Şimdi Ara

Note 8 pro mu, mi 9 lite mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum 11.11 e az kaldı ama ben bu telefonlar arasında kaldım. 9t yi pop-up kamerası yüzünden eledim.

Önceliklerim;
    1- Kamera
    2-Batarya
    3- Stabil sorunsuz çalışma

Benim gördüklerim;

mi9 lite;
    +Tasarım
    +Ekran kalitesi
    +Kamera lensleri daha iyi deniyor.(Sony)

Note 8 pro;
    +Testlerde gördüğüm kadarıyla daha hızlı
    +64mp kamera

Benim gibi oyun oynamayan arkadaşlar siz hangisini tercih edersiniz veya ettiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı ikilemde kalmış biriyim ancak gerek daha ince-kibar olması ve gerek ekran kalitesi sebebiyle mi 9 lite almaya karar verdim.

note 8 pro tarafında 64 megapiksel kameranın detayda daha net ve keskin fotoğraflar vereceği çok açık ama genel olarak bakıldığında özellikle gece çekimlerinde mi 9 lite daha kaliteli görüntüler veriyor gibi. Ayrıca sentetik testlerde note 8 pro bir tık daha önde görünüyor ancak benim gibi oyun oynamayanlar için snapdragon 710 da gayet yeterli olacak diye düşünüyorum.
  • Ben eğer uzun süre sorunsuz kullanım istiyorsanız note 8 pro öneririm çünkü LED değil İPS ekrana sahip böylece Burnin korkusu olmadan uzun süre kullanabilirsiniz..

• Şahsi fikrime göre oled ekranlar lcd ekranlardan daha iyi. Karanlık mod kullanırsan şarjı daha uzun süre gidiyor oledlerin. Diğer özellikler de senin kullanım amacına kalmış.

• Oyun için pro daha güçlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karşılaştırma videolarında, mi9 litein ekranının çok daha canlı olduğunu gördüm. batarya kullanım sürelerinde çok fark var mı acaba.
  • jesusozz kullanıcısına yanıt
    Aynı ikilemde kalsam da mi9 lite aldım. Proyu daha çok inceledim. hemen yerli yabancı bütün videoları izledim. Onu eleyişimin en büyük sebebi o çıkıntılı kamerası. Bir de teknoloji mapazalarında ikisini de elime aldım. Gerçektem mi 9 lite zarif ve kibar geldi bana. mi a3'ün ağabeyi gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.