Şimdi Ara

Numara Taşınabilirliğinde SIk Sorulan Sorular ve Merak Ettikleriniz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
4
Favori
339.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni bi hat alsam aynı gun numaramı tasıtabilir miyim baska operatore belli sure gecmesi gerekiyor mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilbar

yeni bi hat alsam aynı gun numaramı tasıtabilir miyim baska operatore belli sure gecmesi gerekiyor mu

Hat açıldıktan sonra taşıma işlemini başlatabilirsiniz.bu arada hangi oparatörden hangisine geçmeyi düşünüyorsunuz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 6 aralık ta turkcell nuamarımı AVEA geçirmek için sözleşme imzaladım bügün 8 gün oldu hala taşıma yapılmadı dün avea ya başvurduğum yere gittim bana ordaaki yetkli numaramla internette baktı NT HATASI VAR Dedi sonra bekleyin dedi telefon ettti bir yere ve işleme alınmış taşıma işlememi2-3 gün daha beklemem gerekmiş neden bukadar bekletitorlar bu normal mi

saygılarımla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fast-man

6 aralık ta turkcell nuamarımı AVEA geçirmek için sözleşme imzaladım bügün 8 gün oldu hala taşıma yapılmadı dün avea ya başvurduğum yere gittim bana ordaaki yetkli numaramla internette baktı NT HATASI VAR Dedi sonra bekleyin dedi telefon ettti bir yere ve işleme alınmış taşıma işlememi2-3 gün daha beklemem gerekmiş neden bukadar bekletitorlar bu normal mi

saygılarımla..

SAbret kardeş.Benimkide 10 gün sonra taşınmıştı.
  • quote:

6 aralık ta turkcell nuamarımı AVEA geçirmek için sözleşme imzaladım bügün 8 gün oldu hala taşıma yapılmadı dün avea ya başvurduğum yere gittim bana ordaaki yetkli numaramla internette baktı NT HATASI VAR Dedi sonra bekleyin dedi telefon ettti bir yere ve işleme alınmış taşıma işlememi2-3 gün daha beklemem gerekmiş neden bukadar bekletitorlar bu normal mi

saygılarımla..

genelde turkcellden avea'ya geçenler bu tip sorunlarla karşılaşıyor
  • vodafone numaramı dün turkcell e taşımak için başvurdum... bugün geri iptal ettirebilirmiyim... iptal ettirmek için ne yapmam lazım taşınmasını...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

saygılarımla..

6 aralıkta ben de turkcel nomu aveaya gecırmek ıcın ışlem yaptırdım halne acılmadı kardesımkıde vodafodne du persembe ışlemı yaptırdım yarın acılıcak dıye sms geldı ne bu ya bekle bekle

• quote:

Orjinalden alıntı: festival28

gecen hafta cumartesı gunu tukrcel olan hattımı avea yaptırmak ıcın gıttım bayıye devır işlemlerı oldu ama halne acılan bı hat yok
    kardesımınkınıde bu persembe yaptırdım bugun msj geldı yarın acılıcal dıye benımkı neden acılmıyor acaba bunun ıcın nereye basvurmam gerek bılgısı olan varmı
    sımdıden teskkurler

hat devir işlemi en fazla 6 gün içinde tamamlanması gerekir eğer tamamlanmadı ise şuanda bulunduğunuz oparatörle ilgili bilgilerinizde eksiklik olabilir bu sorunları öğrenmek amacıyla başvuru yaptığınız bayiye yada geçmek istediğiniz oparatörün müşteri hizmetlerini arayarak hat ile ilgili durumu öğrenebilirsiniz.soru ile alakalı benim cevabım bu şekilde. diğer arkadaşlardanda eklemek isteyenler var ise cevap verebilirler
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

gecen hafta cumartesı gunu tukrcel olan hattımı avea yaptırmak ıcın gıttım bayıye devır işlemlerı oldu ama halne acılan bı hat yok
    kardesımınkınıde bu persembe yaptırdım bugun msj geldı yarın acılıcal dıye benımkı neden acılmıyor acaba bunun ıcın nereye basvurmam gerek bılgısı olan varmı
    sımdıden teskkurler

