Şimdi Ara

Note 5 Hala Kullanılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün babam sürpriz bir şekilde Note 5 getirdi 2015 telefonu olması beni düşündürüyor iade edip onun fiyatına daha başka alternatiflerine mi bakıyım yoksa kutudan çıkarıp kullanmaya mı başlıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExMilitary -- 8 Nisan 2017; 12:41:22 >

• Note 5 ideal halada kullanilir.Fakat 2-3 sene uzun kullanicaksan sorun yasarsin illaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    en az 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum s3 ü ben şimdiye kadar 2012 den bugüne kadar kullandım
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt
    Uzun sure kullancaksan iphone al derim.Cunku root rom isi ile anca stabiliteyi biraz yakaliyorsun .Bu seneden sonra note 5 e rom atmaya baslarsin cunku.Bide kafandaki diger modeller nedir note 5 I verip ne yerine mesela?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Mate 9 hocam ancak biliyorsunuz ki iphone çok pahalı eski iphone modeli almakta kafama yatmıyor yada ikinci el annemde 4s var ve ondan gördüğüm kadarıyla iphone beğenmedim basit ve kısıtlı buldum tabi 7 si filan çıktı telefonun 4s saçma bir kıyas olur
    iphone alma daha note5 epey gider kullan iade falan etme.

Mate 9 a hic girme note 5 le devam et derim o zaman

• iphone 6 ve iphone 7 nin kullanıldığı yerde Note 5 tabiki kullanılır.
  • En az 3 yıl gideri var Note 5'in bu haliyle. Daha sonra rom felan girersin belki. Ancak gerek özellikleri gerek performansı gayet iyi. Fiyat olarak bakarsan s7 edge fiyatı düşmesine rağmen Note 5'in düşmedi hatta 100-200 lira arttı bile sıfır için konuşuyorum.
  • İade edeceğin telefona bağlı yani.Ama sana tavsiyem kullan derim özellikleri gayet gelişmiş.
  • Kutu dan çıkarıp kullanmaya başla :)

• FuatKamis kullanıcısına yanıt
    hahahaha 3 mü

max 1.5

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.