Şimdi Ara

numara taşımada sorun yaşıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba inernet üzerinden vodafone dan turkcell e geçmek için hat taşıma başvurusu yaptım. Ailemin hatlarını da internet üzerinden taşıyacaktık ki ailem bayi üzerinden taşımak istedi. Bayideki adam kurye başvurusu çok uzun sürer sen başvurunu iptal et gel bizden başvur dedi. Ben de vodafone tarifimin 2. yılı başlamasından korktuğum için internet başvurumun iptal edilmesi için işlem yaptım.

Yaklaşık olarak 10 gün sonra kurye hattımı salı günü getirdi tam da oh iyi iptal olmamış bayiye gitmeme gerek kalmadı derken ertesi gün ''Numara taşıma talebiniz zaman aşımı riski ile iptal edilmiştir '' diye bir mesaj geldi.

kuryeci 2 gün içerisinde vodafone hattının kapanıcağını sonrasında turkcell hattamı takabileceğimi söylemişti 3 gün oldu bir harehet yok sanırım hattı teslim almama rağmen taşıma işlemi iptal oldu.

Ben şimdi ne yapayım gidip yeni başvuru mu yapayım yoksa biraz daha bekleyeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganker -- 30 Mayıs 2020; 23:43:55 >

• Cok zor bir karar değil ne yapmak istediğine karar ver ekmek parasi icin çalışan insanları bos yere oyalama, bayiden mi tasimak istiyorsun, Online mi taşımak istiyorsun kendin bile bilmiyorsun sanki, biz ne diyelim bilemiyorum, taşıma günü saati geldiyse işlem tamamdır gelen bir mesaj yoksa olmamıştır boşuna bir sim kart çöp olmustur, süreç yeniden başlar
  • Bayiye gidiniz orda başvuru anlık yapılır. Süreç hemen başlar, sim kart anlık verilir.
    Bir sıkıntı varsa da kayıt açılır ilgilenilir, takip edilir, sonuçlandırılır.

Herkesin herşeyi internetten alıdığı şu dönemde kargolar kuryeler inanılmaz yoğun ve herşey aksıyor geç geliyor.
  • cevaplariniz için teşekkürler arkadaşlar pazartesi bayiye gidip bu işi temelli halledeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.