Şimdi Ara

screen mirroring sorunu %100 CÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
65.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    umarim benim gibi kafayi yeme noktasina gelen baska bircok arkadasa yardimci olurum :).
    Note 2 yi Samsung Dongle araciligi ile Led Tv ye kablosuz olarak baglayip, film vesaire bakabiliyordum.4.4.2 kitkat güncellemesinden sonra Screen Mirroring calismaz olmustu.aramadigim bakmadigim yer kalmadi
    ancak bir türlü sorunu cözebilen birisine rastlamadim.daha önce de yasadigim bu sorunu , o zaman "Screenmirroringpatch" adli app ile halletmistim ancak bu sefer o da ise yaramadi.
    gecenin bu vaktine kadar ugrastim ama problemi de hallettim :).

bu sorunu yasayip bu yaziyi okuyan arkadaslara yardimci olabilirsem ne mutlu bana :).

Screen mirroringe tiklayip tam baglanti esnasinda söyle bir uyari geliyor ve baglanmiyorsa ;
    "Screen mirroring icin bir güncelleme yapildi.Screen mirroringi yeniden baslatin."

simdi bu uyariyi aldiysaniz cözümü elinizin altinda ve cok kolay :)

1-ayarlara giriyoruz.
    2-uygulama yöneticisi
    3-ilk sirada bulunan "all share cast dongle" tikliyoruz.
    4-sag üstte bulunan "güncellemeri kaldir" diyoruz.
    5-bundan sonra dongle baglantisini yapiyoruz.
    6-hemen uyari veriyor "yeni bir güncelleme var, indirilsin mi? " diye.
    7-hayir yani iptal diyoruz.

bu kadar basit :).

• Benim note 3 te 6 aydan beri yaşadığım ve marketten indirip yüklediğim patchler dahil hiçbir çabanın işe yaramadığı bir sorundu. Hatta Samsung Türkiye'ye defalarca yazmama ve telefonla iletişim kurmak rağmen onlar da çare üretememisti. Şimdi bu yazıyı gördüm ve uyguladım. Kesinlikle net çözüm. Arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yxdl11 -- 10 Nisan 2015; 15:17:45 >
  • maalesef erken sevincim kursağımda kaldı.
    her ne olduysa, tüm güncellemeleri kapatmama,
    hatta; güncelleme yapan programı bile silmeme rağmen yine eskisi gibi oldu ve özellik kayboldu.
    Samsung Türkiye'ye yazdığım yazının cevabına bakılırsa, yakında yayınlanması planlanan güncelleme ile sorun çözülecekmiş.
    beklemekten başka çare yok gibi görünüyor kısa vadede...
  • htt ps://www .youtube. com/watch?v=A0JqRf6sygM Çözümünüz burada arkadaşlar. Hem rootlu hem de imei atılmış s7 edgeden selamlarla. Link vermek yasak sanırım boşlukları siliniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.