Şimdi Ara

Notebook klavyesi arızası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler notebook klavyesi arızalandı. Bazı tuşlara basında qewr3241 tarzı birşeyler yazıyor. Bazıları hiçbir şey yazmıyor. Islak mendille bilgisayarı silerken olmuş olabilir. Ondan şüpheleniyorum. Şu anda drivers dosyasındaki dosyalarla oynayarak iptal ettim. Harici klavyeden yazıyorum. Servis kullanıcı hatası diyebilir mi? veya kendim açıp birşey yapabilir miyim?

• Islak tuşları klipslerinden dikkatlice çekerek çıkarın. Alt kısımda ıslaklık varsa mendil veya toz bırakmayacak kuru bir bezle ıslaklığını alın. Bir müddet kurumasını bekleyin.
    İç kısımda kurumuş içecek lekesi varsa temizlik için yağsız kontak sprey kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkanCo

Islak tuşları klipslerinden dikkatlice çekerek çıkarın. Alt kısımda ıslaklık varsa mendil veya toz bırakmayacak kuru bir bezle ıslaklığını alın. Bir müddet kurumasını bekleyin.
    İç kısımda kurumuş içecek lekesi varsa temizlik için yağsız kontak sprey kullanabilirsiniz.

Hocam 4-5 gün önce bozuldu. Yani her türlü kurumuştur. Islaklık kaldığını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerf Me

quote:

Orijinalden alıntı: ErkanCo

Islak tuşları klipslerinden dikkatlice çekerek çıkarın. Alt kısımda ıslaklık varsa mendil veya toz bırakmayacak kuru bir bezle ıslaklığını alın. Bir müddet kurumasını bekleyin.

Hocam 4-5 gün önce bozuldu. Yani her türlü kurumuştur. Islaklık kaldığını düşünmüyorum.

Sürekli basan tuşlara kontak sprey uygulayarak temizleyin. Kontak spreyi 10-15tl civarında alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.