Şimdi Ara

NVIDIA/AMD Ekran Kartı Stok Takibi [ANA KONU] (1217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
197.597
Cevap
967
Favori
13.478.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
460 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12151216121712181219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2070 Super 4000 serisi çıkana kadar normalde idare edermiydi ?

• Metalchesh M kullanıcısına yanıt

Ederinde almışsınız 8300-8700 arası genel piyasası vardı, kur farkına gitmişsiniz azıcık, hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Numanz N kullanıcısına yanıt
    Ederdi hocam.
  • Sağlık olsun hocam

• Skynel S kullanıcısına yanıt

O zaman amozon kovalamaya devam hocam sattığıma pişman oldum hemde çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

AMP HOLO yok burada, yanlış yaönlendirmeyelim...

Alıntıları Göster

yanlış anlaşılma olmuş herhalde, amp holo var demedim, video'daki zotac'lar sıralamada son sıralarda dedim.

• Şu piyasanın bir haline bakın nvidia ve amd talepleri karşılamadığı çözüm bulmadığı sürece bu böyle devam edecektir

Sağlık olsun hocam beklerseniz 3060Ti bile yakalayabilirsiniz.
  • Bu fiyatlara kime sattınız merak ediyorum 10 gün ilanda 2070 super durdu, 6500'den fazla veren olmadı.

• Selamlar ben 12 yi bekliyordum da çıktımı şimdi nerden alıcam bilgim yok yardımcı olur musunuz
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Hocam miningciler aldı kartımı. Bende şuan 2070s-2080 -3060-3060ti arıyorum.
  • Skynel S kullanıcısına yanıt

Kesinlikle öyle, ama 3060ı özel kılan nokta DLSS 2, kart daha az zorlanıyor RT yaparken 2070e nazaran, ben de bu gece 3060ları ayarlayamazsam 2070 almayı düşünüyorum

• Arkadaşlar Amazon.jp de ödemiş olduğum ücret dışında ekstra gümrük vergisi ödeyecekmiyim?

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Aynı şekilde bende 6500 veren bile yoktu letgodan sattım forumda herkes 6200 felan veriyordu

• pathofdeniz kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Ama 6-7k'ya garantili 3070 alan arkadaşları gördükçe kendimi enayi gibi hissediyorum.

Bizi ABD'li scalperlardan kart alacak duruma düşüren sistem utansın :/

Bu Türkü iyi tokatladık diye övünüyordur şu anda The Tech Group denilen satıcı.

ben RX 5700 8250tl ye sattım ve aynı semtten bi arkadaşım 3-5 gün önce 9000 e RTX 2070 gstrix sattı antalya içi

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt

Hocam forumda ilan açtım 6500 3 gün ilan kaldı ve 6500 veren olmadı 6200 6200 arası fiyat verdiler. Letgoda açtım ordada 3 gün bekledi ancak satabildik anlam veremiyorum şans işi galiba

• Metalchesh M kullanıcısına yanıt

Hiç öyle düşünmeyin, KO tasarım konusunda da, OC kapasitesi konusunda da, soğutma konusunda da gerçekten özel bir kart. Gaming X Trio tadında bir performans yaşatacağından şüpheniz olmasın. Stokların gözle görülür şekilde eridiği bu dönemde aldığınız fiyat hiç fena fiyat değil ve TheTechGroup Amazon US üzerindeki en ucuz distribütörlerden biri. Kazıklanmadınız içiniz rahat olsun  

• 
Sayfa: önceki 12151216121712181219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.