hat devir işlemi en fazla 6 gün içinde tamamlanması gerekir eğer tamamlanmadı ise şuanda bulunduğunuz oparatörle ilgili bilgilerinizde eksiklik olabilir bu sorunları öğrenmek amacıyla başvuru yaptığınız bayiye yada geçmek istediğiniz oparatörün müşteri hizmetlerini arayarak hat ile ilgili durumu öğrenebilirsiniz.soru ile alakalı benim cevabım bu şekilde. diğer arkadaşlardanda eklemek isteyenler var ise cevap verebilirler

bı avealı buldugum an arıcam turkcelden 4441500 u arasam kac kontor gıder acaba ?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

saygılarımla..

6 aralıkta ben de turkcel nomu aveaya gecırmek ıcın ışlem yaptırdım halne acılmadı kardesımkıde vodafodne du persembe ışlemı yaptırdım yarın acılıcak dıye sms geldı ne bu ya bekle bekle

benım hala açılmadı cumartesi sordum biekaç gün daha beklemeniz lazım dedi avea ya başvuruğum bayi hala bekliyoruz nedendir nereye şikayat edebilrim yokmu bir site

• http://www.numaranitasi.gov.tr/PublicWebGUI/ buaraya sorguladım taşındı ve AVEA tarafından servis veriliyor. diyor ama telefonum ekranında TURKCELL yazıyor:::)
  • Avea kontor sorgulama yada baska bir servisini arayın taşınıp taşınmadığını kontrol edin.taşınacağına dair bilgilendirme mesajı gelmeliydi.6 günün sonunda hala taşımamadı iseniz suanda bulunduğunuz oparatorunuzde bilgileriniz eksik olabilir.
  • avea kontör sorgulamayı aradım turkcelden yanlış numara çevirdiniz dedi http://www.numaranitasi.gov.tr/PublicWebGUI/ yazdım numaramı avea taşındı diyor tam 12 gün oldu bügün şu an bulunduğunuz oparatörde bilgileriniz eksik diyorsunuz avea bende sözleşmede her bilgimi aldı ama sizce hala beklemelimiyim bügünde geçmesse avea gidip iptal formu doldursam iptal edilirmi beklemekten sıkıldım
  • fast-man
    Yapacağınız işlem eğer taşımak istiyorsanız suanda bulunduğunuz oparatörün bayisine gidip neden taşınmadığını eksikliği öğrenmek.

taşımayı iptal ettirmek istiyorsanız numara taşıma işlemi verdiğiniz oparatöre iptal dilekcesi doldurmak.
  • farukkk sonunda taşınma işlemimbu sabah oldu bir baktım turkcell şebeke yok aveadan verilen hattı taktım sonunda avealı oldum
  • Faturalıda geçişin olması için bütün faturaları ödemiş olmak mı gerekiyor?
  • quote:

farukkk sonunda taşınma işlemimbu sabah oldu bir baktım turkcell şebeke yok aveadan verilen hattı taktım sonunda avealı oldum

yeni oparatörünüz hayırlı olsun
  • eyvallah
  • arkadaşlar belki sorulmuştur inceleyemedim sayfayı ancak sorum şu;

ben yaklaşık 1.5 ay önce avea hattımı turkcell e taşımıştım,şimdi birtakım nedenlerden dolayı o hattımı tekrar aveaya geçirmek için başvursam bir problem çıkartırlar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

arkadaşlar belki sorulmuştur inceleyemedim sayfayı ancak sorum şu;

ben yaklaşık 1.5 ay önce avea hattımı turkcell e taşımıştım,şimdi birtakım nedenlerden dolayı o hattımı tekrar aveaya geçirmek için başvursam bir problem çıkartırlar mı?

taşımayı düşündüğünüz hat ile alakalı bir borç yada başka bir sorun yok ise hattınızı tekrar taşımanızda bir problem çıkmaz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.