Şimdi Ara

Note 4 Şebeke Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
24
Favori
176.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar babam 15 gün önce note 4 aldı.Turkcell kullanıyo ancak her telefonun çektiğı halde note 4 çekmiyormuş.Bunun sebebi nedir ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayni sorun bende de var bilen yok mu?

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Turkcell hattım var ve S4'ümde sorunsuz kullandığım SIM kartımı kullanıyorum.

Telefon sorunsuz çalışırken bazen şebeke gidiyor. Ekranın üstündeki şebeke çekim gücü simgesine baktığımda tamamen bitik durumda olduğunu görüyorum. Ya kapatıp, açınca düzeliyor. Ya da bir başkasından kendi telefonumu aradığımda / çağrı yaptığımda hat geri geliyor ve telefonum (bağlantı normalden uzun sürse de) çalıyor ve şebeke çekim gücü simgesi geri geliyor. Aslında şebeke çekim gücü simgesi tamamen bitik durumda gözükürken dışarıdan çağrı da alamamam lazım. Tuhaf tabii..
  • Bu sıkıntı donanımsal olabilir. Böyleyse büyük geçmiş olsun.
  • Simdi bu urunu servisine mi goturmeliyiz?? Turkcell de mi oluyor sadece??

• Sayin arkadasim ayni sorun bendede var.Hic vakit kaybetmeden en yakin samsung servisine gidin..yukledigim resime bakarsaniz sag ust kosedeki sebekesi hic cekmiyor takilip kaliyor.Arayanlar bana ulasamiyor otomatik sebeke gelmiyor.Hattim TURKCELL Galaxy note 4 u 19 ekimde aldim.tam 13 gunsonra sebeke problemiyle karsilastim.sebeke gidiyor ve ben arama yapana kadar otomatik sebeke gelmiyor..neyse serviae verdim.4 gun sonra sikinti yok diye iade ettiler.sonra kasimin 5 de ayni hatayi verdi bu sefer videosunu cekip servise verdim.birgun sonra hata yok deyip teledonu geri verdiler.oradaki muduru cagirdim..dedim ki bu teledonda hata var yine video cekecegim yine getirecegim bu sefer daha detayli cekecegim dedim.3 gun once cmt cihazi geri aldim.pazar yine ayni sebeke gelmeme problemi cikti.tam 20 dk ka detayli video cektim..arabada gezerek.aksama yine aynisini yapti derken toplam 4 tane video cektim..dun servise goturup yetkililerle tartistim cihazi elime aldim musterilere yuksek sesle olayi anlatmaya basladim.neyse mudur geldi derken videoyu mudure izlettim.Biz karar vermiyoruz samsilung inceliyor dedi.peki siz ne mudugurlugu yapiyorsunuz dedim.1ay icerisinde cihaz 3 defa sevise gitti.yaklasik 8 defada 444 lu musteri hizetlerini aradim donus yapacagiz dedider donmediler...bugun son kez aradim ve konusmamin sonumda sesinizi kaydettim dedimm.eger beni bugun aramayim bu ses kayitlarinizi ve teledonumdaki hatanin videoaunu youtube facebook ve donanim habere yukleyecehim dedim...yaklasik 3 saat sonra hem servisten hem musteri hizmetlerinden twlefon geldi para iadeniz yapilaca servise geliniz dediler...kimlik ve hesap bilgileri aldilar.onay geldikten sonra yaklasik 15 gune kadar hesabiniza yatar dediler.nnote 4 cok muhtesem telefon inkar etmiyorum fakat simdilik uzak duracagim belliki donqnimsal kronik bir sikintisi var..Alacak arkadaslar acele etmesinler ilk seriler problemli sanirim.ILLAHLAH dedirttiler yaa.inanin cok ugrastirdilar sabir sabir sabir...
     Note 4 Şebeke Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgr006 -- 25 Kasım 2014; 23:54:24 >

• Aslında ben sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Eşimde Galaxy Mega var. İlk aldığı dönemde aynı sorunu kendi telefonunda da yaşamıştı. Daha sonra telefona gelen güncellemeyle sorun çözüldü. Donanımsal bir problem olsa hiç görüşme yapamayız / veya bir başka telefondan cebimizi aramak suretiyle telefonumu tekrar ulaşır hale getiremeyiz. Note 4 yeni bir telefon olduğu için henüz bir güncelleme yok. Ama zaten Android 5 büyük güncellemesi çok yakında gelmek üzere.

Not: Hattım Turkcell.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deutscher -- 25 Kasım 2014; 23:43:13 >
  • Hattin Turkcell miydi?

