Şimdi Ara

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
51
Favori
23.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MuscleTower

quote:

Orijinalden alıntı: sefaslar

Olay su arkadaslar her sektor icerisinde max 5tl kazaniliyor ve ay sonunda 5×5 25tl kazaniliyor goruldugu uzere orada da 5 sektor verilmis
    Mesela ben bugun n11den 10tl alisveris yaptim ve 5tl kazandim ama yarin yaparsam o puani kazanamayacagim cunku online alisveris sektorundeki hakkimi doldurmus oluyorum
    Ayni gun alisveris icinse herkesin bildigi gibi ayni sektordekinin 1i kabul ediliyor
    Velhasilkelam Nuvo bu seneye BAD SECTOR ile basladi :D

Soru soran arkadaşlara güzel rehber olmuş arkadaslar biraz okuyun

o zaman aynı gün aynı işyerinden yapılan ilk alışveriş şartı ne onu da sen iyi oku da açıklayıver bakem

• http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-alisveris-firsatlari/kampanya-detay/nuvo-tlcardin-ile-harcamalarinda-25-tl-puan-hediye.aspx

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye!

İfade gayet net. Her sektör için aylık maksimum 5 tl kazanabiliyoruz. Yani marketten 5 defa 10 lirada harcasak, 1 defada 10 lira harcasak alacağımız 5 tl puan.

Aynı gün aynı işyeri şartı bence nuvo kampanyasını hazırlayan zat-ı muhteremin her zaman ki gereksizliği.

• ferrai F kullanıcısına yanıt
    Herşey o kadar netki anlamak istemiyorsunuz sektör başına 5 lira verio aynı iş yeri dediği şu örnek bir esnaf hem yemek hem giysi satıyor ordan aynı gün 2 sektörde kullandıgın sayılmaz

Özetle 1 ayda 5 kere restorana gidersen iade sadece 5 lira olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-alisveris-firsatlari/kampanya-detay/nuvo-tlcardin-ile-harcamalarinda-25-tl-puan-hediye.aspx

Nuvo TLCard’ın ile harcamalarında 25 TL Puan hediye!

İfade gayet net. Her sektör için aylık maksimum 5 tl kazanabiliyoruz. Yani marketten 5 defa 10 lirada harcasak, 1 defada 10 lira harcasak alacağımız 5 tl puan.

Aynı gün aynı işyeri şartı bence nuvo kampanyasını hazırlayan zat-ı muhteremin her zaman ki gereksizliği.

Farklı sektörlerin pos makinalarına sahip yerler var, o yüzden öyle yazmışlardır belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• wolkien kullanıcısına yanıt
    Hocam bende dün yükledimde online işlemlere girdiği için bence sorun olmaz reel hayatta dediğiniz gibi

• yemeksepetin'de geçer mi acaba ?
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt
    bu kampanyadan eksiksiz kazanmak için biraz ticaret bilmek gerekiyor sanırım. hem giysi hem yemek satan yerin asıl kayıtlı olduğu sektör pos cihazı. büyük ihtimal ile turizm ltd aş olacağı için. diğer harcamalara girecektir. harcadığınızda pos cihazında tekstil giyim ticaret. aş. ltd. veya gıda aş ltd gibi ifadeler görmeniz şart. kimi petrol işletmecilikleri abuksubuk sektör üzerinden cafe market de aynı şirket posunu kullanıyor. nadirde denk gelse geliyor.
  • Müşteri hizmetlerini aradım sordum, burada da söylenildiği gibi her sektörden maksimum 5 tl 5 sektörden toplamda 25 tl kazanma hakkı var. Ocak ayı ve Şubat ayında toplamda 50 tl kazanabilirsiniz dendi. Kontör yüklemeyi özellikle sordum ; eğer yüklediğiniz site world üye işyeri ise bu işlem online harcamaya girer ve 5 tl alabilirsiniz dedi. Bemim kafamda şu an için herşey netleşti, alışverişleri sektörlere göre planlayıp 10 tl ve üzeri harcamaları yapacağız
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    hocam a101 den harcama yapsak kazanirmiyiz bilginiz varmı acaba. hep online alışveriş denilmiş kafam karıştı

• fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    bence toplamda 50 tl verselerdi reklamında 25 yerine 50 ifadesini kullanırlardı bence yanlışlık var ama sen telefonla görüşüp müşteri hizmetlerinden teyit aldığın için konuşmalar kayıt edildiği için senin yatar ama diğer kişilerin yatacağını düşünmüyorum çünkü çok net değil. her cümle karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: y2101

hocam a101 den harcama yapsak kazanirmiyiz bilginiz varmı acaba. hep online alışveriş denilmiş kafam karıştı

Evet bunu da sordum özellikle harcama yapmadan önce sorun world üye işyeri ise bizim için sorun yok dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns20

bence toplamda 50 tl verselerdi reklamında 25 yerine 50 ifadesini kullanırlardı bence yanlışlık var ama sen telefonla görüşüp müşteri hizmetlerinden teyit aldığın için konuşmalar kayıt edildiği için senin yatar ama diğer kişilerin yatacağını düşünmüyorum çünkü çok net değil. her cümle karışık

Bu kısmı ben sormadan kendisi söyledi, "bu kampanya ile ocak ayında 25 şubat ayında 25 toplamda 50 tl puan kazanabilirsiniz" dedi
  • Benim anlamadığım her ay için 5 farklı sektör mü olacak? Msela 5i de aa101 olmaz mı?

a101 şok migros happy center, bu gibi yerlerden hangileri var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Benim anlamadığım her ay için 5 farklı sektör mü olacak? Msela 5i de aa101 olmaz mı?

a101 şok migros happy center, bu gibi yerlerden hangileri var?

5'i de aynı sektör olmaz
  • Küfür serbest.

• Opettren yakıt alsak olur mu

• Sinema sizce Kültür-Sanat'a girer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Müşteri hizmetlerini aradım sordum, burada da söylenildiği gibi her sektörden maksimum 5 tl 5 sektörden toplamda 25 tl kazanma hakkı var. Ocak ayı ve Şubat ayında toplamda 50 tl kazanabilirsiniz dendi. Kontör yüklemeyi özellikle sordum ; eğer yüklediğiniz site world üye işyeri ise bu işlem online harcamaya girer ve 5 tl alabilirsiniz dedi. Bemim kafamda şu an için herşey netleşti, alışverişleri sektörlere göre planlayıp 10 tl ve üzeri harcamaları yapacağız

bugün bende konuştum aynen senin dediğin gibi her sektörden ayrı ayrı yapılması lazımmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanmbe -- 6 Ocak 2016; 20:03:47 >
  • Ne kafa yorucu kampanya 5 nuvo var gidip Boyner'e 10 ar çek diyecem sonra lokantaya 10 ar çek sonra eczaneden ciailis 10 ar , sonra d&r dan 10 ar gerlye blr sektör kaldı ama
    Edit : online alışveriş kalmış 10 ar tl yükleriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bote2731 -- 6 Ocak 2016; 20:16:52 >
  • Nuvo bitmiş

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.