Şimdi Ara

Nova launcher prime 0.59 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
3.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nova launcher prime indirime girmişform da çoğu arkadaş da vardır ama olmayanlara güzel bir fırsat
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne işe yarıyor bu program?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

ne işe yarıyor bu program?

alıntı

Android telefonunuza kurduğunuz andan itibaren genel olarak tüm görünüm ayarlarını değiştirir ve daha şık, parlak bir yapıya sokar. Nova Launcher Prime her türlü özelliğe sahip cihazda performansı etkilemeden çalışır, ram ve işlemci kullanımı oldukça stabildir. Normal şartlarda Nova Launcher kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içindeki bir çok özellik kullanıma
  • 9. 5 tlden almistim ben
  • Beyler size birşey sözlemek istiyorum , biraz önce uygulamayı aldım ama pek beceremedim uygulama görüntüleri felan büyüdü herneyse uygulama yanlış mı diye baktım doğru ama Google Playde Ödeme İptali yazıyordu , bende bi deneyim dedim adamlar hemen parayı iade etti ve telden programı kaldırdı, cidden yazmak istedim bu kadar gelişmişler cidden helal
  • Haber verene teşekkürler geçen on tl diye almamıştım
  • İki saat içinde iptal edince hemen iade ediyor 48saat içinde iptal ederseniz mail yazınca iade ediyor.

• inexo kullanıcısına yanıt
    Önemli değil

• Ayın Enparalısı olduğumdan % 50 iadem de var.
  • Güzel fırsat, ihtiyacınız olmasa bile alın bir köşede dursun, arayüzünü sevmediğiniz telefonlarda kullanma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Lenovo Vibe P1 ile kullanıyor ve çok memnunum. En son güncellemesinde Nougat stili menü de gelmişti.
  • Bu sene içinde 10 TL ye almıştım. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Bu haliyle bedava.

Bilmeyenler için Android telefonları tasarım ve fonksiyonel olarak kişiselleştirme arayüz programı diye özetleyebiliriz.

Google Play Store dan Bu launcher ile uyumlu onlarca icon pack indirip uygulayabilirsiniz.

Hatta her uygulamanın ikonunu kendiniz de dilediğiniz şekile değiştirebilirsiniz.

İkon büyüklükleri, tasarımları, etiket yazıları, konumları, dizilişleri, animasyonları ve daha bir çok özelliği ayarlayabilirsiniz.
  • bu kadar övüldüğüne göre alalım bakalım. ilk kez bir yazılıma para vermiş olacağım
  • teşekkürler haber verdiğiniz için. aldım köşede dursun illa ki kullanırız.
  • Ben de aldım ama ikon üzerindeki okunmamış bildirimi doğru çalışmıyor.

Mesaj ve kişileri aynı görüyor, cevapsız aramayla da mesaj arasında bağlantı var. Mesaj ve cevapsız bildirimleri bağımsız olmalı.

Resimde 1 cevapsız 1 mesaj var ama kişilerde de bildirim yanıyor. Ayrıca cevapsıza girip çıktığımda bildirim sönmedi. Mesaja girip çıktım bildirimler silindi.

Bunun ayarı var da ben yapmadıysam aydınlatın pls Nova launcher prime 0.59 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 19 Aralık 2016; 21:2:7 >

• ödeme başarısız oldu diyor banka kartımı girdiğimde, sebebi nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Black Dark- -- 19 Aralık 2016; 22:21:14 >
  • Uzun süredir kullanıyorum. Tavsiye ederim. Özellikle ana ekran tuşuna atayabileceğiniz 'uygulama arama' fonksiyonu işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.
  • en para ödeme başarısız diyor
  • Enpara bendede hata veriyor. Ayrıca karttan 2 liralık bir cekim oldu nedenini bilen var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nova launcher dışında google sanal karttan 2 tl çekti neden olmuş olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara 3 kez hata verdi ve başka kart istiyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.