Şimdi Ara

Ntvspor kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Discovery Communications, Türkiye'de Doğuş Yayın Grubu'ndan NTV Spor'un ulusal yayın frekansını satın aldığını açıkladı.

Satın alma ile ilgili gerekli kapanış koşulları sağlandıktan ve işlemler tamamlandıktan sonra Discovery, kanalı erkeklere yönelik yeni bir eğlence kanalına çevirecek.
    http://skor.sozcu.com.tr/2018/02/02/ntv-spor-evine-donuyor-692078/

• Güntekin onay gitti soğumuştum şimdi NTVSPOR kapanınca boşluk olacak bende.

Yazık ne diyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

Güntekin onay gitti soğumuştum şimdi NTVSPOR kapanınca boşluk olacak bende.

Yazık ne diyeyim

adamlar rekabet edemezler tivibusporla beinsporla, adamlar herşeyi parayla satın aldılar , spor kanalları da şifresiz, en mantıklı seçim oldu bu
  • Spor kanalı dendiğinde aklıma gelen ilk kanal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erkeklere yonelik eglence kanalina donusme kismini anlamadim. ne yayinlayacaklar ki acaba bize yonelik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel bir haber
  • Gecikmis bir karar, 2012de kaplamaları lazımdı

2006-2007-2008 yılları NTVSpor için müthişti

Sektörde ilk ve tekti

Sonrasında rekabet başladı ve yanlış hamleler NTVSpor un sonunu getirdi

• premier ligi vermeleri gerekiyordu, ya da şampiyonlar ligi, onun yerine belçika ligi, voleybol maçları

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

premier ligi vermeleri gerekiyordu, ya da şampiyonlar ligi, onun yerine belçika ligi, voleybol maçları

Çok merak ediyorum bu yanlış planlamayı yapan kişiyi kovarak yada başka şekilde cezalandirdilarmi yoksa hala şuan NTV bünyesinde çalışıyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

quote:

premier ligi vermeleri gerekiyordu, ya da şampiyonlar ligi, onun yerine belçika ligi, voleybol maçları

Çok merak ediyorum bu yanlış planlamayı yapan kişiyi kovarak yada başka şekilde cezalandirdilarmi yoksa hala şuan NTV bünyesinde çalışıyormu

çalışanla alakası yokki, direk kanal sahibiyle alakalı, lig almak kolay değil, cebinden para çıkması lazım, para çıkarmadilar, danışıklı dövüş, bütün ligler herşey artık parayla

• quote:

quote:

quote:

çalışanla alakası yokki, direk kanal sahibiyle alakalı, lig almak kolay değil, cebinden para çıkması lazım, para çıkarmadilar, danışıklı dövüş, bütün ligler herşey artık parayla

Ortada bir başarısızlık var elbette birileri suçlu

• Üzüldüm.
  • Üzülmedim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ortada bir başarısızlık var elbette birileri suçlu

başarısızlık demeyelim , aralarında bi anlaşma oldu muhtemelen , çünkü beinspor haberin şifresiz yayına girmesinin peşine ntvspor kapanıyor, spor izleyici kitlesi sınırlı, aynı durum cnbc kapanması zamanında da olmuştu , paralı dizi kanalları , netflix ... bunların baskısına dayanamadılar

• Rıdvan ASpor'a geçer inşallah
  • fenerbahçe tv2 kapanıyormuş yazıııkkk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

Güntekin onay gitti soğumuştum şimdi NTVSPOR kapanınca boşluk olacak bende.

Yazık ne diyeyim

adamlar rekabet edemezler tivibusporla beinsporla, adamlar herşeyi parayla satın aldılar , spor kanalları da şifresiz, en mantıklı seçim oldu bu

O degilde Bein sport gercekten parayi basip almis herkesi ntv,trt,a spor,tivibu tum iyi spikerleri almis Bein

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Rıdvan ASpor'a geçer inşallah

rıdvanı bırakırlar mı yav aspor'a ?
    bu arada, çoğu kişinin beinspor haber'den haberi yok zannedersem? adamlar yeni şifresiz kanal açtılar, yeni ntvspor onlar olacak muhtemelen , öyle aspor trtspor'a falan bırakmazlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Rıdvan ASpor'a geçer inşallah

rıdvanı bırakırlar mı yav aspor'a ?
    bu arada, çoğu kişinin beinspor haber'den haberi yok zannedersem? adamlar yeni şifresiz kanal açtılar, yeni ntvspor onlar olacak muhtemelen , öyle aspor trtspor'a falan bırakmazlar

Sanmam. BeinHaber çok yürüyemez çünkü resmi takılıyorlar. Transfer dönemlerinde şaka falan bir yana en iyi kanal Aspor. Bazen saçmaladıkları oluyor ama takipçilikleri ve istihbaratları hiç fena değil.

Şeytan muhtemelen TRT'ye transfer olur. Orada da çok sevdiği FB'sini böyle alenen savunabilecek mi, göreceğiz

• bein'in kanalı kaçıncı kanal? aspor gibi futboldan bihaber insanları izlemek istemiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.