Şimdi Ara

Notebook Yapışkanlarını Sökmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bununla ilgili bir şey bulamadım. En uygun bölüm burasını gördüm.

Nedir benim bu inatçı marka model stickerlarından çektiğim.

Şu an Intel ve ATI'nin stickerı var.

Nasıl sökerim ben bu lanet şeyleri ?

• Dursun havalı gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende onlardan nefret ediyorum. İz bırakmadan nasıl sökebiliriz acaba?
  • moogerfoogin kullanıcısına yanıt
    Etiketin bir köşesine bir damla sıvıyağ damlatın, sonra o köşeden yavaş yavaş tırnaklamaya başlayın.
    Yağın bu tür yapışkanlara karşı bir çözücülüğü olabiliyor. Hepsinde oluyor mu, bilemem.
    Dikkat edin yağı fazla dökmeyin.
  • boya izi kalıyor stickerin çıktığı yerde amele yanığı gibi
  • Bir miktar renk farkı olacak artık o kadar ufak şeyleri takmayacaksın kafana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moogerfoogin kullanıcısına yanıt
    aslında güzel gözüküyor fakat yine de sen bilirsin. fön makinesiyle biraz ısıtıp daha kolay çıkarabilirsin. fakat en temiz olanı stickerı sök sonra kalan yapışık yüzeye hafif tiner dökülmüş bir bezle sil. tinere hiçbir şey dayanamaz.laptop kasasına zarar verir mi diye sorarsan, çok düşük bir ihtimal. benim denediklerim de bir sorun olmadı, pırıl pırıl yaptı ve hiçbir iz kalmadı.
  • Tinerin zarar vereceğini pek sanmıyorum ben de. Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. İşlerim yoğun artık haftasonu oturup bir güzel operasyon yapacağım.
  • yalnız sentetik tiner kullan selülozik tiner pc nin kasasını eritir
  • Fön makinesiyle hafif ısıtarak sökmeyi deneyebilirsiniz .
  • en güzel yöntem bebek yağıdır. bebek yagını bir pamuğa iyice emdir. ve sökecegin şeye iyice yedir çok kolay çıkacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lituril -- 2 Aralık 2013; 4:13:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.