Şimdi Ara

NTORQ 125 (TVS) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
71
Cevap
3
Favori
10.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba yeni nasıp oldu aldık 3 arkadaş motor cok atik kalkısta ve uzamada yanlız ufak bi problem var sankı motor karbüratör lü yzıyor internet 3 valf yakından bakıp yarın yazarım buraya + sını -si sini

• Jupiter 110cc var elimde 800kmde daha temiz 50.000tl uygundan hemen verip ntorq 125cc alıcam Aydında faturayı direk üzerime kesilcek şekilde satışta 66.500tlye sıfır ntorq 125cc var jupiter 110cc den daha iyi yol tutuşu freni ve motor gücü var diyorlar. Tvs asla pişman etmeyen bi marka zaten. Ntorq alıp yorum yaparım kısa sürede ama alan arkadaşlar yorum eklerse sevinirim.

• Kullanım tecrübesi aktaracak var mı
  • Motoru bugün aldim İzmir / Tercanlar motordan 67500TL'ye ve elimde jupiter 110cc vardi.

Öncelikle jupiter 110cc kasa bakimindan daha sade ve saç ve demirden oluşan bi motordu daha premium bi hissi vardi.

Ntorq biraz daha plastik duran bir motor ama sürüş rahatlığı gücü kesinlikle jupiterden daha iyi gördüğüm kadarıyla.

Süspansiyonlari ve motor gücü jupiterden daha rahat hissettiriyor ve ben jupiterden ziyade maxi scooter tasarimini daha fazla seviyorum.

Kısacası motorum sade güzel premium görünsün saçtan bi kasası olsun derseniz jupiter.

Ama daha güçlü daha rahat sürüş isterseniz ntorq alabilirsiniz.

Ntorq fiyatina gore en iyi motorlardan bana kalirsa.

• ozanckmk O kullanıcısına yanıt
    Fiyatta düşme mi var.?

Ben ntorq almadim biraz piyasada yurusun diye bekliyorum yaza kısmet.

Şuan yeni activa 125 aldim yazın binmek için.
  • Bayii bayii değişiyor fiyat ama insanlar yeni olduğu için motordan çekiniyorlar. Bana kalırsa jupiter konforu 10/6 ntorq konforu 10/8.5 flandır :)

• ozanckmk O kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkür ederim. 2024 yazı yeni modeller için görücü olacak iyi olacak. Tvs jupiter 125 tekrar stoklara girmiş bayilerde. Ntorq beklemede şuan satışı çok değil.
  • Ntorq tasarımdan kaybediyor. Jupiter daha premium bi motor duruşu var var ntorq kesinlikle fiyat / performans motoru çok atik çok konforlu bi motor. Jupiter daha hantal ve sürüş keyfi olarak ntorq kadar iyi değil.

• SAN DIEGO kullanıcısına yanıt

Farklı uygulaması var ordan kullanabiliyorsunuz

NTORQ 125 (TVS)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.