Şimdi Ara

Notebook Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben yarin bir notebook alacagim. bu gune kadar acer aspire 6530g kullandim ve bir problem yasamadim fakat artik ihtiyaclarimi karsilamiyor. bilgisayarda grafik tasarim ve web tasarimi yapmayi planliyorum. butcemde maksimum 1700 lira. ekran karti modellerini de pek takip edemedim son donemde. icinde iyi bir cip barindiran makine modelleri soyleyebilir misiniz bu ihtiyaclarim icin. sadece su model ekran karti iyidir diye bilgi verirseniz de yeterlidir diger bilesenleri ben ona gore secerim dolayisiyla marka ve modelide. simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ^
  • Samsung NP350V5C-S09TR 7670m karta sahip,lenovo z580 gt630m karta sahip,dell5520 7670m karta sahip bu modellere bakabilirsin ayrıca birazdaha fiyat artırabilirsen i5 işlemcili lenovo y580 gtx660m ekran kartı var ya da msige60 modeline bakın gt650m kart mevcut fhd ekran
  • sağolasın. bu modeller aklımda olsun ona göre bakarım. birde bu yeni ati yada yeni adıyla amd ekran kartlarında hala kronik driver sorunu var mıdır?
  • yeni ati kartlarında sürücülerin betaları var nvidiada da öyle hemen çıkarmıyorlar ama yazılım konusunda nvidia daha çabuk.driver sorunu derken kart geçişlerindeki sıkıntılardan bahsediyorsan her markada o olmaz aynı sorunu nvidia kartlarda çıkaran markalarda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.