dedi bunu dedikten yaklaşık 1 saat sonra hesabımdan para çekildi :) Veya 1 saat içinde stoklarında temin ettiler sanırım oda olabilir şimdi 😂
  • Binbaşı
    1279 Mesaj

Bu Zotac store nasıl,gelir mi oradan ürün bilgisi olan varmı

|
    |
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf6993

Amazon müşteri hizmetlerinin söylediği hiç birşeye inanmayın. 1 saat önce ayın 25inde aldığım ürünün parası çekilmedi sorun mu var dedim efendim sorun yok ürün stoklarımızda yoktur temin edilmeye çalışılıyor stoklara geldiğinde çekicez dedi bunu dedikten yaklaşık 1 saat sonra hesabımdan para çekildi :) Veya 1 saat içinde stoklarında temin ettiler sanırım oda olabilir şimdi 😂

peki, bu saat itibari ile sadece sana inanacağız o halde :)

• Teğmen
    137 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einstein6161 -- 1 Mart 2021; 23:53:6 >
    |
    |
    manohazim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    364 Mesaj
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj

Ne diyosun hocam sen ya ben ne diyorum sen ne diyosun bana inan inanma ne alaka şimdi. Demek istediğim amazon müşteri hizmetleri umursamıyor klasik cevap veriyor isteyen inanır yani stok yok diyip yarım saat içinde ürünü de gönderebilirler. Anlatmak istediğimi anlasan
    |
    |
    TSuNaMi_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1279 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The_Punisher007

Düz hesap 50 bin yazaydı daha güzel olurdu,nasıl olsa alıyor millet.

|
    |

• Teğmen
    131 Mesaj
    Sarı sitede 13bine 3800xt satıyorlar şeytan diyor al kazıklan ama stres olma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8443 Mesaj

Dua edin sorun yok deyip iptal etmemişler siparişi. En son sorduğumda sorun yok ürünü göndereceğiz demişlerdi aradan 1 saat geçmeden siparişler iptal. Hayırlısı ile gelir umarım kartın.

|
    |
    Yusuf6993 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    quote:

Ne diyosun hocam sen ya ben ne diyorum sen ne diyosun bana inan inanma ne alaka şimdi. Demek istediğim amazon müşteri hizmetleri umursamıyor klasik cevap veriyor isteyen inanır yani stok yok diyip yarım saat içinde ürünü de gönderebilirler. Anlatmak istediğimi anlasan

stoklarla olan durumlar ortada.. bence kart siparişi geçebildiyseniz çok debertlemeden rölantiye geçmeniz lazım. Şanslı insanlar arasındasınız şu an.

• Yüzbaşı
    330 Mesaj

Aynen hocam işte böle bi değişik müşteri hizmetleri soruyoz ama boşa sorular soruyoruz bence ilgilendikleri felan yok öle mail atıyoz şuna yazıyoz diyorlar bir kere geri dönüş olmadı bana.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj

Hocam 2 aydır burdayım umutsuzca Almanyadan vision denk getirdim zar zor oda yalan olmasın dedim bi yazıyım dedim öle işte paylaşmak istedim. İnşallah sizde denk getirir alırsınız hocam
    |
    |
    TSuNaMi_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2413 Mesaj
    quote:

Hocam 2 aydır burdayım umutsuzca Almanyadan vision denk getirdim zar zor oda yalan olmasın dedim bi yazıyım dedim öle işte paylaşmak istedim. İnşallah sizde denk getirir alırsınız hocam

benim çok umudum kalmadı ama inşallah diyelim hayırlı olsun kartınız.

|
    |
  • Yüzbaşı
    745 Mesaj

@Yusuf6993 Hocam artık takip ettiğimiz bildiriler bile fake çıkıyor bir işe yaramıyor

• Yarbay
    8443 Mesaj

Her biri farklı cevap veriyor müşteri hizmetlerinin. Birisi teknik problem dedi birisi banka ödemeyi kabul etmedi dedi. İptal ettikleri gece de ücretini çekmişlerdi. Tam bir curcuna  

jeff@amazon.com

Şu adrese mail bile attım burası geri dönüş sağladı ama onlarda farklı bir yalan uydurmuştu. Uzun lafın kısası onlarda ne yaptıklarını bilmiyor.

|
    |
    Yusuf6993 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1022 Mesaj

Ben amazon ispanya'ya yazmaya korkuyorum siparişi iptal ederler diye. Bir ümit bekliyoruz RTX 3060 gelir diye

• Yarbay
    5522 Mesaj

saka gibi ya ekran karti takip konusu ps5 takip konusu yani kim derdi dunyada ekran kartinda konsolda stok olmaycagini

|
    |
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj

Aynen hocam zar zor kart alıyoz oda Allah a emanet.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.