Şimdi Ara

ntldr eksik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pc açılırken ntldr eksik diyor ctrl alt del e bas diyor yine aynısı oluyor çözüm yolu olarak ne önerebilirsiniz

• bir yerden bul kopyala koke vista varsa cd den onar de.
  • işletim sistemini yeniden yüklemeni
  • Üzerine onarmak en güzel yöntemdir bunun için.Hiç dosya kopyalama vs ile uğraşma bence.Ama illa ben yapacam diyorsan bu forumda NTLDR diye arattır birsürü başlık çıkacaktır.
  • dostum sen muhtemelen sistem klosorunu tamamen ortadan kaldırmısındır. yoksa bitek ntldr yi bulup silsen olmaz. hiç baska pc den yuklemeye calısma. cd den de uzun surer. en iyisi format.
    Ama yok ben ntldr yi bulup bi onu sildim diyorsan baska pcden diskete ntldr yi yukle tak. calıstır. sonra disketten pc ye kopyala ki tekrar aynı uyarıyı vermesin. Ama en iyisi format at.
  • Bi xp cd'sinden yükleyebilirsin ama tavsiye etmiyorum,
    bu hatayı bir kez verdi mi sürekli tekrar ediyor,
    3-4 gün sonra tekrar karşılaşabiliyorsun,
    bence en iyisi format ve baştan yükle.
  • Boot sektörün silinmiş onarmayı dene.
    Xp cdsini takınca kurtarma konsoluna chkdsk /r yaz onarım başlar (chkdsk ile / arasına boşluk bırakıcaksın)
    Olmadı format atarsın önce bi şansını dene
  • Kurtarma konsolundan(xp cdsinden boot etmeye başladığı zaman yüklemeden önce kurtarma için .. tuşuna basın der,sona hangi işletim sisteminde oturum açmak istediğini sorarsa 1 yaz entere bas.
    fixboot c: ve fixmbr komutlarını kullan.
  • bas formatı + ntdrl dedinizde bu forumda bi virus temizlemek için regedit de yapılacak yollar verildi virus gitti ok ama ntdrl de gitti :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.