Şimdi Ara

Note 4 Turkcell Rom Güncelleme Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anlayan birisi yardımcı olabilir mi. Turkcellden aldığım note 4 telefon 5.0.1 sürümünde kaldı bu sürüme de teknik servis yardımı ile geçmiştim millet 6.0.1 üzerine güncelleme aldı biz hala 5.01 de geziniyoruz.

Üstelik son sürüm yüklü diyor dalga geçer gibi yok mu bunun bir çözümü

• ZeoMast3r Z kullanıcısına yanıt
    Manuel olarak Odin ile yükleyebilirsiniz. Garantiden çıkmaz.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Hangi romu kuracağım daha önce odin ile yükleme yapmadım araştırırım ancak neyi yükleyeceğimi bilmiyorum cq modeli benim telefonum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeoMast3r

Hangi romu kuracağım daha önce odin ile yükleme yapmadım araştırırım ancak neyi yükleyeceğimi bilmiyorum cq modeli benim telefonum

Aşağıdaki programı indirip çalıştırın;

https://docs.google.com/uc?authuser=0&id=0B3U72O5ZZ8z-d0V3N0lXaUhHWlU&export=download

Karşınıza gelen pencerede hiçbir şeye ellemeden "Check Update" butonuna basın. Ardından "Download" butonuna basın ve ROM dosyasının ineceği yer seçin.

ROM dosyası indikten sonra dosyayı zip arşivinden çıkartın. CSC ile başlayan dosyanın içerisinden PIT dosyasını çıkartın. Ardından aşağıdaki dosyayı indirin;

https://docs.google.com/uc?authuser=0&id=0B3U72O5ZZ8z-Y3llMk1tNTBOZ0k&export=download

Dosyayı indirdikten sonra çıkartın. 4 parçayı da gerekli yerlere tanıttıktan sonra Pit sekmesine gelin, gelen uyarıyı geçin. "PIT" tuşuna basarak CSC dosyası içerisinden çıkardığınız pit dosyasını seçin. Ardından Start'a basın.

Dostum bütün işlemleri yaptım fakat "CSC dosyası içerisinden çıkardığınız pit dosyasını seçin" bu kısmı anlamadım. İndirdiğim yerde dediklerinizi pit dosyası oluşmadı veya böyle bir dosya hiç görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeoMast3r

Dostum bütün işlemleri yaptım fakat "CSC dosyası içerisinden çıkardığınız pit dosyasını seçin" bu kısmı anlamadım. İndirdiğim yerde dediklerinizi pit dosyası oluşmadı veya böyle bir dosya hiç görmedim.

CSC dosyasının içerisinden çıkarmanız lazım zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum çok saolasın hallettim sayende. 4 tane dosyayı yerine yerleştirdim. pit yazan yere basıp uyarıyı geçtim sonra start tuşuna bastım hal oldu. Turcell uygulamaları hala duruyor sanırım bu şekilde bütün güncellemeleri el ile yapmam gerekecek turkcell olanlara gelmiyor anladığım kadarı ile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.