Şimdi Ara

Nubia RedMagic 8S Pro tanıtıldı: 24GB RAM, gizli selfie kamera, çerçevesiz ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nubia RedMagic 8S Pro tanıtıldı: 24GB RAM, gizli selfie kamera, çerçevesiz ekran
    Nubia, 24GB RAM’li akıllı telefonu RedMagic 8S Pro’yu Temmuz ayı başında piyasaya sürecek. 5 Temmuz’da Çin’de çıkacak telefon, oyuncuların ilgisini çekecek donanımla geliyor. Nubia RedMagic 8S Pro özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Ayrıca Bkz.AnTuTu'da lider değişti! Yeni rekorun sahibi Red Magic 8S Pro

Nubia RedMagic 8S Pro bilinen özellikleri

Nubia tarafından paylaşılan görsellere göre RedMagic 8S Pro modelinde de çerçevesiz ekran tasarımı devam ediyor. Delik çentik olmadığından ekran altı selfie kameraya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyun modu için özel tuş ve tetikleyici düğmesine sahip olan telefon, siyah, gümüş ve şeffaf olmak üzere üç renk seçeneğiyle geliyor. Şeffaf modelde RGB yeri, işlemci ve soğutma fanı görülebiliyor. 3.5mm kulaklık girişi de bulunduran telefon, tasarım olarak selefi RedMagic 8 Pro’ya çok benziyor.

RedMagic 8S Pro, selefiyle neredeyse aynı donanıma sahip. Telefon, hız aşırtmalı Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile geliyor. AnTuTu’da 16GB RAM 512GB dahili depolama alanlı model test edilse de 24GB RAM seçeneği de bulunuyor. Bu arada telefonun AnTuTu puanı; 17,04,020. Android 13 ile gelen telefonun batarya kapasitesi; 6000 mAh. Pil, 165w kablolu hızlı şarjı destekliyor. Şirket, telefonun 14 dakika tam şarj olduğunu iddia ediyor.

Kaynak:https://www.mysmartprice.com/gear/red-magic-8s-pro-official-renders-antutu-score/

• Oneplus, Realme derken ZTE noktayı koydu.
  • Çok şık bir bir cihaz ama ZTE firması kalitesiz bileşenler kullanıyor aldığın cihazın 1 ayda kulaklık soketi 3. ayda şarj soketi bozuluyor.
  • gizli selfi?
  • Snapdragon 8 gen 2 for Galaxy olacak diye duydum bu telefonda
  • EXXE01 kullanıcısına yanıt
    Ekran altı kamera demek yerime ilgi çeksin diye gizli selfie yazmış. Ayrıca ön kamerayı aöınca ekranda kamera belli oluyor.
  • zdniz Z kullanıcısına yanıt
    O şans işi oluyor sende bozulmuş bende bozulmadı. Bu kalitesiz olduğunu göstermez hatta cihaz çok kaliteli.
  • Zte eskiden beri şık telefonlar üretir
  • ZTE Nubia serisi kalite akıyor.
  • Tanıtsalar ne olacak Türkiye'de satışı olmadıktan sonra
  • Birde Redmagic 5G lite Güncelleme getirse en güzeli olcak sabırsızlıkla bekliyoz
  • Almayın beyler şuan 8 prodan yazıyorum telefon istediği kadar güçlü olsun yazılım çok önemli p30 prodan aldığım verimi alamıyorum çok kullanıcısı olan durmadan güncelleme alan telefon veya markalara yönelin oyun telefonu falan hikaye optimizasyonu boktan olursa işlemci napsın
  • Tasarım çok güzel. Xperia Z serisindeki gibi omnibalance dizayn. Ben beğeniyorum. Donanım ve yazılım sıkıntı işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.