Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
968
Favori
13.478.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Üzüldüm senin adına keşke satmadan almayı deneseydin, bu işin pir noktası sabahtan akşama kadar müsait bir zamanın olması ve çok hızlı olman. Bu maddeleri taşımayan arkadaşların boşa heyecan aramasını önermem.

• spentime kullanıcısına yanıt

Hocam işte böyle adamlardan almayacaksın yalvara yalvara zararına satacaklar da işte, milletimiz seviyor böyle keriz avcılarını NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• pathofdeniz kullanıcısına yanıt

Bu işin ana maddesi kolay parayı seviyor milletimiz, Yüksek kar oranı koyanlarda kolay para kovalıyor, kartı alıp mining yapacaklarda kolay para kovalıyor. Türk milletinin en büyük sorunu bence bu kolay para kovalama.

• semih1175 kullanıcısına yanıt

Bu dava sizsiz olmaz hocam bizimle kalın NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

Hocam 12 gün boyunca ekran kartı aradım çok kez uyumadığım oldu çok kez yakaladım fakat hiç bir şekilde alamadım sürekli olarak sayfaya girdiğimde stok bitiyordu bende artık saldım sattığım arkadaşı aradım anlattım durumu +500 daha koydum fiyata aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numanz -- 26 Şubat 2021; 23:58:11 >
  • 2021 Bitene kadar bu stok sorunu çözülmez bence 2022'de bile devam edebilir böyle giderse.

iyide hocam hadi dediğin bize özel. bütün dünya aynı şekilde ki. hatta bu sefer gerçek zenginler dahil.
  • emin14265 kullanıcısına yanıt
    NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU]
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt

Hocam senin bu minerlara olan takıntının sebebi nedir?NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

• SweetHome kullanıcısına yanıt

asdasdda

• SweetHome kullanıcısına yanıt

Ahaha yok artık.

• Ya açıkçası doğru bilgiye ulaşamıyorum ben stoklar konusunda. Stok sıkıntısı yok gibi aslında, ama düşen bütün stoklar scalperlarda kalıyor. Bugün sabahtan beri en az 20 perakendeciyle konuştum yurtdışındaki, gayet kart var ama kartlar ihtiyacı olana değil de karaborsaya düşüyor. Piyasa haline getirmişler scalperlar, bizim ülkede yine amatörler bu karaborsacılar, Amerikadakiler ise bildiğin mafya gibi olmuşlar geleni gideni topluyorlar

• TheBrandy kullanıcısına yanıt

Satıcı amazon muydu hocam ?

• 2020 şubatında btc 8700 küsür dolarken şu an hala amerikan rüyasını yaşayan arkadaşlar var. siz onları mazur görün.

https://tr.sputniknews.com/20201027/dolar-17-olmus-bilgisayar-alinmaz-bu-zamanda-diyen-forum-uyesi-lutfen-sovmeyin-1043101998.html/

bakınız arkadaşta bu zamanda pc toplanmaz demişti NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] 

tekrar cümleten iyi geceler.

tekrardan8.

712,35 $

• Beyler es 3070 holo alanlar son gelisme nedir?
  • 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.