• Benim de Hattim Turkcell arkadasin hattini taktim 2 saat hicbirsey olmadi o avea idi 128kb sanirim operatorden kaynakli

• androidin amiral gemileri bir bir batıyor
    alayı sorunlu olur mu ya bu cihazların
  • Umarım Samsung kısa sürede bir yazılım güncellemesi yayınlar. Az önce KIES üzerinden baktım, herhangi bir güncelleme yoktu.
  • Arkadaslar hatta sorun yok kesinlikle cihaz problemli...Guncelleme ile cozerlermi bilemiyorum..

• Aynı sorun bende de var arkadaşlar. Yahu canım sıkıldı şimdi soğudum. Diğer arkadaş gibi defalarca ben servise de götürmek istemiyorum.

• Note 4 için bu sabah 126 mb güncelleme geldi ama sorun devam ediyor sanırım. Bugün 128 KB simkart çıkarıp birde onunla demeyeceğim bakalım şansa kaldı işimiz.

• aynı sorun bende de var , şebeke işareti tamamen gidiyor bende de. bunun donanımsal değil yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum. Samsung yapacağı yeni güncelleme ile bu sorunu çözecektir tahminimce. sonuçta sadece türkiye değil birçok ülkede de aynı sorun yaşanıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: posthumus

aynı sorun bende de var , şebeke işareti tamamen gidiyor bende de. bunun donanımsal değil yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum. Samsung yapacağı yeni güncelleme ile bu sorunu çözecektir tahminimce. sonuçta sadece türkiye değil birçok ülkede de aynı sorun yaşanıyor olabilir.

İşin kötü tarafı da o zaten. Dünya çapında olsa o kadar aradım bulamadım yabancı sitelerde. Daha bu sabah güncelleme geldi. Güncelleme ile çözülecek sorun olsaydı sanırım bu güncellemeye dahil edilirdi. Yani başka sıkıntı var gibi Türkiye şebekesine ait bir sorun olabilir mi. Ama büyük ihtimal donanımsal gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samonite -- 27 Kasım 2014; 13:28:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samonite

quote:

aynı sorun bende de var , şebeke işareti tamamen gidiyor bende de. bunun donanımsal değil yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum. Samsung yapacağı yeni güncelleme ile bu sorunu çözecektir tahminimce. sonuçta sadece türkiye değil birçok ülkede de aynı sorun yaşanıyor olabilir.

İşin kötü tarafı da o zaten. Dünya çapında olsa o kadar aradım bulamadım yabancı sitelerde. Daha bu sabah güncelleme geldi. Güncelleme ile çözülecek sorun olsaydı sanırım bu güncellemeye dahil edilirdi. Yani başka sıkıntı var gibi Türkiye şebekesine ait bir sorun olabilir mi. Ama büyük ihtimal donanımsal gibi geliyor.

Arkadaşlar telefon güzel ama ben fazla takmadım bu durumu duymuştum,hatta media mark ta bunu test edelim dediler 19 tl ye ben kabul etmedim

sürekli 2 çizgi çekiyor avea ama ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Awesomenes

quote:

Orijinalden alıntı: samonite

quote:

Arkadaşlar telefon güzel ama ben fazla takmadım bu durumu duymuştum,hatta media mark ta bunu test edelim dediler 19 tl ye ben kabul etmedim

sürekli 2 çizgi çekiyor avea ama ??

Avea'da sorun yaşayan az sanki ama 2 diş sürekli olması sorun değil bence. Geçen bana size ulaşamayan şu numara diye bir SMS geldi bana. Ona canım sıkıldı belki de arada telefona ulaşılamıyor.

• Arkadaşlar, yaklaşık 2 gündür bu çekiş gücü düşmesi sıfırlanma durumu olmadı bende. Acaba operatör kaynaklıydı da düzeldi mi diye merak ediyorum...
  • Ayni sorun bende de var. Evde hic cekmiyor lakin disarida cekiyor. Sim karti degistirdim. Diger cihazimda full cekiyor anlamadim. Durumu servise goturdum. Baska hat ile denenmis sorun cikmadi. Denildi.gercekten cihazdan sogudum. Onceleri arastirdim bir kullanici yorum yapmamisti. Iyilestirme guncellemesi yaptik lakin yine ayni sorun. Operatorum Vodafone, musteri hizmetlerini aradim. 30 gun gecmeden donanimsal sorun ise para ya da cihaz degisimi dediler. Uzaktan destek isteyecegim. Smart tutor ile bakalim ne diyecekler. Baska sorunlari olan arkadaslar var.mi acaba.

Note 4 Şebeke Sorunu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.