Şimdi Ara

Nuga %16 Fındık Kreması 6.90 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
8
Favori
32.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuda her zaman saralleyi tercih ederdim katı maddeleri daha az olduğu için değil fındık ve çikolata kokusunun yoğunluğundan dolayı. bu kadar övülünce dün carrefourdan aldım, 8.75tlydi. saralle ile yanyana koku ve çikolata tadı olarak denedim, nuga bence şimdiye kadar üretilenlerin en iyisi olmuş. Fındık kokusu ve kıvamına bayıldım.

kırmızı plastik kaptaki nugayı denemiş yiyemediğimiz için kekin içinde kullanmıştık, bu muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ege bölgesinde bulunan Pehlivanoğlu marketlerinde 6,95TL.
  • Nugayı bende aldım umarım kıvamı bozmazlar gayet iyi malzeme çıkarmışlar. Alacakların gönlü ferah olsun tavsiyedir nuga.

• Beyler size tavsiyem bize ulasin kismi var lutfen bozmayin yazin:) bu da bizim giresunda 700 grm olani 12.90 cildirinn:)

• oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Çoğu markette 350 gr 6.95, 700gr ise 12.95 ya da 13.95. Klasik Carrefour fiyat politikası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne nugaymış arkadaş! ne zaman foruma girsem sıcakfırsatlarda üst sırada hep bu başlık. bilinç altıma işlediniz, yarın karfur'a gidip alıcam isterse 10 lira olsun.

• solingen kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde bilinç altıma işledi merak ettim bugün aldım karfurdan 8.75 küçük boyu
  • Kaliteyi bozmazlar umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: solingen

Ne nugaymış arkadaş! ne zaman foruma girsem sıcakfırsatlarda üst sırada hep bu başlık. bilinç altıma işlediniz, yarın karfur'a gidip alıcam isterse 10 lira olsun.

tadı iyi hocam
  • Bu lezzet dunyaya pazarlanir valla.

Hazir nutella da darbe yemisken palm yok, findik orani %16 diye ver reklami, dunyada yeni nutella = nuga.

• hatipoğlu market

Nuga %16 Fındık Kreması 6.90 TL

• Hatipoglu market nerde var ? ist avrupa yakasinda varmi ?

• Biraz pahalılar ama Sarelle ve Gürsoy en lezzetlileridir.
  • Carrefour' dan aldım sonunda.Son zamanlarda yediğim en iyi fındık kreması diyebilirim.İnsan bunu deneyince diğerlerinin tamamiyle suni olduğunu anlıyor.

• Bursada isra marketlerde 5 tl bugun aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Bursada isra marketlerde 5 tl bugun aldim

hocam sen efsane fiyat bulmussun alsaydın 10 tane
  • şekere gel :)
  • dartanyan30 D kullanıcısına yanıt
    alemdar sırameşelerde mi ?
  • Abi fındık kreması dediğimiz olay bana çok güzel gelmiyor nedense. Fındık ezmesi olsa, tadından yenmez.

• günlerdir nuga yorumlarını okuyunca artık almalıyım dedim ve 'pazar kahvaltısı' öncesinde hususi olarak carrefour'a gittim. ürünün tadı gayet güzel. fiskobirlik'in geçtiğimiz haftalarda a101'lerde satılan sütlü fındık kremasını almıştım, o çok tatlı gelmişti beğenmemiştim. şimdi iki ürünün de içeriğine baktım: fındık kremasında palm yağı kullanılmış, nuga'da ise yok. nuga'yı uygun fiyatlı satan yerleri bulmamız lazım şimdi :) 5-6 lira efsane bu lezzet için.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.