Şimdi Ara

numara engelleme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
23
Cevap
0
Favori
322.492
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> numara engelleme?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15038 Mesaj
    arkdaslar samsung u700 de istemediginiz bir numaranın sizi aramasını nasıl engelleyebiliriz?

|
    |

Önce engellemek istediğin numarayı ekrana yaz, arama tuşuna bas ve hemen ardından kapatma tuşuna bas. Yani amacımız kişiyi aramak veya çaldırmak değil, Son Görüşmeler listesi ne eklemek. Daha sonra ekran da hiçbirşey yokken arama tuşuna basarak Son Görüşmeler listesini aç ve numaranın üstüne gelip Seçenekler i seç ve oradan "Reddetme Listesine Ekle" seçeneğini seç.

Kişinin sana mesaj atmasını engellemek için ;

Menü / Mesajlar / Ayarlar / Metin Mesajları / Engellenen Numaralar

Buraya mesaj atmasını engellemek istediğin numarayı yazarak yapabilirsin.

Tekrar Söylüyorum. Ben E250 kullanıyorum. Olmayabilir, ama bir ihtimal diye yazdım. Oldu veya Olmadı şeklinde cevap yazarsan.
    |
    |
    | MSI 970A-G46 | AMD FX8300 | ASUS GTX1060 ROG STRIX | CORSAIR 2x8GB Vengeance 2400MHz C10 Memory Kit | Seagate SV35 2TB / Corsair Force LS | Creative Audigy Value SE | Tagan 2ForceII 800W | Logitech G500 - Gaming Mouse | Thermaltake Armor MX | LG 27MP36HQ-B |
  • Yarbay
    15038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TooRop.

Ben E250 kullanıyorum. E250 ye göre anlatıyım. Belki sende de olur.

Önce engellemek istediğin numarayı ekrana yaz, arama tuşuna bas ve hemen ardından kapatma tuşuna bas. Yani amacımız kişiyi aramak veya çaldırmak değil, Son Görüşmeler listesi ne eklemek. Daha sonra ekran da hiçbirşey yokken arama tuşuna basarak Son Görüşmeler listesini aç ve numaranın üstüne gelip Seçenekler i seç ve oradan "Reddetme Listesine Ekle" seçeneğini seç.

Kişinin sana mesaj atmasını engellemek için ;

Menü / Mesajlar / Ayarlar / Metin Mesajları / Engellenen Numaralar

Buraya mesaj atmasını engellemek istediğin numarayı yazarak yapabilirsin.

Tekrar Söylüyorum. Ben E250 kullanıyorum. Olmayabilir, ama bir ihtimal diye yazdım. Oldu veya Olmadı şeklinde cevap yazarsan.
    çıkarma listesine ekle diye birsey var. acaba o mu?
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

çıkarma listesine ekle diye birsey var. acaba o mu?

Alıntıları Göster
    Peki arama engellemeyi nasıl iptal edebiliriz ?

Ayarlar ->Arama Ayarları -> Sesli Arama ->Arama Engelleme -> Tümünü İptal Et 'e girdiğimde şifre istiyor. O şifreyi bilen var mı ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: my_28

Peki arama engellemeyi nasıl iptal edebiliriz ?

Ayarlar ->Arama Ayarları -> Sesli Arama ->Arama Engelleme -> Tümünü İptal Et 'e girdiğimde şifre istiyor. O şifreyi bilen var mı ?

Alıntıları Göster
    İlk olarak Çeyun kardeşim çok sağol çok teşekkür ederim verdiğin bilgi beni büyük bi dertten kurtardı :) Bir de my_28 bir soru sormuş şifreyi bilen var mı demiş.Genelde 4 tane sıfır olur ama onunla hiç uğraşma derim. Onun yerine ekranda hiçbirşey yokken arama tuşuna bas. Son görüşmeler Listesi'nde seçeneklere tıkla. Reddetme Listesine gel. Numara karşında duracaktır. Ordan c'ye basıp sil. Sonra kaydet ve işimiz tamamdır
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: berkerblack

İlk olarak Çeyun kardeşim çok sağol çok teşekkür ederim verdiğin bilgi beni büyük bi dertten kurtardı :) Bir de my_28 bir soru sormuş şifreyi bilen var mı demiş.Genelde 4 tane sıfır olur ama onunla hiç uğraşma derim. Onun yerine ekranda hiçbirşey yokken arama tuşuna bas. Son görüşmeler Listesi'nde seçeneklere tıkla. Reddetme Listesine gel. Numara karşında duracaktır. Ordan c'ye basıp sil. Sonra kaydet ve işimiz tamamdır

AYNEN MUHAHAH
    |
    |

• Yüzbaşı
    395 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: covboy22

quote:

Orjinalden alıntı: berkerblack

AYNEN MUHAHAH

Alıntıları Göster
    Bisey sorcam bu telefon icin degilde Hat uzerinden engelleme gibi bi sansimiz varmi hem mesaj hem aramayi
    |
    |

