Z

Teğmen
26 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir arkadaşımla küsüştük ama barışmak istiyorum.Pazar günü okuduğu şehire gidecekmiş otobüs ile.Bu yüzden ona sürpriz yapıp aynı otobüste gitmek istiyorum.Bilt aldığı otobüs firmasını da biliyorum.Acaba firmadan öğrnebilir miyim saat kaçta yolculuk yapacağını?
Eskişehirspor bence bu sene düşmenin en büyük adaylarından birisi.

Bir kaç haftadır maçalrını izliyorum ne defans ne orta saha ne hücum var.Bu gidişle ilk yarı bitmeden düşmeyi garantilerler.
Sadece çene altımda var.Kestirip kestirmeme konusunda akrar veremedim vesikalık için.Sonuçta pasaport için emniyete vereceğim.Sizce sorun olur mu?
Ps3'de online oynarken yenileceğini anlayan rakipler bağlantılarını kesiyorlar.Gerçi normal puanımı kazanıyorum ben ama niye böyle bir şey yapıyorlar anlam veremiyorum.Bir de gene pes'de rankingde n,ckimizin başında bulunan toplu amblemde top devamlı yatık bende acaba bu dediğim durumla mı ilgili?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Üniversite 1'den beri yaklaşık 6 senedir çok yakın arkadaşız.Okurken yediğimiz içtiğiz ayrı gitmezdi.Haliyle okul bittikten sonra da arkadaşlığımız devam etti.O benim yanıma gelirdi ben onun yanına giderdim.O bir tatil beldesinde yaşadığı için bu yaz beni çağırdı temmuz 15'inde 3-4 gün kalmak için gitti.İkimizde öğretmeniz o memleketinde bir rehabilitasyon merkezinde çalışıyor ben vekil öğretmenlik yapıyordum bu sene kpss'ye girdik sonuçları bekliyorum.

Her neyse olaya döneyim.Ayın 19'unda beni oradan uğurlarken oğlum ben ayın 26'sında maaş alıyorum hiç param kalmadı 6-7 gün ne yapacağım ben dedi.Benimde yanımda son bir 50 lira kalmıştı yol için ayırmıştım ama dedim hacım boşver yolu ben idare ederim al sen 1 hafta idare et.Çok sağol falan dedi ben maaşı alınca öderim.Ben gelince kuzenden borç istedim Ağustos'un başına kadar diye.Neyse ayın 2'si oldu kuzen benden parayı istemedi ama tatile gideceğini duydum haliyle vermem gerek.Bende bu arkadaşa gece mesaj çektim durumu anlatıp.Vekil öğretmen olduğumuz için yazın maaş alamıyoruz alsak inan istemezdim.Bu akşama kadar aramadı arkadaş.Neyse ben arayayım dedim aradım çaldı çaldı açmadı.Gece bir daha aradım gene açmadı.En son gene mesaj çektim ara beni yada çaldır ben arayayım konuşalım diye hala geri dönmedi.Annenden iste demeyin bu yaşta inanın çok koyuyor.

Can ciğer arkadaşız hala nasıl böyle bir durum oldu anlayamadım.Aklımdan binbir türlü sorular geçiyor.50 lira ben zengin olmam ama kardeşim dediğim kişiden böyle karşılık almam canımı çok sıktı.Yarın bir kere daha aramayı düşünüyorum gene aynısını yaparsa ne yaparım şu an düşünemiyorum.

Edit:Yazım yanlışı
bu sözlükspotun hiçbir sözlüğüne giremiyorum tıkladığımda beyaz sayfada donup kalıyo aşağıda bitti yazıyo sorun ne olabilir
Bugün gazetede haberi çıktı.Tom Cruise de kullanıyormuş.Dışarıdan kesinlikle belli olmayıp boyu 6-8 cm uzun gösteriyormuş.Türkiye'de bunlarıs atan yerin adı da yazıyordu ama forum kurallarına aykırı olabilir diye yazmıyorum.Ben almayı düşünüyorum fikri olan var mı?
Eskişehirspor ile Bjk arasında Tello ve Zapatocny transferi için görüşmeler son hızla devam ediyor.Taraflar Tello konusunda çok büyük oranda anlaşmaya varırken Zapatocny konusunda ise ufak pürüzler var.

Tello'nun Eskişehir'e gitmesinin an meselesi olduğu Zapo konusunun ise bir kaç gün içerisinde netleşmesi bekleniyor.

Kaynak: Eskişehirspor Yönetimi
Almanya'nın Dünya kupasında giydiği formalar çok hoşuma gitti almak istiyorum.Acaba Türkiye'deki adidas mağazalarında satılıyor mudur?Siyah daha hoş gibi ama sizce Almanya formasının siyahı mı beyazı mı daha güzel?
Trabzon'un kendi illerinin alınmaması sebebiyle,Fenerbahçenin Şükrü Saraçoğlu'nun alınmaması sebebiyle,Bjk'nin de (taraftar grubunun) federasyona olan öfkesini Euro 2016'dan çıkarması sebebiyle yaptıkları protestoları Platini çok güzel kullandı ve Fransa'ya kazandırdı.

Platini'yi kimse suç atmasın.
Hakkında
Konum: Eskişehir
Forum İmzası:
Zaman bir silahtır onu istediğin gibi kullanabilirsin.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Mesaj Sayısı: 161
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 393
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 141.224 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.