Şimdi Ara

Note3 Ultra Power Saving Mod (UPSM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu resmi bir uygulama değil. Dolayısı ile cihazınızda problemlere sebep olabilir. Her zaman sağlıklı çalışmayabilir. Bunları göze alıyorsanız kullanabilirsiniz. Gerçekten verdiği süre kadar dayanıyor mu henüz test edemedim. Eden olursa sonuçlarını yazabilir konu içerisine.

Bu bir Xposed modülüdür. Öncelikle root gerektirir. Sonrasında ise Xposed uygulamasına sahip olmanız gerekli. Bu modülü de yükledikten sonra Xposed içindeki modüller kısmından işaretleyip aktif hale getirmelisiniz. xposed vs onları xposed için açmış olduğumuz uygulama bölümünden temin edebilirsiniz.

Modül İndirme Linki - Xposed_Note3_UPSM_MOD_v3.4.1.apk

Uygulama ilk yüklendiğinde kısıtlı fonksiyonlara sahip. telefon özelliği gibi diğer bazı fonksiyonları açmak için ücretli olan unlock uygulamasını satın alıp kurmanız gerekli. kurup bir deneyin. pek sorun çıkmaz süreler de gerçekten işinizi görecek uzunlukta olursa satın alıp full kullanabilirsiniz.

Önemli notlar: uygulama root gerektirir aynı zamanda süper su pro gerekli

Yedek almadan uygulamayınz

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.xperiacle.note3powersavemod.key

Yesilcin sitesinden alınmıştır @sawgent arkadaşımıza teşekkür ederim
     Note3 Ultra Power Saving Mod (UPSM) Note3 Ultra Power Saving Mod (UPSM) Note3 Ultra Power Saving Mod (UPSM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 21 Ekim 2014; 10:41:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Ben 2 gündür kullanıyorum. Xda dan takip ediyordum konuyu.
    pilim %10 iken standby da 3 gün durabileceği yazıyordu fakat hak getire. Güvenmeyin.

Genede çok olumlu etkisi var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_carleone82

Ben 2 gündür kullanıyorum. Xda dan takip ediyordum konuyu.
    pilim %10 iken standby da 3 gün durabileceği yazıyordu fakat hak getire. Güvenmeyin.

Hocam ben note2 den denedim çalıştı ancak note2 ye özel olarak da çıktı mi xda'da bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Hocam ben note2 den denedim çalıştı ancak note2 ye özel olarak da çıktı mi xda'da bilginiz var mı

Bulmuşssunuz sanırım..
    Kolay gelsin.
  • ben yüklediğimde older veya newer diye 2 seçenek soruyor. Bu yeni wipe sonrası yüklemelerde falan mı newer seçeceğiz. Yani hali hazırda kullandığımız bir telefona yüklediğimizde older seçeneği ile mi başlayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodstar

ben yüklediğimde older veya newer diye 2 seçenek soruyor. Bu yeni wipe sonrası yüklemelerde falan mı newer seçeceğiz. Yani hali hazırda kullandığımız bir telefona yüklediğimizde older seçeneği ile mi başlayacağız.

Hocam ben note2 için older seçeneğini seçtim oldu ama newer seçeneğinide secseydim bir sey değişeceğini sanmıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

Bulmuşssunuz sanırım..
    Kolay gelsin.

Hocam note 3 e özel olanı note 2 de denedim oldu ancak tam olarak note2 ye özel yapılmışı çıktı mı diye sormuştum

• valla yüklemem ile silmem bir oldu. daha sistemi çalıştırmadan 10 dakika içinde 2 kez restart yaptı makina. Note 3 Orjinal 4.4.2 Türkiye romu rootlu cihazım.
  • quote:

valla yüklemem ile silmem bir oldu. daha sistemi çalıştırmadan 10 dakika içinde 2 kez restart yaptı makina. Note 3 Orjinal 4.4.2 Türkiye romu rootlu cihazım.

Hocam note2 ye uyumlu olmamasına rağmen kurdum ve yarım 1 saat boyunca tasarruf modunda kullandim mesajlaştim telefonla konuştum WhatsApp tan mesajlaştim bende bir sıkıntı olmadı haki hazırda telefonda hala yüklü ancak şu an tasarruf modunda değilim

Farklı bir sorun olmuş olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla anlamadım. modülü aktif hale getirdim ve bu older newer mevzusu ile ilgili cevap berlerken telefon 5 dakika arayla 2 kez restart attı bende sildim.
  • quote:

valla anlamadım. modülü aktif hale getirdim ve bu older newer mevzusu ile ilgili cevap berlerken telefon 5 dakika arayla 2 kez restart attı bende sildim.

Anlıyorum hocam bir şeyi tetiklemis demekki

Benim ne zamandır beklediğim bir özellikti sonunda oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.