• Yüzbaşı
    749 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VeYsHeLL

Bisey sorcam bu telefon icin degilde Hat uzerinden engelleme gibi bi sansimiz varmi hem mesaj hem aramayi

Hat üzerinden kişisel olarak yok, ama genel olarak mesaj engelleme var. Ayrıca telefon üzerinden ve programlarla da kişisel engelleme şimdilik hiç bir şekilde yok, hepsinde karşı taraf aradığında iki saniyelik dıt sesinden sonra meşgul tonu veriyor sadece.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: _bilge_

quote:

Hat üzerinden kişisel olarak yok, ama genel olarak mesaj engelleme var. Ayrıca telefon üzerinden ve programlarla da kişisel engelleme şimdilik hiç bir şekilde yok, hepsinde karşı taraf aradığında iki saniyelik dıt sesinden sonra meşgul tonu veriyor sadece.

Alıntıları Göster
    Bir şey sormak istiyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim!

Ben de samsung corby var ve ben bana mesaj atan bir numarayı engellemek istiyorum böyle bir özelliği var mı?Varsa ayrdımcı olur musunuz??
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _bilge_

quote:

Alıntıları Göster

yazmışsınız peki bu mesaj engelleme yapıldığında karşı taraf sms attığında bana mesaj gelmese bile ona iletim raporu gidiyormu? cevaplarsanız sevinirim..
    |
    |

• Yarbay
    15038 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: derin001

yazmışsınız peki bu mesaj engelleme yapıldığında karşı taraf sms attığında bana mesaj gelmese bile ona iletim raporu gidiyormu? cevaplarsanız sevinirim..

Alıntıları Göster
    konuyu hortlatmışsınız. :) ben bu u700 üzerine 20 tane telefon değiştirmişimdir rahat. :)
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    quote:

konuyu hortlatmışsınız. :) ben bu u700 üzerine 20 tane telefon değiştirmişimdir rahat. :)

Alıntıları Göster
    yeni telefonlarla ilgili bi sorunun varsa yine yardımcı olurum dostum :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: berkerblack

yeni telefonlarla ilgili bi sorunun varsa yine yardımcı olurum dostum :D

Alıntıları Göster
    Bu işin mesaj kısmında mesaj gönderen kişiye gönderildimi yazıyor yoksa iletilmedimi
    |
    |

Orijinalden alıntı: prank31

Bu işin mesaj kısmında mesaj gönderen kişiye gönderildimi yazıyor yoksa iletilmedimi

acil cevap lutfen

quote:

acil cevap lutfen

Alıntıları Göster
    benim telefonum nokia 6700 ve bir numara arayıp duruyor ve cok rahatsız edici bunu nasıl engelleyebilirim lütfen yardım

• Yarbay
    15038 Mesaj
    quote:

quote:

acil cevap lutfen

telefon yönlendirmedeyken telefonunuz çalmaz ama sizi arayan kişinin cep numarası telefonunuza mesaj olarak gelir.
    |
    |

Orijinalden alıntı: een35.5

benim telefonum nokia 6700 ve bir numara arayıp duruyor ve cok rahatsız edici bunu nasıl engelleyebilirim lütfen yardım

nokia için call block programları var ise onlar işine yarar. ovi varsa mağazasına bak. orada vardır.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: een35.5

nokia için call block programları var ise onlar işine yarar. ovi varsa mağazasına bak. orada vardır.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar acil bi sorum var.

bi numarayı engellediğinzde msjlar size gelmediği halde karşıdaki kişiye iletim raporu gidio.yani o kişi msjın size ulaştığını sanıyo.

bu durumda birinin msjlarınızı engelleyip engellemediğini nasıl anlarızz??????????? telf samsung bu arada
    |
    |

• Binbaşı
    1017 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vantuzzz

arkadaşlar acil bi sorum var.

bi numarayı engellediğinzde msjlar size gelmediği halde karşıdaki kişiye iletim raporu gidio.yani o kişi msjın size ulaştığını sanıyo.

bu durumda birinin msjlarınızı engelleyip engellemediğini nasıl anlarızz??????????? telf samsung bu arada

Alıntıları Göster
    Anlayamazsın. Spam kutusuna gider mesajlar herhangi bir uyarı gelmez sadece. Olurda spam kutusuna girerse görebilir ancak. Ama gönderenin bunu öğrenme şansı yok
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

Anlayamazsın. Spam kutusuna gider mesajlar herhangi bir uyarı gelmez sadece. Olurda spam kutusuna girerse görebilir ancak. Ama gönderenin bunu öğrenme şansı yok

Alıntıları Göster
    u 700 samsung telefon var.kayıtlı olan numaralar aradığında isimler gözükmüyor.numara gözüküyor.ne yapmalıyım..
    |
    |
Reklamlar
üniversite
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.