Şimdi Ara

Notebook için mouse bluetooth/WIRELESS mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
34.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar uzun araştırmlar sonucunda uzun pil ömrüne sahip 2 tip mouse üzerinde düşünüyorum sizce hangisi?

microsoft bluetooth mouse 5000
    (yeni) teknosa da : 69.90 YTL
    notebookda bluettooh dahili olduğundan port işgal etmeme
    uzun pil ömrü
    lazer teknojisi
    pil göstergesi

Logitech VX NANO kablosuz notebook mouse
    Vatanbilgisayarda card finansa 110 ytl
    uzun pil ömrü
    lazer teknojisi
    pil göstergesi
    çok küçük kablosuz alıcısı sayesinde notebookda bırakılabiliyor
    progranabilir tuşlar v.s.

aradaki fiyat farkı 40 ytl.... wireless kablosuz mouseleri kullandım çok rahat ... bluetooth teknojisi mouselarda nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterman -- 20 Ekim 2007; 11:31:14 >

• Bluetooth alma sorun çıkarabiliyor kaldıki microsoft diyorsun hepten sakat bir iş o sana o beğendiğin logitechi şiddetle öneriri Logitech V450 ye de bakmanı tavsiye ederim ikiside küçük bir alıcıyla kullanım rahatlığı sağlıyor.
  • mx3200 set al...en iyi seçim bence budur.ben kullanıyorum.tavsiye de ederim.....ben de laptop ımda kullanıyorum.hatta bi de monitör ile ...
  • Ee artık o notebook değil masabook olmuş oluyor ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Ee artık o notebook değil masabook olmuş oluyor ama

aynen öyle.bi tek power tuşuna basıyorum.3 yıl sonra da tertemiz kalacak.yeni diye satcam hatta
  • Süpermiş hakkaten bak o yönden düşünmemiştim akıllıca hem uzaktan kullanabiliyorsunda aleti hemde logitech konforunu yaşıyorsun
  • ben bugün teknosadan microsoft bluetooth mouse 5000 aldım. kurulumu çok basit bir sorun olmadı, bence kablolu ve kablosuz farelere göre kullanışlı, tek parça vs. tavsiye ederim.
  • Almışsın hayırlısı olsun ama bende uzak dursun microsoft aman diyim Heleki Logitech varken
  • sırf bluetotoh için bile olsa yine değmez bence. microsoft mouseları adamı hasta eder. sen sen ol logitechten şaşma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

sırf bluetotoh için bile olsa yine değmez bence. microsoft mouseları adamı hasta eder. sen sen ol logitechten şaşma.

+1453

Kesinlikle ! çok çok doğru her ne olursa olsun microsoft olmasın dert açar adamda

Klavye mouse webcam Logitechdir

Speakerda Logitech dir ama rakipleri vardır
  • ben microsoft wireless notebook 3000 kullanıyorum.

logitech v270 ve özellikle v470 beğendim. büyük bir ihtimalle v470 alacağım.

bıktım usbye tak çıkar yok kırılmasın dikkat aman derken ömrüm geçiyor. bluetooth'lu olsun sorun kalmasın.
  • microsoft ve mouse ha uzak dursun heleki klavyesi aman aman Logitech varken microsofta paramı verilir
  • su an ms 5000 i kullanıyorum. Bence bt cok başarılı. Tuşlarda cıtcıt sesleri yok daha once asusla verilen kablolo locitek :) i kullanıyordum onda cıtcıt sesleri beni sinir ediyordu bundada tekerlek gürültülü cok seymi iştiyorum. Ama beraberinde verilen kitapcığa göre 5 yıl garantili görünüyo model model ayırmışlar :) Bakalım ne kadar idare edecek su aniçin kaliteli görünüyor.
  •  Notebook için mouse bluetooth/WIRELESS mi?

Arkadaşlar bu mouseu aldım vxnano küçük alıcısını bir sefer taktım notebooka, bir daha çıkarmadım. yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. içinden çok şık fermuarlı mouse kılıfı çıktı. Gerekirse diye usb uzatma kablosuda yanında ( masaüstü bilgisayarlar içinmiş usb arkada kaldığından vs.). Alıcı gerçekten çok küçük, çıkartırsak kaybolabilir. Mouse içinde bu alıcıyı takacak yer yapmışlar bu şekilde de veya altında küçük bir düğme sayesinde gücü kesebiliyoruz.

cd ile gelen yazılımı kullanmadım. Görür görmez tanıdı notebook..( bu yazılım anladığım kadarı ile mouse tuşlarını işlev kazandırmakiçin mevcut hali ile default işlevlerini yerine getiriyor. )

Mouse çok rahat ve ergonomik oldukça kaliteli, notebook kullanyorsanız kablosuz mouse kullanmak şart.. diğer mouselerin yanında logitech kalitesi ile ayrılıyor..

• Arkadaşım hayılısı olsun gerçekten süper bir mousedur o bilirim hele o alıcısı bitirdi beni tam bir notebook mouse u
  • bluetooth almayacaksan kablolularda bağlantı yerine dikkat et. destekli olmayanlar çabuk bozuluyor laptopta kullanıldığı için
  • Yaklaşık 1 ay önce Logitech Revolution VX aldım..Gayet memnunum notebookta kullanmıyorum ama performans açısından gerçekten çok iyi..özellikle microsoft klavye mouse setini kullandıktan sonra..aman microsoft'tan uzak dur heleki kablosuzlardan :) ilk fırsatta klavyeyide değiştireceğim logitech'in wave modelini çıkmasını bekliyorum..Logitech mouse konusunda gerçekten aşmış durumda..oyunlardaki performansını farkedecek kadar iyi oyun bilmiyorum ama çizim yaparken çok farkediyor hassaslığı..
  • Birde mouse'a okadar para verilirmi diyenler çok çıkıyor ..bence klavyeye de mouse da verilir..fiziksel olarak en çok kullandığın parçalar bunlar..üstelik bilek sağlığınıda düşünmek lazım....

isterseniz karşıma 10000 dolarlık bilgisayar koyun adam gibi mouse klavye yoksa hiçbi zevk almam açıkcası..bu tarz şeylerde paraya kıymak lazım biraz:))))
  • Çok çook haklısın arkadaşım.Gerçekten de öyle 10000 dolarlık bile olsa alet mouse klavye kötüyse hiç bir işe yaramaz düşünsene kullanamadıktan sonra sen onu rahat ne anlamı varki.
    Ben anlamıyorum o insanları zaten o kadar para verilmez bu kadar verilmez diyenleri.Herkesin psikolojisinde para harcayacağı bir limit ve o parayı harcadığı eşyalar materyaller vardır.Önemli olan onu aldığında mutlu olacakmısın yada hissedecekmisin eğer hissedeceksen hiç sorun yok al tabii ki.Anlamsız yere çok pahalı diyip uyduruk şeyler alarak aklının o almak istediğinde kalmasından çok daha iyidir.Hem sonra dağlar kadarda fark yok arada.
    Mesela bende giyime o kadar para vermem çünkü benim için anlamsız.Ama giyimede servet dökenler var saygı duyarım onlarda onunla mutlu oluyorlar bende bundan mutlu oluyorum bu akdar basit

• bluetooth alacaksan : Logitech v470
    (yeni çıkan bi ürün, şu anda yeni yeni listelere giriyor, 1 haftaya kalmaz piyasaya dağılır)

wireless alacaksan : Logitech Vx Nano

ama şurası kesin ki kaliteli mouse alacaksan Logitech'den şaşmayacan...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.