Şimdi Ara

nvidia 9400

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar belirtiyim sitem degildir bu sadece fikrimdir forum-donanımı cok severek takip ediyorum herşiyi forumdan ögreniyorum hepinize ayrı ayarı teşekürler

arkadaşlar ben bu ekran kartını aldım ama yorumlardan hicte memnun kalmadın biri sormuş nasıl dır diye biri demiş oyun oynamaz,bir işe yaramaz diye şunuda unutmayın herkesiz bütcesi yüksek kartlara yetmiyorum bende isterim 8800 gt veya gtx ama olmuyor işte nasip degilmiş. şimdi yaptıgım oyun testlerden bahsetecegim

evime geldigimde kasaya ekran kartını yerleştirdim sitesinden en güncel versiyonun indirip kuruldum oyuna

sistemi xp profosyonnel 1 cg ram 1 cg palit 9400 pcı-ex işlemcim intel pentum dual core 2,8

crysis warhead en yüksek ayar 1024x768 2x antialasing acık hic kaslma görmedim gayette acık

tony clays las vegas 2 1024x768 3 antialasin herşey hıgh bulur on bulur qulatif 5 gayette akıcı ilk oyunu girdigimde 15 saniye fbs cok düşük ama sonra hic bir sorun yaşamadan gayet akıcı bir şekilde 1 saat kasmadan oynadım

bully gtanın okul versiyonu eski ekran kartım 6600 vardı kasyordu gt versiyonu degil 9400 ile her şeyi yüksek ayarda kasmadan bir şekilde oynadım

burnout paradise her şey acık 1024x768 2 x antialsing kasmadan oynadım

şimdi kullanan olarak gayet memnunum yani elimizdeki imkan bu arkadaşlar neyapalım gözü kör olsun yokluk elimizden bir şey gelmiyor hayırlı günler ve iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selocu_aziz -- 2 Mart 2009; 9:49:16 >

• kartın hayırlı olsun.crysis warhead da kaliteyi exahusted(en ileri) alıp bide üstüne 2x aa açtın kasmadı öylemi.
  • fraps isimli program oyunlarda kaç fsp aldıgını gösteriyor onu kurup birde öle dene 30 un altı genel tabirle kasıyor denir ama warhead 20 de bile akıcı gibi mesela sadece bir örnekti
  • konu üzerine test ve "ss" sunmadığınız sürece konu tarştışmaya açıktır ve kilitlenmesi olasıdır!!!
  • exahusted bunda denemedim ama hıgh modu sanırım arkadaşım
  • Ne demiş forumdan bir user
    "no ss no güven"
  • sen crysisi o ayarlarda bile akıcı oynaya biliyorsan onca işlemci ve ekran kartı boşa satılıyor o zaman.herkez alsın pentium dual ve 9400 oynasın hiç takılmadan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.