Şimdi Ara

Nuga %16 Fındık Kreması 6.90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
8
Favori
32.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerel bir markette aldım, beğendim, carrefourdan aldım, daha yağlı çıktı... İndirime atlamamak mı lazım, büyük marketler bana özel üret yağı artsın maliyeti düşsün mü diyor yoksa bana mı öyle denk geldi bilemiyorum. Dikkatli olmakta fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hikayeler hikayeler yerli üretime mok atmaktan öteye gidemedik be mahmud. Hiç kullandın mı test ettin mi aracı önce kullan hayran kalırsın. Hatasız Allahtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamkaya

Yerel bir markette aldım, beğendim, carrefourdan aldım, daha yağlı çıktı... İndirime atlamamak mı lazım, büyük marketler bana özel üret yağı artsın maliyeti düşsün mü diyor yoksa bana mı öyle denk geldi bilemiyorum. Dikkatli olmakta fayda var

Market veya oda sicakligiyla alakalidir o durum, bence..

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Hikayeler hikayeler yerli üretime mok atmaktan öteye gidemedik be mahmud. Hiç kullandın mı test ettin mi aracı önce kullan hayran kalırsın. Hatasız Allahtır.

seyfullah hocam , otomobil forumda konusu var, eleman kapı kenarlarını hep foto çekmiş
    https://forum.donanimhaber.com/honda-civic-fc5-rezillik-yeter-artik-honda--125088269
  • Arkadaşlar bende palm rezaletinden sonra yeni ürün arayışına girmiştim.Karşıma bu ürün çıktı.Tamamen Organik.Fiyatı 17TL idi heralde zamlanmış.

https://www.organikciyizbiz.com/organik-glutensiz-sutlu-kakaolu-findik-kremasi-nocciolatta

Yapılan yorumlarda Nutella'nın yerini tuttuğu yazıyor ve 2012 de yılın sürülebilir ürünü seçilmiş. Bu hafta hem bunu hem Nuga'yı alıp deneme yapıcam.Ama size tavsiyem 2 kavanoz zararlı yemektense 1 kavanoz zararsız yemeniz.Ah keşke ülkemizdede böyle ürünler üretilebilse.Ama suç bizde tüketiciler olarak üreticilere baskı yapmalıyız çok sevsekte zararlı olan ürünleri terk etmeliyiz ki bu yöne doğru üretimlerini şekillendirsinler.

• Şagop kullanıcısına yanıt
    merhaba, önceden plastik kırmızı kapakta satılıyordu. Özbesin den almıştım. Beğenmemiştim.

http://www.hepsiburada.com/fiskobirlik-nuga-kakaolu-findik-ezmesi-450-gr-kk-pm-zyaky8691641090219

ben aldığımda fiyati 4.75 idi. :)

şimdi yeni cam kaba geçmişler, fındık oranını da arttırmışlar sanırım.

Bu konuda benim önerimse: Süt reçeli

http://www.hepsiburada.com/yorukali-sut-receli-dogal-katkisiz-250-gr-p-HBV000003HWOQ

Türkmenistan dan bir arkadaşımız getirmişti, rusçadan Türkçeye çevirince "sut reçeli" çıkıyordu.ismi farklı olabilir..ben hala marketlerde göremedim

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam gozunuzu seveyim arkadasim sifir focus aldi onda da var ufak hatalar opel aldi onda da var

• quote:

Orijinalden alıntı: xbr

Arkadaşlar bende palm rezaletinden sonra yeni ürün arayışına girmiştim.Karşıma bu ürün çıktı.Tamamen Organik.Fiyatı 17TL idi heralde zamlanmış.

https://www.organikciyizbiz.com/organik-glutensiz-sutlu-kakaolu-findik-kremasi-nocciolatta

Yapılan yorumlarda Nutella'nın yerini tuttuğu yazıyor ve 2012 de yılın sürülebilir ürünü seçilmiş. Bu hafta hem bunu hem Nuga'yı alıp deneme yapıcam.Ama size tavsiyem 2 kavanoz zararlı yemektense 1 kavanoz zararsız yemeniz.Ah keşke ülkemizdede böyle ürünler üretilebilse.Ama suç bizde tüketiciler olarak üreticilere baskı yapmalıyız çok sevsekte zararlı olan ürünleri terk etmeliyiz ki bu yöne doğru üretimlerini şekillendirsinler.

Dogrudur fakat;

Ağırlık: 270 Gr

22Tl

• Yerli üreticiyi destek amacıyla önceden sarelle alıyordum. Bundan sonra Nuga almayı düşünüyorum. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı. Tadı da çok lezzetli.

• Buyuk boy nuga reklamlari tvde..

• Forumdaki bu başlığı görmeden memleket malı diye aldım. Çok memnun kaldım. Ekmekli ekmeksiz denedim, başarılı. Şişesi ergonomik. İnşallah bozmazlar

• Alip arkadaşlara hediye ettim beğenmeyen yok

• Ben de çok beğendim.kıvamı güzel vıcık vıcık değil.yağ şeker oranı da iyi.hissedilmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Buyuk boy nuga reklamlari tvde..

güzel haber, tabi tadı bozmazlarsa

• 2 hafta önce aldım ve çok memnunum. kahvaltılarda iyi oluyor
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Gören duyan varsa yerini söylesin

• Stok bitti evde,

Bugun bi bakinayim marketlere..

Edit migrosta yok.

• Maltepe Carrefour'da aradım bulamadım, fındık ezmesi vardı yalnızca

• On numara olmuş, evdeki herkes beğendi. Çağrı marketlerde var. Tavsiye ederim.
  • izmir de alan varmı bulamdım kipa migros yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.